Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2-XUVL.jpg

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Baraj' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstlendiği dizinin; başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca ve Sumru Yavrucuk paylaşıyor.

Safa Önal'ın aynı adlı eserinden uyarlanan dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

'Baraj' merakla beklenen yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: AhmetBayram

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Beklediğimden iyi başladı. :Z Burak Yörük de beklediğimden iyi. Biran Damla ve Sumru Yavrucuk iyi bir ikili olmuşlar düğün ve sonrasındaki halleri baya komikti. :F

Feyyaz Duman her zamanki gibi... :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk 20 dakika baya sıkıcı geldi bana. Nehir ve İsmet'in düğün sahnesi, otel ve paraları alıp kaçma sahneleri gereksiz gibiydi. Nehir'in hikayesi daha güzel anlatılabilirdi bence.

Sumru Yavrucuk oyunculuğunu konuşturmuş yine, Zerrin baya iyi olmuş. :love1:

Hikaye son sahnelere doğru açıldı, Tarık ve Nehir'in karşılaşması ve Tarık'ın Nazım'ı sinir etmeleri baya iyiydi. :A Dayak yiyecek gibi Nazım'dan baya. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yok, yurtdisinda FOX yok maalesef. Youtube'a gecerse anca. :A

Ama son 20 dakikaya kadar durgun gecmis diye duydum. :A

İlk 20 dakika ve Nehir'in sahneleri aşırı sıkıcı geldi bana. :( Hikaye zaten sonradan açıldı. Tarık, Nehir, Nazım sahnelerine geçince baya iyi gitti. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin gideri var mi baya? :X

Karakter sayisi az sanki. :A

"Yalı, konak yok diye tutmaz..." diye bir tweet gördüm. :F Film olduğu için nasıl gidilir bilmiyorum, ama gideri var bence. :)

Evet karakter sayısı az ve Iman Casablanca vs. çok az gözüktü hiç konuşmadı. Umarım ileri ki bölümlerde daha çok karakter görürüz.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Bölüm ağır aktı ama son kısımları sevdim. Dizinin atmosferi, çekimler ve müzikler çok iyiydi. Burak'ı ilk defa izledim ve beğendim. Feyyaz ve Biran'da gayet iyiydi. İlk bölümden çok fazla bağlanamadım diziye ama yine de fena değildi, ikinci bölümü izlicem.