slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kerami ve Arife dışında iyi bir karakter yok bence. :A Mehmet Ali karakterini sevemedim, Çağlar Çorumlu'yu pek sevmem zaten.

Şebnem Bozoklu bu proje için doğru bir isim gibi gelmedi bana, kendisi Çifte Saadet'te daha iyiydi. Bende bir aksilik olmaz ise ve geriye kalanını beğenirsem internetten devam ederim.

Şarkı dilime dolandı hemen. :A
Ben Kerami ve Arife dışında Aslı ve Rıfkı'yı da sevdim. Mehmet Ali abartılı bir karakter olmuş bu yüzden onu pek sevemedim. :A

Bence gayet yakışmış diziye.

Benimde. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben Kerami ve Arife dışında Aslı ve Rıfkı'yı da sevdim. Mehmet Ali abartılı bir karakter olmuş bu yüzden onu pek sevemedim. :A

Bence gayet yakışmış diziye.

Benimde. :A
Rıfkı'yı unutmuşum, o da iyiydi. Ama benim izlediği kadarıyla azdı sahneleri. Umarım sonrasında artmıştır. :A
Ona ben de şaşırdım. Kötü olmuş.
Yarın Arka Sokaklar arasında gelir büyük ihtimalle.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Rıfkı'yı unutmuşum, o da iyiydi. Ama benim izlediği kadarıyla azdı sahneleri. Umarım sonrasında artmıştır. :A

Yarın Arka Sokaklar arasında gelir büyük ihtimalle.
Sonrasında da azdı Rıfkı'nın sahnesi. Bu arada onu söylemeyi unuttum onu da beğenmiştim. :A

Bence de.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,063
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acaba dizinin oyuncusu değişti bir tane bölüm mü yetişmedi
Mantıklı bir neden ama bu oyuncu değişikliği 5 - 6 gün oldu duyuralı. En azından bazı sahneleri çekmiş olabilirler, ya da en kötü o karakterin olmadığı bir fragman da verilebilirdi.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Mantıklı bir neden ama bu oyuncu değişikliği 5 - 6 gün oldu duyuralı. En azından bazı sahneleri çekmiş olabilirler, ya da en kötü o karakterin olmadığı bir fragman da verilebilirdi.
Belki başka birilerinde de virüs çıkmış veya tedbir almış olabilirler çektilerse mantıklı açıklaması yok fragman vermemelerinin dediğini Hekimoğlu yapıyor ucu ucuna yetiştiriyor bölümleri. Ön izleme gibi fragman geliyor.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
İlk bölüm bitti. Genel olarak güzel bir diziydi. Oğulcan ve Ecrinsu'nun canlandırdığı karakteri beğenmedim. Favorim ise Kerami oldu. Bir aksilik olmazsa devam edeceğim çünkü gerçekten kaliteli bir komedi. Bu arada şu jenerik şarkısı çok iyi.
Yarın bakalım reyting öyle diyecek seni sevdik diyecek mi reyting sistemi 😅😅😅😅

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kerami ve Arife dışında iyi bir karakter yok bence. :A Mehmet Ali karakterini sevemedim, Çağlar Çorumlu'yu pek sevmem zaten.

Şebnem Bozoklu bu proje için doğru bir isim gibi gelmedi bana, kendisi Çifte Saadet'te daha iyiydi. Bende bir aksilik olmaz ise ve geriye kalanını beğenirsem internetten devam ederim.

Şarkı dilime dolandı hemen. :A
Çağlar Çorumlu bence cast olarak uymamış olabilir ama bence çok çok iyi bir oyuncu