mesude

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
FOX'un merakla beklenen ve kadrosu ile dikkat çeken yeni dizisi 'Baraj' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

2-XUVL.jpg

Yapımcılığını Medyapım ve No Dokuz Productions'un üstendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstleneceği; başrollerini Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Feyyaz Duman, Sumru Yavrucuk ve Tuna Orhan paylaşıyor.

Merakla beklenen 'Baraj' ilk bölümüyle bu akşam saat 20.00'de FOX'ta!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!​
baraj dizi beni pek sarmadı fakat en etkili sahne AHMET rolüne ca

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk yarım saati izledim Ramoya geçtim bırakamadım Barajı netten izlicem inşallah izlediğim kısımlar iyiydi
beğendim canım sıkkın anladığım kadarı ile beğendim tamamlayınca daha net yorum yapacam

İlk sahneler beni sıkmıştı, izledikten sonra konuşuruz abla. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Diziyi ağır dram bir bekliyordum, beni yanılttı. Dramın aksine hayli eğlendirdi de. Karakterler güzel canlandırılmış, oyuncular hakkını vermiş. Keşke yaraları yüzünden böyle bir oyuna girmeseydi Nazım. Senin için güzel, Tarık gibi bomboş bir insan değilsin. En kısa sürede Nehir-Nazım sahneleri görürüz umarım. Nehir, o olduğunu bilmeden Nazım'a aşık olsun, bir kez iç güzellik kazansın be :love1:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,919
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Özgür

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet beklediğimden iyi çıktı Burak da, başrol üçlünün uyumu da. Bu üçlü ne alaka diyordum ama dün hiç sırıtmadı bence.

O kadar övdüm övdüm, ama romantik komedinin (4N1K) ardından böyle bir projede nasıl oynayacağında şüphelenmiştim doğrusu. Ama dediğin gibi sırıtmadı dün, ayrıca baya iyiydi ve hem Feyyaz ile hem de Biran ile iyi bir enerji yakalamışlar. :)

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O kadar övdüm övdüm, ama romantik komedinin (4N1K) ardından böyle bir projede nasıl olacağından şüphelenmiştim doğrusu. Ama dediğin gibi sırıtmadı dün, gayet iyiydi. :)
Tam Burak’lık bir rolmüş aslında genç ve playboy oluşu falan. Tam öyle bir tip var çünkü. :A Hazırlıkları uzun süredir devam ediyordu bir ara ertelendi falan sonra bu isimlerle çekileceğini öğrendiğimde o kadar hazırlık bu kadro için mi demiştim ama başarılı bir kadro olmuş. :A Asla Burak, Biran Damla ve Feyyaz üçlüsünden böyle bir enerji beklemiyordum. :F

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
  • Sinir Bozucu

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Tam Burak’lık bir rolmüş aslında genç ve playboy oluşu falan. Tam öyle bir tip var çünkü. :A Hazırlıkları uzun süredir devam ediyordu bir ara ertelendi falan sonra bu isimlerle çekileceğini öğrendiğimde o kadar hazırlık bu kadro için mi demiştim ama başarılı bir kadro olmuş. :A Asla Burak, Biran Damla ve Feyyaz üçlüsünden böyle bir enerji beklemiyordum. :F

İlk 20 dakika Nehir'in olduğu (düğün, otel) sahneler sıkmıştı doğrusu, ama hikaye ilerledikçe açıldı ve cidden izleyiciye çok güzel enerji verdiler. :) Umarım devam eder böyle.. :A

• Beğendim