2021 Ayça Ayşin Turan ⚡ Hande Erçel | Çeyrek Final | En Favori Güzel

Yarı Finale Hangi Güzel Yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok yok niye memnun olmayayım. Ayça benim şampiyon adayım :A
Bencede en şansız ve talihsiz kura bu olmuş ama yapacak bir şey yok. Finalde rekabet olmalı :A (sanki bilerek gözde ismimi devre dışı bırkaıyorum gibi :A )
Bu kadar antisi varken final turunda olması bile başarı.
Ve gelmene sevindim :bhr:

Kimse vazgeçilmez değildir.
Herkes mutlak engellenir :A
Hande finalist olmazdı bundan eminim. Forumda çok fazla antisi var ve son turlar açıkçası zorlanarak ilerledi. Pınar Deniz ve Alina Boz harici diğer isimleri eleme durumu olurdu gibi.
Beni kimse engelleyemez... :A Engellersem ben engellerim ama ben de yapmam, tarzım değildir... :A

Evet o konuda haklısın Hande'nin antisi çok muhakkak çelme takılırdı ama erken bir eşleşme olmuş gibi sanki... :A Neyse ben diğer MAVİ gözlü kardeşlerimin en azından yarı finalde AYÇA AYŞİN mükemmeliği tarafından yok edilmemesini umayım. Finalde eşleşsinler bari... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Beklenen durum olmuş :A
2 grup dengeli 2 grup 'garanti' gibi bir durum söz konusu
------

Beni kimse engelleyemez... :A Engellersem ben engellerim ama ben de yapmam, tarzım değildir... :A

Evet o konuda haklısın Hande'nin antisi çok muhakkak çelme takılırdı ama erken bir eşleşme olmuş gibi sanki... :A Neyse ben diğer MAVİ gözlü kardeşlerimin en azından yarı finalde AYÇA AYŞİN mükemmeliği tarafından yok edilmemesini umayım. Finalde eşleşsinler bari... :A
Şampiyonluk adayın kim? :A

Ben şimdi Twitter'da sana engel basmaya gidiyorum.....

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Oy kullanmadığım tek grup çünkü kararsızım şimdilik :A Ama aklımda ağır basan bir favori var gibi gibi benim için :A
------

What 😱 :A
Garanti oldu artık bu grup. Boşa bekletme :A
Oy oranlarımızı düşünürsek kalan herkes 1 isme versede yok bitti. En açık edecek yerimiz burası çünkü spoi veya gidşatı değiştirecek bir durum yok :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Farah'ı 5 oyla eleyen kişinin Hande'yi en az 15 oy farkla elemesi lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Farah'ı 5 oyla eleyen kişinin Hande'yi en az 15 oy farkla elemesi lazım. :A
Hande Farah'ı yenerdi. Bu mantık doğru değil ki :A şampiyon olan bir takımı normal bir takım yenebiliyor ve bu şampiyon takımdan iyi olduğunu göstermez :A Hande finalist turunda olarak adını tarihçeye yazdıracak en azından. Başka bir eşlelme olsaydı ilk 4 de olurdu ama bu bile yeter :Z
Ayça'ya şuna oy verenlerden en az 5 tanesi Hande'ye oy verirdi.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Beklenen durum olmuş :A
2 grup dengeli 2 grup 'garanti' gibi bir durum söz konusu
------

Şampiyonluk adayın kim? :A

Ben şimdi Twitter'da sana engel basmaya gidiyorum.....
Şampiyonlukta 1 numaralı adayım tabi ki Ayça Ayşin, 2 numaralı ise Alina Boz... Bekleyip göreceğiz... :A

Bak bak demek beni beni MEnes'i engelleyeceksin... Vaaay be...

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Şampiyonlukta 1 numaralı adayım tabi ki Ayça Ayşin, 2 numaralı ise Alina Boz... Bekleyip göreceğiz... :A

Bak bak demek beni beni MEnes'i engelleyeceksin... Vaaay be...
Zevkin okadar da kötü değilmiş, sevindim :A gerçi şuan hepsi iyi isimler.

