Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Sinir Bozucu
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Keşke Leicester City 4. olsaydı. Rezil olacağız ŞL'de ve taraftarların büyük bir çoğunluğu hayal aleminde olduğu için bunun farkında değil. Alex Texeira'nın, Ghezzal'ın falan ŞL için yeterli olacağını zannediyorlar. :D
Gitmek önemli başarılı olamasak bile çok rezillik olacağımızı sanmıyorum

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Teixerira geldi. Ghezzal da geliyor. Bir forvet bir de stoper bulursak iyi bir transfer dönemi geçirdik diyebilirim.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Teixerira geldi. Ghezzal da geliyor. Bir forvet bir de stoper bulursak iyi bir transfer dönemi geçirdik diyebilirim.
Teixeira kağıt üstünde iyi isim ama adam son maçına 10 ay önce çıkmış. O form bulana kadar tepeden uzak kalmamanız gerekiyor. Yine de bana sorarsan bir kaleci, iki stoper, yedek sağ bek, on numara ve sağ açık lazım.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Teixeira kağıt üstünde iyi isim ama adam son maçına 10 ay önce çıkmış. O form bulana kadar tepeden uzak kalmamanız gerekiyor. Yine de bana sorarsan bir kaleci, iki stoper, yedek sağ bek, on numara ve sağ açık lazım.
Ya sorsan ben de yazarım daha ama bizim yönetimi kulübü düşününce bu kadarı bana yetiyor. Biz zaten yavaş yavaş form tutarız geçen sene de öyle şampiyonlar ligine vurmazsa fazla bu durum iyi. Lig fazla sorun olmaz. Bir de Teixerira zaten iyi olsa bize gelmezdi :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
@Gerekli24 geçen yönetime saydırıyordu. Muhtemelen gelen bu hamlelerle mutlu olmuştur, aynı şekilde @DarkLegenD de. :A
3 aydır uğraştıkları adamları yeni transfer edebildiler, ne mutluyum ne de mutsuz. 3-5 kuruşun hesabını yapacak kadar acınacak haldeyse kulüp bu da benim sorunum değil çünkü fanatik değilim. Tutacak, destekleyecek takım çok. Hatta 1 tanesi hazır bile. :A

Ben Sergenciyim ve olmak da zorundayım. Şu noktada güvenebileceğimiz tek adam. Umarım ŞL kuraları sonrası kendini kovdurtmaya çalışmaz.

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
3 aydır uğraştıkları adamları yeni transfer edebildiler, ne mutluyum ne de mutsuz. 3-5 kuruşun hesabını yapacak kadar acınacak haldeyse kulüp bu da benim sorunum değil çünkü fanatik değilim. Tutacak, destekleyecek takım çok. Hatta 1 tanesi hazır bile. :A

Ben Sergenciyim ve olmak da zorundayım. Şu noktada güvenebileceğimiz tek adam. Umarım ŞL kuraları sonrası kendini kovdurtmaya çalışmaz.
Adana Demirspor taraftarı olacak arkadaşlar @DarkLegenD, dağılalım. Beşiktaş'ı bırakıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
@Gerekli24 geçen yönetime saydırıyordu. Muhtemelen gelen bu hamlelerle mutlu olmuştur, aynı şekilde @DarkLegenD de. :A
Yönetime ne ara öyle saydırdım aslında ben bu hamlelerle mutlu olmam bile aslında yönetimde çok bir şey beklemem hâlâ stoper ve forvet yok bunlar olmazsa yönetime saydırırım :A

@DarkLegenD istediğin zaman gidebilirsin sana zaten güvenmiyorum :A

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Araf and DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Yönetime ne ara öyle saydırdım aslında ben bu hamlelerle mutlu olmam bile aslında yönetimde çok bir şey beklemem hâlâ stoper ve forvet yok bunlar olmazsa yönetime saydırırım :A

@DarkLegenD istediğin zaman gidebilirsin sana zaten güvenmiyorum :A
20210810_003152.jpg

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24