Baraj - Yeni Sezon Tanıtım Fragmanları | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2-XUVL.jpg

İlk iki bölümüyle reyting listesine damga vuran 'Baraj'ın yeni sezon fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstlendiği, başrollerini; Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman ve Sumru Yavrucuk'un paylaştığı dizinin 3. bölüm çekimlerine 'coronavirüs' nedeniyle ara verilmişti.

Baraj, yeni sezonuyla çok yakında yeniden FOX'ta!

Son düzenleme:
  • Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Sevenleri alınmasın ama ne kadro ne senaryo olarak hiçbir cazibesi olmayan bir dizi ve bu reytingleri de FOX (Fatih Portakal) etkisiyle aldığını düşünüyorum. Salgın çıkmasa belki de ileride Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi düşer ve bu sezona kalamazdı. Bence şimdilik en zayıf halka.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,998
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sanırım bütün yalanlari ortaya çıkarıp senaryonun tıkanmasını istiyorlar.

2. bölümün sonu ile bu fragmanın alakası yok. Sezon içerisinde elbet çıkacak yalanları ortaya ama, hemen 3. bölümden çıkmaz. Çıksa çıksa Nazım ile Tarık'ın yalanı çıkar ortaya.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sanırım bütün yalanlari ortaya çıkarıp senaryonun tıkanmasını istiyorlar.
Her ne kadar videoda 3.bölüm dese de bunun bölüm fragmanı değil her dizinin yaptığı gibi sezon tanıtımı olduğunu düşünüyorum. Yani bu yalanlar hemen ortaya çıkmaz.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
2. bölümün sonu ile bu fragmanın alakası yok. Sezon içerisinde elbet çıkacak yalanları ortaya ama, hemen 3. bölümden çıkmaz. Çıksa çıksa Nazım ile Tarık'ın yalanı çıkar ortaya.
Bence de 3.bölümden çıkmaz da çıkaracaklarsa sezon sonuna doğru dama mantıklı olur.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Her ne kadar videoda 3.bölüm dese de bunun bölüm fragmanı değil her dizinin yaptığı gibi sezon tanıtımı olduğunu düşünüyorum. Yani bu yalanlar hemen ortaya çıkmaz.
Ben o kısmını fark etmemiştim. :A sezon başında herhangi bir bölüm olarak düşündüm bence de hemen çıkmaz, çıkmamalı.

• Beğendim
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sevenleri alınmasın ama ne kadro ne senaryo olarak hiçbir cazibesi olmayan bir dizi ve bu reytingleri de FOX (Fatih Portakal) etkisiyle aldığını düşünüyorum. Salgın çıkmasa belki de ileride Kurşun ve Ferhat ile Şirin gibi düşer ve bu sezona kalamazdı. Bence şimdilik en zayıf halka.
Kadro olarak mı cazibesi yok.ss İlla laf söyleyeceksin. :A

Kadro gayet iyi. Senaryo da ilk 2 bölüm itibarıyla sıkmadan aktı. Ama tabi çok uzun gitmeyeceği belli olan bir hikayesi var. Ne kadar gider, ne zaman tıkanır bilinmez ama bence yine iyi oranlar alacak. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,294
Puanı
860
Katılıyorum

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Kadro olarak mı cazibesi yok.ss İlla laf söyleyeceksin. :A

Kadro gayet iyi. Senaryo da ilk 2 bölüm itibarıyla sıkmadan aktı. Ama tabi çok uzun gitmeyeceği belli olan bir hikayesi var. Ne kadar gider, ne zaman tıkanır bilinmez ama bence yine iyi oranlar alacak. :A
Sumru Yavrucuk dışında aman aman bir isim göremiyorum. :A Bence kısacık Türk filmini her bölümü 2 saatlik dizi yapmak bir yerden sonra patlak verecek hele ki kanalda bir sürü dizi varken. :A