2021 Ayça Ayşin Turan ⚡ Hande Erçel | Çeyrek Final | En Favori Güzel

Yarı Finale Hangi Güzel Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kendini kandırmaya devam et ozaman :A neyse sonuç olarak ilk 8 açıkladığımızda Farah değil Hande yer alacak :A
Bence burada kendini kandıran sensin, ben verilere dayanarak konuşuyorum sen tahminine göre. :A

Evet öyle ama bunun sebebi kura talihsizliği. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yoook yok mavi gözlü olup da çok da doğal olmayan ve güzel olmayan insanlar da mevcut şimdi... O kadar da şaapmayalım... :A

Ahahahaha yine yeniden o malum şarkı... :A
Misal destere'nin sana hediye ettiği o muhteşem.... (Hatırladın umarım :A )

Şarkıya bağımlı olduk artık :A
------

Bence burada kendini kandıran sensin, ben verilere dayanarak konuşuyorum sen tahminine göre. :A

Evet öyle ama bunun sebebi kura talihsizliği. :A
Veriler kimin final turu bile görmediğini gösteriyor. Bir laf vardır, haticeye değil neticeye bakarız diye :A
Listede Farah'ı arıyorumdur:
EcWKPQyXQAAOz3d.jpg

İşte çeyrek finale yükselen güzeller:

Aslı Enver
Hazal Kaya
Hande Erçel
Alina Boz
Tuvana Türkay
Pınar Deniz
Ayça Ayşin Turan
Afra Saraçoğlu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

------

Veriler kimin final turu bile görmediğini gösteriyor. Bir laf vardır, haticeye değil neticeye bakarız diye :A
Ekli dosyayı görüntüle 103353
Hatırladım da hatırlamaz olaydım... Evet doğru bir örnekle neden sadece MAVİ gözün kurtarmadığını tekrardan kanıtlamış oldun... :A

Herkes herkesi paramparça ettiği için şu sıralar normal tabii... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559

------

Ekli dosyayı görüntüle 103353
İşte Hande'nin tur atlayıp Farah'ın elenmesi şans meselesi. Sonuç olarak şimdi Hande, Farah'ı eleyen kişiden daha ağır bir fark yiyerek elenecek. :A

Bir sonraki etkinlikte (2023 mü olur ne zaman olur bilmem ama :A) ikisini denk getirirsin, bakarız sonuca. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İşte Hande'nin tur atlayıp Farah'ın elenmesi şans meselesi. Sonuç olarak şimdi Hande, Farah'ı eleyen kişiden daha ağır bir fark yiyerek elenecek. :A

Bir sonraki etkinlikte (2023 mü olur ne zaman olur bilmem ama :A) ikisini denk getirirsin, bakarız sonuca. :A
2019'un kazananı çok erken elendi, finalistleri tek tek elenip gitti. Değişiyor durumlar. O sene açıkçası kim ön plandaysa projeleri ile o ilerliyor :A Hazal Kaya ve Aslı Enver hariç diğer isimler ilki yaşıyorlar :A
Benim favorim daha yarışta. O bana yeter :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Seni zaten biliyoruz adaşım, "MAVİ" gördüğün an kendinden geçiyorsun... :A @MasacRE Burada da mavinin en güzel tonlarından ve kullanımlarından birisi söz konusu, katılıyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 103345

MU AZ ZAM bir sanat eseridir bu... Buna nasıl karşı gelebilirsin ki...
AMAN diyorum sadece... Yalnız Bully buralardayken kendisinin en büyük fanıydı. O zamanlar da güzeldi tabii ama bu kadar güzel değildi ya. Son zamanlarda acayip bir şey oldu :A Hatta önceki yarışmalarda böyle iddialı da olmuyordu zaten, şimdi en büyük favori haline gelmiş durumda. Bully'i de bu öngörüsünden dolayı tebrik edelim yeri gelmişken :A
------

Ayça Ayşin Turan

• Harika
Reactions: MEnes and 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Dediğim gibi olmuş, oluyor. :A

