Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
İlk bölüm bitti. Genel olarak güzel bir diziydi. Oğulcan ve Ecrinsu'nun canlandırdığı karakteri beğenmedim. Favorim ise Kerami oldu. Bir aksilik olmazsa devam edeceğim çünkü gerçekten kaliteli bir komedi. Bu arada şu jenerik şarkısı çok iyi.

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,199
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İlk bölüm bitti. Genel olarak güzel bir diziydi. Oğulcan ve Ecrinsu'nun canlandırdığı karakteri beğenmedim. Favorim ise Kerami oldu. Bir aksilik olmazsa devam edeceğim çünkü gerçekten kaliteli bir komedi. Bu arada şu jenerik şarkısı çok iyi.
Kerami ve Arife dışında iyi bir karakter yok bence. :A Mehmet Ali karakterini sevemedim, Çağlar Çorumlu'yu pek sevmem zaten.

Şebnem Bozoklu bu proje için doğru bir isim gibi gelmedi bana, kendisi Çifte Saadet'te daha iyiydi. Bende bir aksilik olmaz ise ve geriye kalanını beğenirsem internetten devam ederim.

Şarkı dilime dolandı hemen. :A

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,369
Puanı
860
İlk bölüm bitti tekrarı şimdi başladı jenerik var şuan. Diziyi çok beğendim baya kaliteli bir komedi dizisi umarım tutar da izlerim artık tutmasa bile günü değişikliğine gidilsin bence cumartesi pazar çok uygun.perşembe günü 3 dizim oldu geçtiğimiz ay daki salı günü gibi oldu :A ama önceliği İyi Aile Babasına vericem diğerleri internetten. :A Oğuzhan ve dizideki adını unuttum Ecrini hiç beğenmedim allahtan senaryoları az. :A

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy