2021 Ayça Ayşin Turan ⚡ Hande Erçel | Çeyrek Final | En Favori Güzel

Yarı Finale Hangi Güzel Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İnsanları engelleye engelleye yalnız kaldın be adam :A
------

Ben de Alina dedim
Ekşi Sözlükte 15.000'i devirdim ki bu zaten sınır. Daha fazla hak verseler şimdiye 20.000 olmuştu. Başka bir forumda da +40 kişiyi engelledim. (Herhangi bir konuya girince konunun ilk mesajı ve sonraki 3-4 mesaj falan gözükmüyor. :D Sürekli çene çalıp aynı tür mesajları giren adamlar zaten alayı.) Yine olsa yine engellerim. Çünkü onların düşüncelerinin bir önemi yok benim için.

Burada bu sayıya ulaşamadım çünkü diğer sitelerdeki gibi geniş konu yelpazesi yok. O sayılara ulaşmaya istekli olduğum anlamı çıkmasın tabii yoksa kendi başıma dolaşıyor gibi oluyorum koskoca forumda senin de dediğin gibi. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Ekşi Sözlükte 15.000'i devirdim ki bu zaten sınır. Daha fazla hak verseler şimdiye 20.000 olmuştu. Başka bir forumda da +40 kişiyi engelledim. (Herhangi bir konuya girince konunun ilk mesajı ve sonraki 3-4 mesaj falan gözükmüyor. :D Sürekli çene çalıp aynı tür mesajları giren adamlar zaten alayı.) Yine olsa yine engellerim. Çünkü onların düşüncelerinin bir önemi yok benim için.

Burada bu sayıya ulaşamadım çünkü diğer sitelerdeki gibi geniş konu yelpazesi yok. O sayılara ulaşmaya istekli olduğum anlamı çıkmasın tabii yoksa kendi başıma dolaşıyor gibi oluyorum koskoca forumda senin de dediğin gibi. :D
En az 10 engellediğin var mı? :A
Adam herkese yol veriyor işte ne güzel :A
Bir ara ben de engelliydim sanki :A şuan beni @Tolstoyevski ve hatta @MEnes 'i belki canla başla göz ardı etmek istiyordur ama dokunulmazız şimdilik :A bize katlanmak zorunda :bilmem:

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
@Dosi hanıma vermiş olduğum sözü tutmak adına, ilk kez erkenden oylarımı kullanmaya geldim. :A

Bu grup için vereceğim oy kendisini memnun etmeyebilir gerçi ancak yapacak bir şey yok, göz rengi farkıyla Ayça Ayşin Turan dedim. :A @MEnes Hande Erçel için cidden şanssız bir eşleşme olmuş bence, bu turda bulunan ve eleyebileceği birçok isim varken yarışmanın en iddialı isimlerinden biriyle eşleşmiş...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@Dosi hanıma vermiş olduğum sözü tutmak adına, ilk kez erkenden oylarımı kullanmaya geldim. :A

Bu grup için vereceğim oy kendisini memnun etmeyebilir gerçi ancak yapacak bir şey yok, göz rengi farkıyla Ayça Ayşin Turan dedim. :A @MEnes Hande Erçel için cidden şanssız bir eşleşme olmuş bence, bu turda bulunan ve eleyebileceği birçok isim varken yarışmanın en iddialı isimlerinden biriyle eşleşmiş...
İkisini de final adayı be adaşım... İkisinin bu turda eşleşmesi ve diğer bu iki kadından güzel olmayan kişilerin yarı finale çıkacak olması gerçekten de üzücü... Neyse yapacak bir şey yok... Dediğin gibi 'MAVİ' göz farkıyla mecbur malum şahısa gidecek oylarımız... :A
------

En az 10 engellediğin var mı? :A

Bir ara ben de engelliydim sanki :A şuan beni @Tolstoyevski ve hatta @MEnes 'i belki canla başla göz ardı etmek istiyordur ama dokunulmazız şimdilik :A bize katlanmak zorunda :bilmem:
Yöneticilik dışında konuşuyorum, 'O' beni ENGELLEYEMEZ... @DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İkisini de final adayı be adaşım... İkisinin bu turda eşleşmesi ve diğer bu iki kadından güzel olmayan kişilerin yarı finale çıkacak olması gerçekten de üzücü... Neyse yapacak bir şey yok... Dediğin gibi 'MAVİ' göz farkıyla mecbur malum şahısa gidecek oylarımız... :A
Seni zaten biliyoruz adaşım, "MAVİ" gördüğün an kendinden geçiyorsun... :A @MasacRE Burada da mavinin en güzel tonlarından ve kullanımlarından birisi söz konusu, katılıyorum...

AAT.jpg

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Harika
Reactions: 12.Adam and MasacRE

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060

Yok yok niye memnun olmayayım. Ayça benim şampiyon adayım :A
Bencede en şansız ve talihsiz kura bu olmuş ama yapacak bir şey yok. Finalde rekabet olmalı :A (sanki bilerek gözde ismimi devre dışı bırkaıyorum gibi :A )
Bu kadar antisi varken final turunda olması bile başarı.
Ve gelmene sevindim :bhr:
------

Yöneticilik dışında konuşuyorum, 'O' beni ENGELLEYEMEZ... @DarkLegenD
Kimse vazgeçilmez değildir.
Herkes mutlak engellenir :A
Hande finalist olmazdı bundan eminim. Forumda çok fazla antisi var ve son turlar açıkçası zorlanarak ilerledi. Pınar Deniz ve Alina Boz harici diğer isimleri eleme durumu olurdu gibi.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...