CW Arrow 3. Sezon Yorumları

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hhahha birşey olmaz cnmmm atomu nasıl buldun adam oliverden bile güçlü oldu ironman gibi bir robot yaptı :F:F:F
bişi olmaz ne demek .ss bari arrowla olaydi .ss
Arrowun düşmanı mi olcak beraber mi çalışacaklar bunla :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bişi olmaz ne demek .ss bari arrowla olaydi .ss
Arrowun düşmanı mi olcak beraber mi çalışacaklar bunla :)
yok cnm ne düşmanı :-):-):-)
bu adama atom diye yan dizi yapılmayı düşünülüyormuş flash gibi cnm nasıl barrry flash dizisiyle arrowla bağlantılı bir dizi yaptı bu adamada atom adlı arrowun başka bir bağlantılı dizisi olarak yeni bir dizi yapılmak gündemdeymiş yine kanalı cw olucakmış olursa:-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
yok cnm ne düşmanı :-):-):-)
bu adama atom diye yan dizi yapılmayı düşünülüyormuş flash gibi cnm nasıl barrry flash dizisiyle arrowla bağlantılı bir dizi yaptı bu adamada atom adlı arrowun başka bir bağlantılı dizisi olarak yeni bir dizi yapılmak gündemdeymiş yine kanalı cw olucakmış olursa:-)
ne hali varsa görsun ama felicitymi alıp gidemez o diziye .ss

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ne hali varsa görsun ama felicitymi alıp gidemez o diziye .ss
hahahah ayyy feliticiyi alıp gitmeside olabilir aslında cnm :F:F:F
arrow dizisine bu akrakter fazla gelir bencede yeni bir dizi yapsınlar atom için flash gibi
ayy bizede yeni bir fantastik dizi gelir işte cnm ne güzel:Z:Z:Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
hahahah ayyy feliticiyi alıp gitmeside olabilir aslında cnm :F:F:F
arrow dizisine bu akrakter fazla gelir bencede yeni bir dizi yapsınlar atom için flash gibi
ayy bizede yeni bir fantastik dizi gelir işte cnm ne güzel:Z:Z:Z
Felicitym hsngi dizideyse o diziyi izlerim :love1:

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Bölümü izledim @Çiğdem-
Felicitym eğer iki dizi yapilirsa nereye gidecek burayami yoksa o adamami ? Burda kalsin ya o iris denen kadini gonderelim diger diziye :)
Ras ah gadulmudur nedir o olmak istemedi oliver :eek:
Bu rasin elcisi yani bu oliverin arkadasida tehdit etti oliveri :eek:

Son sahneyi anlamadim ben ne yani simdi ras ah gadul Arrowmu olmak istiyomus onca zamanda arrow giysisi giydi baskalarini vurdu (b)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bölümü izledim @Çiğdem-
Felicitym eğer iki dizi yapilirsa nereye gidecek burayami yoksa o adamami ? Burda kalsin ya o iris denen kadini gonderelim diger diziye :)
Ras ah gadulmudur nedir o olmak istemedi oliver :eek:
Bu rasin elcisi yani bu oliverin arkadasida tehdit etti oliveri :eek:

Son sahneyi anlamadim ben ne yani simdi ras ah gadul Arrowmu olmak istiyomus onca zamanda arrow giysisi giydi baskalarini vurdu (b)
16.bölümü izledim bende cnm yine çok güzel bir bölümdü:love1::love1:
flash gibi atom karakterinede dizi yapılabilirmiş cnm öyle olmasını istiyorum ben çünkü atomun arrow dizisinde yeri yok gibi eğer ayrıdan dizi çekerse iron man filmi gibi çok ilgi görür feliticiy şuan tomla birlikte galiba gidebilir bence:F:F:F

son sahne bak cnm ras al grul arrow seni şehirde istemicekler herkes sana sırt çeviricek oyüzden yerime geç dedi oliver kabul etmeyince ra al ghulda arrow kıyafetinde suç işlemeye başladı galiba şehirdeki insanların arrowu dışlamasını istiyor oliver kabul etsin diye:-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x16

+Felicity çok kıl geldi bu bölüm nedense, bir nefret ettirdi kendinden ilk defa. :D

+Oliver'i çok boşluyor adam ölüp gidecek kimsenin umrunda değil. :T:

+Ra's al gul'da oliver klığına girdi 2 adam öldürdü en saçma kısım oydu. :D Oliver 2 adam öldürdü diye şehir ona karşı dönerse yok artık derim.

