Ayça Ayşin Turan Resimleri

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Gayet hoş bir hanımefendi :A Şu ana kadar herhangi bir dizide veya filmde izleme şansım olmadı kendisini ama Çağatay'ın dizisinde oynayacak orada doya doya izleriz artık :A
Anlıyorsun sen de hatundan, sıvacı Utku :A Ben Meryem'de keşfettim bu kusursuz hanımefendiyi ve ilk görüşte aşık oldum :A Kara sevda benimkisi :A

Diziyi halatla çekiyorum, gün sayıyorum :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Anlıyorsun sen de hatundan, sıvacı Utku :A Ben Meryem'de keşfettim bu kusursuz hanımefendiyi ve ilk görüşte aşık oldum :A Kara sevda benimkisi :A

Diziyi halatla çekiyorum, gün sayıyorum :A
Meryem ne ya, sen öyle diziler izler miydin :A Kınıyorum seni yakışmadı sana :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Meryem izlediğim için gurur duyuyorum kendimle :A Yoksa Ayça gibi bir fıstığı keşfedemeyecektim :A
Bir kız için değmez böyle dizileri izlemeye yapma bunu kendine :A Elbet senin izleyeceğin yerlerde karşına çıkacaktır, ve çıkıyor da yakında :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bir kız için değmez böyle dizileri izlemeye yapma bunu kendine :A Elbet senin izleyeceğin yerlerde karşına çıkacaktır, ve çıkıyor da yakında :A
Bazen aileme eşlik ediyorum onlar dizi izlerken, Meryem'e de öyle başladım, Ayça sayesinde de devam etmiş bulundum :A Kore uyarlaması zaten, senaryo olarak kalitesiz bir dizi değildi öyle. :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bazen aileme eşlik ediyorum onlar dizi izlerken, Meryem'e de öyle başladım, Ayça sayesinde de devam etmiş bulundum :A Kore uyarlaması zaten, senaryo olarak kalitesiz bir dizi değildi öyle. :D
Benim de annem izliyordu, ama sonradan soğuyup bırakmıştı :A Bölüm sayısı orjinalini geçince sapıtıyor bizimkiler bu da öyle mi oldu acaba :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim de annem izliyordu, ama sonradan soğuyup bırakmıştı :A Bölüm sayısı orjinalini geçince sapıtıyor bizimkiler bu da öyle mi oldu acaba :A
Doğru tahmin :A 3 ayda falan cozuttu dizi :A Orjinal bitince iş bizim senaristlere kalıyor, sonrası da bilindiği gibi hüsran :D

30 bölüm sürdü yine de, günümüz şartlarında başarıdır :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Saygıdeğer Ayça hanımefendi hakkında sizlerin de değerli görüşlerinizi almak isteriz @Doğu bey :A