slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İnsanlar beğeniyordu da bana karakteri çok abartılı geliyordu.

Aynı düşüncedeyim. Bunun için Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Ebru Şahin ve Akın Akınözü'nden aşırı bir şekilde soğudum.
O bende de var bir şey çok abartılınca ben de soğuyorum konu fark etmeksizin

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Böyle bir rezalet yok gerçekten.
Sosyal medya yönetimi sıfır. Dün gece YouTube'a bölüm bittikten sonra 1. bölüm fragmanlarını tekrar yüklediler. Instagrma'da Twitter'da doğru düzgün kesitler paylaşmadılar.

Umarım reytingler düşmez gelecek hafta.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sosyal medya yönetimi sıfır. Dün gece YouTube'a bölüm bittikten sonra 1. bölüm fragmanlarını tekrar yüklediler. Instagrma'da Twitter'da doğru düzgün kesitler paylaşmadılar.

Umarım reytingler düşmez gelecek hafta.
Bu gidişle bence yükseliş yaşayamaz. Tekrar saatleri güzel de fragman gelmedikten sonra veya Youtube'a, İnstagram'a ve Twitter'a doğru düzgün sahneler/kesitler koymazsan tekrar saatleri çok fayda etmez. Umarım aldığı oranlara hemen hemen yakın oranlar alır.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,293
Puanı
860
Hadi fragman falan yok anlarım ama bari Arka Sokaklar'ın reklam arasında de 'İyi Aile Babası 10 Aralık Perşembe' diye. Kanal D cidden berbat bir kanalsın.
Kanal reklam yapmıyor hiç. Umarım dediğin gibi reytingleri düşmez :(

Bu gidişle bence yükseliş yaşayamaz. Tekrar saatleri güzel de fragman gelmedikten sonra veya Youtube'a, İnstagram'a ve Twitter'a doğru düzgün sahneler/kesitler koymazsan tekrar saatleri çok fayda etmez. Umarım aldığı oranlara hemen hemen yakın oranlar alır.
İnşallah.