Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni gelen kız nasıl peki Eslem akar aile şirketinde gıcık birisi gibiydi 😅
Aile Şirketi'ni bilmiyorum ama 4N1K'da gayet sevmiştim ve tanıştığım konuştuğum bir isim. :A Ben sevdim, gayet iyi bence. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Valla ya dizi bitmedi daha be :A ve yorumu nun alnı olsa da öpsem :A
Birde bunu takip ediyorlar, prim veriyorlar. Hoş, o takipçilerin ve beğenilerin sahte olup olmadığı da belli değil ya. :A
Gülse Birsel'in dizimsilerinden sonra başarılı diyebileceğimiz bir sitcom gibi geldi :A
Ne kadar güzel bir mesaj.... Ekranlar uzun zaman sonra kaliteli bir komedi görüyor. :Z

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,298
Puanı
860
Gülse Birsel'in dizimsilerinden sonra başarılı diyebileceğimiz bir sitcom gibi geldi :A
Son dizisi ile karşılaştırırsak evet çok başarılı :Z

Birde bunu takip ediyorlar, prim veriyorlar. Hoş, o takipçilerin ve beğenilerin sahte olup olmadığı da belli değil ya. :A

Ne kadar güzel bir mesaj.... Ekranlar uzun zaman sonra kaliteli bir komedi görüyor. :Z
Valla ya. Bence birsene laf atıyor ama kendi beğenileri takipçisi sahte :A

Aynen öyle iyi geldi :A :Z

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

İddialarına göre orijinal ama kim beğeni atacak o yalanlara bilmiyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İnsan kendinden bilirmiş işi. Birsen Altuntaş'a laf ediyordu bu kadar beğeni alıyor ama yorumları az diye. :A

Normal de attığı yalanlara 7 yaşındaki çocuk inanmaz. :A
Belli olan şeyleri de farklı yazıyor. Geçen sene Ferhat ile Şirin'e Star'da yazmıştı ve sanırım onu yazdığı zaman tanıtım gelmişti. :A

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,905
Puanı
1,061
Gülse Birsel dizilerine laf atıp Tayfun Güneyer işi övmek mi.. Bugün de cringe dozumuzu aldık çok şükür. 🙏

D8axCnyW4AEUmfK.jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Belli olan şeyleri de farklı yazıyor. Geçen sene Ferhat ile Şirin'e Star'da yazmıştı ve sanırım onu yazdığı zaman tanıtım gelmişti. :A
Aynen, onu hatırlıyorum. Yapım şirketi en çok hangi kanal ile çalışıyorsa onu ona sallıyor. Ona kalırsa Kıvanç ve Nesrin Cavadzade şimdiye LCDP'deydi. Geçtiğimiz yıllarda da Yasak Elma final yapıyordu. :A
Aynen. Evet ya Allah bilir Birsene laf atmasının sebebi de prim kasmak içindir :A
Nerede prim kasılacak bir şey var orada. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aynen, onu hatırlıyorum. Yapım şirketi en çok hangi kanal ile çalışıyorsa onu ona sallıyor. Ona kalırsa Kıvanç ve Nesrin Cavadzade şimdiye LCDP'deydi. Geçtiğimiz yıllarda da Yasak Elma final yapıyordu. :A

Böylelikle onun haberlerine baktığımız an haberin yalan olduğunu anlıyoruz. :A

• Beğendim

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,298
Puanı
860

Evet onu da ben de hatırlıyorum :A. Öyle yapıyor hep :A. Ona göre tüm diziler final :A

Evet hep orada. Birsen dava açıcakmış sevindim baya sözde mahkemelik olmuş avukat masraflarını davacılara ödemiş hehe ondan :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Salih Kalyon'un karakteri Kerami'yi aşırı sevdim ben, Arife'den sonra en sevdiğim karakter. :A Ara sıra unutması, Arife'ye laf sokmaları harika. :bhr:

Ayhan Taş'ın karakteri pek kalıcı gibi gözükmüyor ama jenerikte adı yazdığı için bir şekilde devam ettirirler sanırım.

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlediğim kadarıyla fena değil, ama günü zor. Keşke Bir Annenin Günahı yada Çok Güzel Hareketler 2 yerine hafta sonu yayınlansaydı.
Yine Berat Efe'nin karakteri ve yine saçma bir sahne... :A
Tam çıktığında Mucize Doktor'a geçtim. :A Yarın bölümü onun sahnelerini atlaya atlaya tamamlarım artık.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
İzlediğim kadarıyla fena değil, ama günü zor. Keşke Bir Annenin Günahı yada Çok Güzel Hareketler 2 yerine hafta sonu yayınlansaydı.

Tam çıktığında Mucize Doktor'a geçtim. :A Yarın bölümü onun sahnelerini atlaya atlaya tamamlarım artık.
İyi yapmışsın sonra bir tane daha sahnesi var o daha da saçma. :A