Atletico Madrid, Anfield’da Turladı! (Liverpool 2-3 Atletico Madrid)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Defansı geçtik, Oblak’ı geçtik, DİREK nedir be kardeşim...

• Üzücü
Reactions: MasacRE

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
470 lira sanırım Euro-Dolar onyeKURU sağolsun :A Online maçlarda güncel kadro neyse o oluyor o yüzden Diagne ve Mitroğluna mahkumuz 19’da :A

O değil de Diagne ve Miroğlu’ndan Falcao, Andone ve Adem Büyük’e...

130 lira iyi fiyat her türlü de bunun Letgo’su var, çeşitli oyun satıcıları var... var oğlu var yani. :A 470 oyunu alabileceğin en yüksek fiyat, ben sene başı oyun daha yeni çıkmışken çok daha ucuza halletmiştim düşün. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
130 lira iyi fiyat her türlü de bunun Letgo’su var, çeşitli oyun satıcıları var... var oğlu var yani. :A 470 oyunu alabileceğin en yüksek fiyat, ben sene başı oyun daha yeni çıkmışken çok daha ucuza halletmiştim düşün. :A

Fifa, GTA, PUBG gibi sürekli oynanacak, günde kafa dağıtmak için 1-2 el atılacak oyunları kutulu almak yerine indiririm döneminde alıyorum sürekli CD’yi tak çıkar tak çıkar yerine nasılsa 1 sene suyunu çıkararak oynanacağı için dijital en iyisi bu tür oyunlarda :A

Liverpool’da tarifsiz bir kör talih var bugün ve o kör talih galiba benim yüzünden... :(

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Sen kafayı yemişsin...

ACB4BC9B-4628-4075-AA9F-5848D4628E21.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu kadar sağlam bir savunmaya bundan daha iyi hücum edilemez sanırım ya. Ama yine de ne yapsak olmuyor. Defansı aşıyoruz Oblak kurtarıyor. Onu aşıyoruz, bu sefer de direğe takılıyoruz...

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fifa, GTA, PUBG gibi sürekli oynanacak, günde kafa dağıtmak için 1-2 el atılacak oyunları kutulu almak yerine indiririm döneminde alıyorum sürekli CD’yi tak çıkar tak çıkar yerine nasılsa 1 sene suyunu çıkararak oynanacağı için dijital en iyisi bu tür oyunlarda :A

Liverpool’da tarifsiz bir kör talih var bugün ve o kör talih galiba benim yüzünden... :(

Dijital sevmiyorum ben ya, saydığın oyunların hepsi bir süre sonra sıkıyor beni. O yüzden kutulu alıp, çok sıkıldığım zaman takaslıyorum. :A

Yok... Başta Simeone olmak üzere, Oblak ve çılgın Atletico defansı sebebiyle bence... :(

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bu kadar sağlam bir savunmaya bundan daha iyi hücum edilemez sanırım ya. Ama yine de ne yapsak olmuyor. Defansı aşıyoruz Oblak kurtarıyor. Onu aşıyoruz, bu sefer de direğe takılıyoruz...

İşin kötüsü önce uzasa sonra penaltılara gitse bizim kalede Adrian var Utku beyciğim, bir şekilde bir tane atmalıyız. :(

• Üzücü

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Uzun süredir izlediğim en iyi Liverpool performansı ama Oblak sağolsun skor hala 1-0. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
8-0 olacak maça bak... uzadı. :A
İyi hadi sen atlattın bu stresi, biz 30 dakika daha aynı stresle izlemeye devam.. :A

Penaltılara kalırsa ATM alabilir yalnız o yüzden Liverpool ne yapıp edip golü bulmalı ama son dakika golü gol olsaydı gerçekten de tarihin en adaletsiz futbol maçı olurdu, ikimci yarıdaki Liverpool’un o efsane hücumundan sonra üç pas yapamayan takıma öyle bir golle elenmek... 30 seneden sonra gelen şampiyonluğun bile tadını kaçırırdı :A

Bu arada uzatmaların kuralını unutmuşum, şimdi ATM bir gol bulsa 1-1, Liverpool ardından cevap verse 2-1 ama ilk maçı da katarsak 2-2 bu yüzden penaltılara mi gidiyor?