Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
N'Zonzi... Sevdalanmıştık kendisine.

Yeni bir sevdanın vakti geldi...

Seri.jpg

• Harika
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yine saçma sapan puan kayıplarından dolayı elden kaçan başka bir şampiyonluk daha geliyor gibi. 5'te 5 yapıp geçen seneki gibi 65 puan ile ligi bitiririz. Göztepe, Gaziantep, Sivasspor (kendi evinde), Antalyaspor ve Rizespor gibi takımlara çift haneli puanlar kaybedilmemeliydi.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yine saçma sapan puan kayıplarından dolayı elden kaçan başka bir şampiyonluk daha geliyor gibi. 5'te 5 yapıp geçen seneki gibi 65 puan ile ligi bitiririz. Göztepe, Gaziantep, Sivasspor (kendi evinde), Antalyaspor ve Rizespor gibi takımlara çift haneli puanlar kaybedilmemeliydi.
Antalya maçını alsaydık şu an başka umutlar bile besleyebilirdik.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Antalya maçını alsaydık şu an başka umutlar bile besleyebilirdik.
Daha da gerilere gidersek derbi öncesi son maç olan Malatyaspor maçı var. 85'e kadar domine ederken bir anda Elneny'nin oyundan çıkmasıyla olay bambaşka yerlere gitmişti. Golün gelmesi an meselesiydi ama maç sonunda skor tabelasında 0-2'yi görmek çok ilginçti. 84'te biri çıkıp dese ki "Bu maçı kaybedeceksiniz, hem de gol atamayıp 2 tane yiyerek." inanmazdım. AA'nın en belirgin hatalarından biriydi bence o değişiklik.

8-10 hafta kalmış olsa şu durumda umut olabilirdi ama hem maç kalmadı hem de Başakşehir ve Trabzonspor çok üstün. Her ikisi de 70 puanı geçer.

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
merhaba,beşiktaşın gündemindeki bir isim balotelli bende tam bir fanatik olarak balotelli hayranıyım.türkiyede sadece beşiktaşa yakıştırıyorum balotelliyi. inşallah gelir beşiktaşa ,dubaiden teklif var ama kesin değil.bakalım balotelli beşiktaşa gelecek mi?

serdar sarıdağ beşiktaşın muhabiri balotellinin türkiyede ilk tercihinin beşiktaş olduğunu söyledi.

Irkçı saldırılar nedeniyle Çizme'de mutlu olmayan 29 yaşındaki golcüyü gündemine alan beşiktaş transfer için düğmeye basacak.

Serie A'da Brescia forması giyen 29 yaşındaki futbolcu, ırkçı saldırılar ve Brescia Başkanı Massimo Cellio'nun yaptığı, "Balotelli siyahi birisi. Kendisini temizlemeye çalışıyor" açıklamalarının ardından takımdan ayrılmayı kafasına koydu.

İtalya'da yıllık 1.5 milyon Euro maaş ve 3 milyon Euro'ya kadar çıkabilecek çeşitli bonuslarla imza atan yıldız forvet için menajeri Mino Raiola ile temasa geçilerek şartlar soruldu.

BAŞARI ODAKLI BONUS TEKLİFİ

Balotelli için başarı odaklı bonuslarla uygun bir maaş teklifi yapmayı düşünen beşiktaş, önümüzdeki günlerde bu transfer için harekete geçeceği öğrenildi.

.
Her sene gelecek diye haberin yapılan adam :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bu sene ciddi bence.hatırlarsan beşiktaş -liverpool maçı vardı.orda liverpool formasıyla olimpiyat stadında beşiktaş taraftarlarından etkilenmiş.aşağıdaki videoda serdar bey güzel anlatmış balotellinin beşiktaş sevgisi.

Sizin maaş sıkıntısı varken Balotelli zor :D

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
dediğiniz gibi balotelli türkiyede en az 3 milyon ister.balotelli hayranı olduğum için biliyorum.ben sadece acaba olur mu diye paylaştım.birde serdar beyin balotelli haberlerine güvendiğim için paylaştım.bu arada ben beşiktaşlı değilim sadece balotelliyi beşiktaşa yakıştırdığım için paylaştım.sevgili gerekli24 balotellinin takımı belli olmuş zaten büyük ihtimalle dubai olacak.aşağıda paylaşıyorum.

Adı Süper Lig takımlarıyla sık sık anılan İtalyan futbolcu Mario Balotelli'nin yeni takımı belli oldu. Tecrübeli forvet oyuncusunun menajeri Morris Pagniello, yıldız futbolcunun transferi için BAE Arap Körfezi Ligi takımlarından Al Sharjah . ile görüştüklerini açıkladı..
Ben Serdar beye pek güvenmem ve zaten bu durumda alamazdık. Yolu açık olsun.