Baraj - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanları | FOX

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Sevenleri alınmasın ama ne kadro ne senaryo olarak hiçbir cazibesi olmayan bir dizi ve bu reytingleri de FOX (Fatih Portakal) etkisiyle aldığını düşünüyorum. Salgın çıkmasa belki de ileride Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi düşer ve bu sezona kalamazdı. Bence şimdilik en zayıf halka.

Fatih portakal ne alaka ne olur mantıklı yorum yap ya :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Fatih portakal ne alaka ne olur mantıklı yorum yap ya :A
Bu dizi salgının ilk günlerinde başladı ve Fatih Portakal'ın reytingleri de her zamankinden yüksek geliyordu. Bu yüzden hemen arkasından yayınlanan diziye de katkı yapması normal kısacası gayet mantıklı bir yorum. :)

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
Bu dizi salgının ilk günlerinde başladı ve Fatih Portakal'ın reytingleri de her zamankinden yüksek geliyordu. Bu yüzden hemen arkasından yayınlanan diziye de katkı yapması normal kısacası gayet mantıklı bir yorum. :)

Kusura bakma mantıklı bir yorum değil biri haber bir dizi haber diziyi nasıl izlettirsin :D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belkide bunları izleyebilirim şu yasak elmayı bir bitireyim de : D bu arada avatarım nasıl :A

Yasak Elma için de keşke böyle özetler yapsalardı. :( Çok iyi olurdu. :Z Neyse, sen zaten baya izledin bitirirsin rahat abla. :bhr:

Ender olsa daha güzel olurdu ama bu da güzel. :A @alperuz beğendi. :F

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sevenleri alınmasın ama ne kadro ne senaryo olarak hiçbir cazibesi olmayan bir dizi ve bu reytingleri de FOX (Fatih Portakal) etkisiyle aldığını düşünüyorum. Salgın çıkmasa belki de ileride Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi düşer ve bu sezona kalamazdı. Bence şimdilik en zayıf halka.

Sanırım bütün yalanlari ortaya çıkarıp senaryonun tıkanmasını istiyorlar.

Her ne kadar videoda 3.bölüm dese de bunun bölüm fragmanı değil her dizinin yaptığı gibi sezon tanıtımı olduğunu düşünüyorum. Yani bu yalanlar hemen ortaya çıkmaz.

Tanıtımı çok beğendim çok güzel bakalım neler olacak :D

• Harika