O ho o... çoktan engel attık bile :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Hande Farah'ı yenerdi. Bu mantık doğru değil ki :A şampiyon olan bir takımı normal bir takım yenebiliyor ve bu şampiyon takımdan iyi olduğunu göstermez :A Hande finalist turunda olarak adını tarihçeye yazdıracak en azından. Başka bir eşlelme olsaydı ilk 4 de olurdu ama bu bile yeter :Z
Ayça'ya şuna oy verenlerden en az 5 tanesi Hande'ye oy verirdi.
Hande ile Farah aynı grupta yer almamış mıydı? Ve o grupta Farah rahat rahat çıkarken Hande son sıradan çıkmıştı. Yani yenemezdi, üzgünüm. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Zevkin okadar da kötü değilmiş, sevindim :A gerçi şuan hepsi iyi isimler.

O ho o... çoktan engel attık bile :A
Benim güzellik anlayışımı bilirsin, asla ve asla fiziksel güzelliği ön plana almam... Hatta makyaj güzelliğini de ön plana almam... Doğal güzellik ve yüz hatlarını ön plana alırım ve ona göre hareket ederim... :A O yüzden evet zevkim iyidir... :A

Paramparçayım, yok oldum şuan... :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Hande ile Farah aynı grupta yer almamış mıydı? Ve o grupta Farah rahat rahat çıkarken Hande son sıradan çıkmıştı. Yani yenemezdi, üzgünüm. :A
Böyle detaylarda yanılman üzdü :A 3-5 kişi aynı gruptaysa o oranlar hiç bir şeklde gerçeği yansıtmıyor. Oylar bölünüyor çünkü Alina Boz misal, çoklu gruplarda can çekişe çekişe tur atladı ama adım adım finale gitmekte :A Ayça hariç hepsi zorlandı zaman zaman anketlerde.
------

Benim güzellik anlayışımı bilirsin, asla ve asla fiziksel güzelliği ön plana almam... Hatta makyaj güzelliğini de ön plana almam... Doğal güzellik ve yüz hatlarını ön plana alırım ve ona göre hareket ederim... :A O yüzden evet zevkim iyidir... :A

Paramparçayım, yok oldum şuan... :A
Hadi ordan. Mavi göz işin içinde oldumu ne doğallık kalır ne birşey :A

Ozaman Sherlock beyin meşhur şarkısını atalım :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Böyle detaylarda yanılman üzdü :A 3-5 kişi aynı gruptaysa o oranlar hiç bir şeklde gerçeği yansıtmıyor. Oylar bölünüyor çünkü Alina Boz misal, çoklu gruplarda can çekişe çekişe tur atladı ama adım adım finale gitmekte :A Ayça hariç hepsi zorlandı zaman zaman anketlerde.
Ee aynı grupta yer almışlar ve Farah ciddi bir farkla Hande'yi geçmiş. İkili elemelerde de aynı isimlerle karşılaşmışlar ve aradaki farka bakarsak sonuç ortada. Rahat bir şekilde elerdi Hande'yi, eminim bundan... :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ee aynı grupta yer almışlar ve Farah ciddi bir farkla Hande'yi geçmiş. İkili elemelerde de aynı isimlerle karşılaşmışlar ve aradaki farka bakarsak sonuç ortada. Rahat bir şekilde elerdi Hande'yi, eminim bundan... :A
Kendini kandırmaya devam et ozaman :A neyse sonuç olarak ilk 8 açıkladığımızda Farah değil Hande yer alacak :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
------

Hadi ordan. Mavi göz işin içinde oldumu ne doğallık kalır ne birşey :A

Ozaman Sherlock beyin meşhur şarkısını atalım :A
Yoook yok mavi gözlü olup da çok da doğal olmayan ve güzel olmayan insanlar da mevcut şimdi... O kadar da şaapmayalım... :A

Ahahahaha yine yeniden o malum şarkı... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...