Bazen Çok Agresif Bazen Deli Dolu- Emre Belözoğlu

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Her şeyden önce elinize sağlık Aykut hocam, güzel bir yazı/derleme olmuş. :D @xdragxx

Bana göre herkese örnek gösterilmesi gereken bir profesyoneldi Emre, bu yaşına kadar üst düzey futbol oynayabilen Türk futbolcu sayısı çok azdır. Hatta belki de yoktur, bu sezon bile Fenerbahçe'nin oynadığı maçlarda oyuna girdiği an etkisini hissettirdi.

En büyük dezavantajı ise konuda da bahsedildiği gibi siniri, çok sinirli bir yapıya sahip özellikle sahanın içerisinde. Bu yüzden karakterine de laf ediliyor hatta ama Emre'nin ve onun çevresindekilerin de dediği gibi saha içinde başka saha dışında bambaşka bir karakter Emre. Zaten saha içerisinde de sinirlerine hakim olabilmiş olsa, bu profesyonelliği ile tüm takım taraftarları tarafından çok daha fazla saygı gösterilir, sevilirdi.

Futbol sonrası yaşantısında eğer öfke kontrol meselesini çözebilirse başarılı olabileceğini düşünüyorum ben, teknik direktör olarak değil belki ama sportif direktör olarak Fenerbahçe'ye çok şeyler katabilir. Yine konuda da bahsedildiği üzere birçok Türk futbolcu ile hukuku var, en son haber çıktı hatta... Ömer Bayram'la görüşmüş, Fenerbahçe'yi ikinci bir opsiyon olarak sunmuş. Bu örneği vermemin sebebi Galatasaray, Beşiktaş veya diğer takımlar hiç fark etmeksizin çoğu yerli futbolcu ile hukuku var; bu Fenerbahçe'ye önemli bir avantaj sağlayabilir eğer kulüp içerisinde başkaları ile çatışmaz veya fikir ayrılıkları yaşamazsa.

Bu arada Fatih Terim'in son basın toplantısından anladığımız kadarıyla Selçuk İnan da Galatasaray'ın içerisinde benzer bir rol üstlenecek. Fatih Terim'in bulunduğu bir yapılanmada elbette "sportif direktör" olmayacak ancak önemli bir rolü olacağı aşikar. Bu oyuncuları saha kenarında izlemek bizler için de ilginç bir deneyim olacak. Okan Buruk, Emre, Selçuk gibi Türk futbolunun önemli isimleri artık kulübede/saha kenarında yer alacaklar. Bundan 5 sene, 10 sene, maksimum 15 sene sonra bu isimlerin Türk futboluna yön verdiğini görebiliriz kariyerlerinin gidişatına da bağlı olarak...
Selçuk İnan yardımcı hoca olacak Fatih Terim'den bir şeyler kaparsa kar ama Fatih Terim çok baskın bir karakter. Selçuk İnan bakalım çekinmeden fikirlerini Fatih Terim'e iletebilecek mi? :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Selçuk İnan yardımcı hoca olacak Fatih Terim'den bir şeyler kaparsa kar ama Fatih Terim çok baskın bir karakter. Selçuk İnan bakalım çekinmeden fikirlerini Fatih Terim'e iletebilecek mi? :A

Tamam baskın bir karakter ki öyle de olması gerekiyor zaten kulübe kazandırdıklarını düşünürsek ama ben yanındakilerin düşüncelerini direkt kestirip atan birisi olduğunu da düşünmüyorum Fatih Terim’in. Selçuk’la da yıllarını geçirdi, hem kulüpte hem milli takımda. O yüzden rahat rahat iletebilecektir bence. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tamam baskın bir karakter ki öyle de olması gerekiyor zaten kulübe kazandırdıklarını düşünürsek ama ben yanındakilerin düşüncelerini direkt kestirip atan birisi olduğunu da düşünmüyorum Fatih Terim’in. Selçuk’la da yıllarını geçirdi, hem kulüpte hem milli takımda. O yüzden rahat rahat iletebilecektir bence. :D
Hasan Şaş, Ümit Davala yıllardır hocanın yanında ama kendilerini geliştirdiklerini pek göremedim o yüzden Selçuk için Fatih Terim'in yanında yardımcı antrenör olmak doğru karar mı bilemedim :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu arada Fatih Terim'in son basın toplantısından anladığımız kadarıyla Selçuk İnan da Galatasaray'ın içerisinde benzer bir rol üstlenecek. Fatih Terim'in bulunduğu bir yapılanmada elbette "sportif direktör" olmayacak ancak önemli bir rolü olacağı aşikar. Bu oyuncuları saha kenarında izlemek bizler için de ilginç bir deneyim olacak. Okan Buruk, Emre, Selçuk gibi Türk futbolunun önemli isimleri artık kulübede/saha kenarında yer alacaklar. Bundan 5 sene, 10 sene, maksimum 15 sene sonra bu isimlerin Türk futboluna yön verdiğini görebiliriz kariyerlerinin gidişatına da bağlı olarak...
Ya Emre, Okan Buruk falan tamam da Selçuk benim için hala dünkü genç yetenek. Ne çabuk geçti yıllar da futbolu bırakma çağına geldi, inanılmaz. :D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sd'lik kariyerinde başarılı olacağını düşündüğüm için açmıştım bu konuyu. Ama 3.kazığını da attı artık kulübün önünden geçmemeli.
Artık seni bu videoyla anacağım hep.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Buradan niye bildirim geldi dedim. Yeni konu sandım başlıktan dolayı ama galiba başlık değişmiş? :A @xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Buradan niye bildirim geldi dedim. Yeni konu sandım başlıktan dolayı ama galiba başlık değişmiş? :A @xdragxx
Yok değişmedi :A Zamanında yine kırgın olduğum için sonunu getirmemiştim ama Fenerbahçe'nin iyiliği için doğru isim olduğunu düşünmüştüm. 3.kez yanılttı.

• Beğendim
Reactions: Dosi