+Şahsi görüşüm Oliver teklifi kabul etmeli, o ne derse o oluyor zaten isterse öldürmesin kimseyi.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x17'nin Fragmanını izlemediyseniz okumayın.

Oliver galiba kabul edecek Ras'lığı. :D Atom Oliver'in olduğunu anlayıp onu durdurmaya çalışıyordu. Dünün veledi Olivere atarlandı bildiğin. :D Kabul etsinde bir Ras görelim artık. :Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x17'nin Fragmanını izlemediyseniz okumayın.

Oliver galiba kabul edecek Ras'lığı. :D Atom Oliver'in olduğunu anlayıp onu durdurmaya çalışıyordu. Dünün veledi Olivere atarlandı bildiğin. :D Kabul etsinde bir Ras görelim artık. :Z
tom oliverin ne olduğunu anladıda durdurmya çalısıyor anlayamadım:-):-):-)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ahahahha. :F:F

Gerçek ras öldürdü ya 2 elemanı geçen bölüm-Oliver'in kılığında- ondan galiba. Gerçi atomda adam öldürücek bir tipe benziyor anlamadım. Ras al gul başka iftiralar mı attı acaba.
bence oliverin kimliğini bilmiyor atom yani onu uçlu olarak durdurmaya çalısıyor galiba ras al ghul arrow olrak suc işliyordu atomda oliverin üstüne gidiyor gliba ama kimliğini bildiğini sanmıyorum:-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
bence oliverin kimliğini bilmiyor atom yani onu uçlu olarak durdurmaya çalısıyor galiba ras al ghul arrow olrak suc işliyordu atomda oliverin üstüne gidiyor gliba ama kimliğini bildiğini sanmıyorum:-)
Oliver arrow diyor ya kızgın şekilde öldürücek tarzda fragmanda. :D

Oliver ile karşı karşıya geliyorlar sanırım, oliver bir yerden atlıyor yukarda atomu gösteriyorlar?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oliver arrow diyor ya kızgın şekilde öldürücek tarzda fragmanda. :D

Oliver ile karşı karşıya geliyorlar sanırım, oliver bir yerden atlıyor yukarda atomu gösteriyorlar?
hahah ayoll bunlar feliticiy yüzünden kavga edicek olmasınlar düşer bayılırım vlla son dölümde oliver iyice kıl kapmıştı atomdan :F:F:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
hahah ayoll bunlar feliticiy yüzünden kavga edicek olmasınlar düşer bayılırım vlla son dölümde oliver iyice kıl kapmıştı atomdan :F:F:F
Oliver mi evleniyor kim evleniyor onu anlamadım ben? :D Kimin düğünüydü ki o, felicity garip garip mutlu mutlu Oliver'e bakıyordu. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Oliver mi evleniyor kim evleniyor onu anlamadım ben? :D Kimin düğünüydü ki o, felicity garip garip mutlu mutlu Oliver'e bakıyordu. :D

ayol kavga edemezlermi felicitym için o kız icin dünya yakılır be [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bilmem ama çok havalı oldu bu atom cnm iron man hvası var adamda bence flah tan daha güclü oldu zaten flashta örümcek adam tarzı süper kahraman filmlerini andırdığı için bukadar çok tuttu örneğin arrowda batman filmini andırıyor
yani atoma yeni bir dizi yapılırsa eğer oda iran man filmini andırır butür diziler çok tutuyor özellikle atom dizisi çok iyi reytingler alır:-)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bilmem ama çok havalı oldu bu atom cnm iron man hvası var adamda bence flah tan daha güclü oldu zaten flashta örümcek adam tarzı süper kahraman filmlerini andırdığı için bukadar çok tuttu örneğin arrowda batman filmini andırıyor
yani atoma yeni bir dizi yapılırsa eğer oda iran man filmini andırır butür diziler çok tutuyor özellikle atom dizisi çok iyi reytingler alır:-)
ben ironmanin yapimcisi senaristi olsaydim dava acardim lo aynisi ironmanin .ss