Hande etkinliğin en büyük farkını yiyerek çeyrek finali ne kadar hak ettiğini göstermiş. @Dosi :A
Çünkü Hande finali hakediyor :bhr:
Hande'nin dezavantaji iddialı projelerde yer almamış olması. Hepimiz biliyoruz ki oylamaların en az %80'i oynadıkları projelerin kaymağını yiyor :A
Tuvana bir başka o konuda şansız isim. O da bu grupta olsaydı aynı tablo olurdu. Yinede o ve Hande antilere rağmen çeyrek finalist oldular :bhr:

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Çünkü Hande finali hakediyor :bhr:
Hande'nin dezavantaji iddialı projelerde yer almamış olması. Hepimiz biliyoruz ki oylamaların en az %80'i oynadıkları projelerin kaymağını yiyor :A
Tuvana bir başka o konuda şansız isim. O da bu grupta olsaydı aynı tablo olurdu. Yinede o ve Hande antilere rağmen çeyrek finalist oldular :bhr:
Ya popüler dizilerde oynamasa ne olucak, kız son birkaç senedir gündemden düşmüyor. Hem Ayça popüler dizilerde mi oynadı sanki? Ayrıca ona bakarsak Fahriye'nin Yaprak Dökümü'nden sonra hiçbir dizisi tutmadı, sırf dizilere bakılsaydı ilk turdan elenmişti. :A

Bu arada Hande'ye oy vermiştim daha önce, antisi değilim. Geçen tur Farah'a gıcıkça yorumlar yaptığın için ben de aynısını Hande'ye yapayım dedim. :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ya popüler dizilerde oynamasa ne olucak, kız son birkaç senedir gündemden düşmüyor. Hem Ayça popüler dizilerde mi oynadı sanki? Ayrıca ona bakarsak Fahriye'nin Yaprak Dökümü'nden sonra hiçbir dizisi tutmadı, sırf dizilere bakılsaydı ilk turdan elenmişti. :A

Bu arada Hande'ye oy vermiştim daha önce, antisi değilim. Geçen tur Farah'a gıcıkça yorumlar yaptığın için ben de aynısını Hande'ye yapayım dedim. :A
Haha zaten kimi Hande'nin dizisine anti diye, kimisi de bana inat oy vermiyor :A işte bundan dolayı oluyor bu skor.
Yalnız Fahriye sadece 1 turda oyumu almadı, en son elendiği grupta da oyladım. Mine ve Melis harici anti olduğum kimse olmadı etkinlikte.
Neyseki ben gerçekten bazılarınıza göre güzel bulmadığım veya sevmediğim zamanda oylama yapmıyorum. Birine gıcıklık olsun diye asla bildiğimden şaşmıyorum :bhr:

• İlginç

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Haha zaten kimi Hande'nin dizisine anti diye, kimisi de bana inat oy vermiyor :A işte bundan dolayı oluyor bu skor.
Yalnız Fahriye sadece 1 turda oyumu almadı, en son elendiği grupta da oyladım. Mine ve Melis harici anti olduğum kimse olmadı etkinlikte.
Neyseki ben gerçekten bazılarınıza göre güzel bulmadığım veya sevmediğim zamanda oylama yapmıyorum. Birine gıcıklık olsun diye asla bildiğimden şaşmıyorum :bhr:
Sen yanlış anlamışsın, ben bugün yaptığım Hande karşıtı yorumlardan bahsediyorum. Yoksa kimseye inat olsun diye oy kullanmam. Ayça'yı daha güzel buluyorum, o yüzden ona oy verdim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sen yanlış anlamışsın, ben bugün yaptığım Hande karşıtı yorumlardan bahsediyorum. Yoksa kimseye inat olsun diye oy kullanmam. Ayça'yı daha güzel buluyorum, o yüzden ona oy verdim. :A
Benim yorumlarda zaten hep karşımdakini kızdırmak için :A
Hande'yi sevsemde Ayça'nın tur atlaması aynı ayarda sevindirecek beni çünkü favorim o da.

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Ben tanımıyorum bu insanların çoğunu... Handeyi biliyorum.Diğerini bu yarışmada öğrendim kim olduğunu;
Baktım baktım; Hande daha güzel. Diğerinin gözleri ve Angelina Jolie dudakları var ...

Hande sanırım antipatik gelme durumu var. SÇK hiç sevmedim yada Kerem ile sürekli sosyal medyada şişirilmelerindende rahatsızım ama Bilmiyorum... Bana göre Hande daha güzel geldi diğerinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...