Atletico Madrid, Anfield’da Turladı! (Liverpool 2-3 Atletico Madrid)

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Liv-Atl.jpg

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool, sahasında Atletico Madrid ile karşı karşıya gelecek.

Liverpool XI: Adrian, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum, Oxlade-Chamberlain, Mane, Salah, Firmino.

Atletico Madrid XI: Oblak, Trippier, Savic, Felipe, Lodi, Koke, Saul, Thomas, Correa, Diego Costa, Joao Felix.

İlk Maç Skoru: Atletico Madrid 1-0 Liverpool

Hakem: Danny Makkelie
Stadyum: Anfield
Saat: 23:00
Yayın: beIN SPORTS HD 2

• Beğendim
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Liverpool ve PSG kazanırsa FİFA 20 alacağım hazır 130 liraya düşmüşken ama nasip olur mu hiç sanmıyorum. Liverpool bir zahmet kazanır gibi ama PSG işi zor çünkü disiplini karşımıza aldık. Yine de umarım 3-2 PSG kazanır da hem Dortmund hem biz seviniriz. :A

Liverpool 2 hafta önce kara listeme girdi o yüzden üstelik malum salgın varken maskemi çıkarmam mümkün değil ama Cuma günü 3 günlüğüne mecburen çıkaracağım o yüzden o işi cumaya saklıyorum :A @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Liverpool ve PSG kazanırsa FİFA 20 alacağım hazır 130 liraya düşmüşken ama nasip olur mu hiç sanmıyorum. Liverpool bir zahmet kazanır gibi ama PSG işi zor çünkü disiplini karşımıza aldık. Yine de umarım 3-2 PSG kazanır da hem Dortmund hem biz seviniriz. :A

Liverpool 2 hafta önce kara listeme girdi o yüzden üstelik malum salgın varken maskemi çıkarmam mümkün değil ama Cuma günü 3 günlüğüne mecburen çıkaracağım o yüzden o işi cumaya saklıyorum :A @Sherlock

Avatarına Trent beyciğimi koysaydın Liverpoolumuz kesin kazandırdı ancak şu an tam sinerjiyi oluşturamadık, korkmalısın bence. :A

PSG evinde tam kadro Alman disiplini falan dinlemez, rahat ol. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Avatarına Trent beyciğimi koysaydın Liverpoolumuz kesin kazandırdı ancak şu an tam sinerjiyi oluşturamadık, korkmalısın bence. :A

PSG evinde tam kadro Alman disiplini falan dinlemez, rahat ol. :A

Madem öyle birkaç saatliğine maskeyi çıkarıp hem Arnoold hem Neymar’i koydum, olmuşken Double-Sinerji olsun bari :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oha 10. saniyede yiyorduk golü. Kendinize gelin lan...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Off çok zor maç ya. Doğal olarak Liverpool yükleniyor, Atletico da otobüsü çekiyor ve o defansı aşmak hiç de kolay değil. Bir şekilde bir gol atarsak açılırlar ama, devamı da gelir sonra.

Yalnız Atletico da bir tane maçın hemen başında bir tane de duran toptan pozisyon buldu. Değerlendirebilselerdi geçmiş olsun, giderdi tur.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Off çok zor maç ya. Doğal olarak Liverpool yükleniyor, Atletico da otobüsü çekiyor ve o defansı aşmak hiç de kolay değil. Bir şekilde bir gol atarsak açılırlar ama, devamı da gelir sonra.

Yalnız Atletico da bir tane maçın hemen başında bir tane de duran toptan pozisyon buldu. Değerlendirebilselerdi geçmiş olsun, giderdi tur.

Simeone hocam otobüs çekmeye gelmiş Utku beyciğim, şimdiye kadar da baya başarılı götürdüler maçı. Açık vermiyorlar resmen, çok zor çok. :(

• Üzücü
Reactions: MasacRE