Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Malatya ile geçmiş olay ve eski Galatasaraylı oyuncular var bundan dolayı endişe var baskı peşindeler ama iş zaten buraya kalmamalıydı. Herkesin birbirine suç attığı bir sezon bitse de kurtulsak.

Fener seneye şampiyon o halde.
FB son maçta kaybetmedi ki bu sene ayrıca eskisi gibi reaksiyon verebilecek güçte değil, seneye de olamaz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Bu güzel hikayeyi mutlu sonla tamamlayan Sergen hocama tebrikler.

Bizi iki senedir şampiyonluktan eden Ahmet'in de kulağını ettiğim küfürlerle çınlatıyorum.

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Öldük öldük dirildik acısıyla tatlısıyla sezonu takım şampiyon tamamladı. Buradan verilse cidden çok yazık olacaktı. Bunun olmadığı için ayrıca sevinçliyim. Yine Beşiktaş bildiğimiz Beşiktaş kanser etmeden kazanmıyor. Olsun biz alıştık.
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

• Harika
Reactions: DarkLegenD

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
  • İlginç

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hiç istemediğim şeyler oluyor Fenerbahçe cephesinde. Bu Fenerbahçe böyle devam ederse hak ediyor başarısızlığı. Çok içten diyorum eğer böyle devam edecekse Fenerbahçe önümüzdeki sezon inşallah Beşiktaş 17.şampiyonluğu gerçekteki 22.şampiyonluğunu kazanır.
En azından en dipten tırnaklarıyla gelen Sergen başarılı olsun.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hiç istemediğim şeyler oluyor Fenerbahçe cephesinde. Bu Fenerbahçe böyle devam ederse hak ediyor başarısızlığı. Çok içten diyorum eğer böyle devam edecekse Fenerbahçe önümüzdeki sezon inşallah Beşiktaş 17.şampiyonluğu gerçekteki 22.şampiyonluğunu kazanır.
O iş bizde, merak etme...

20210502_155948.jpg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fenerbahçenin en büyük sorunu teknik direktör ve oturaklı bir kadro kadro. Bunlar olsa bence Fenerbahçe şampiyon olur ama Ali Koç bunu bir türlü sağlayamadı. Şimdi bir sürü transfer olur yine

• Beğendim
Reactions: xdragxx

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
  • İlginç

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aboubakar'sız gördük Sergen'i de. :A Larin'den alamadı ileri uçta verim.
Larin'i biz kiraya veremedik ondan kaldı resmen o adamın bu kadar gol atması bile muazzam Aboubakar ile Larin birlikte oynuyordu birisi diğerine avantaj sağlıyordu. Ancak sizdeki Samatta Cisse falan bunlar rahat larinden üstün oyuncular.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Larin'i biz kiraya veremedik ondan kaldı resmen o adamın bu kadar gol atması bile muazzam Aboubakar ile Larin birlikte oynuyordu birisi diğerine avantaj sağlıyordu. Ancak sizdeki Samatta Cisse falan bunlar rahat larinden üstün oyuncular.
Sergen bence Samatta ve Cisse'den pek katkı alamazdı. Teknik direktörle alakalı değildi bence onların durumu.