CW Arrow 3. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
9.bölüm mini sezon arasıydı yanı sezon finali tadında bir bölüm izliceksin bu bölümü izleyip öyle yat cnm bu bölümü izle sadece yorumlayıp bu bölümün heyecanıyla yat ayrı olarak değerlendir bu bölümü akıl almaz olaylar olucak🙂🙂🙂
Kız baya uykum geldi ama ya yarın izliycem ben uykum olmasaydi izlerdim :T :T
Iyi geceler :( :)
Bu arada Atacan bambaska diziler izlemeye başlamış goruyorsun dimi episodesi falan izliyor simdi 😱 arrowa baslasaydi iyiydi :)

Bu arada Atacan bambaska diziler izlemeye başlamış goruyorsun dimi episodesi falan izliyor simdi 😱 arrowa baslasaydi iyiydi :)
iyi geceler cnm yarın kalan 4 bölümüde izlersin yeni bölüme yetiştin sayılır😉😉😉

Arrow yaza kaldı izlediğim dizi komedi kısa yani. :D Ayrıca ben hala Supernatural'imize devam ediyorum. :A

9. Bolum yorumum @Çiğdem-
ohaaa ohaa oha o nasil sondu o al ras zikkimin kökü arrowu bicakladi sonrada ucurumdan atti 😱 😱
Thea Allahin cezasi her sey senin yüzünden o adama baba demicektin gördük babayi .ss .ss .ss

O adam atom olmak istediğini soyledi felicityme ve yardim istedi oha ne yardimi be o oliverin sevdiği .ss .ss .ss .ss .ss .ss
Bölüm superdi :love1:

9. Bolum yorumum @Çiğdem-
ohaaa ohaa oha o nasil sondu o al ras zikkimin kökü arrowu bicakladi sonrada ucurumdan atti 😱 😱
Thea Allahin cezasi her sey senin yüzünden o adama baba demicektin gördük babayi .ss .ss .ss

O adam atom olmak istediğini soyledi felicityme ve yardim istedi oha ne yardimi be o oliverin sevdiği .ss .ss .ss .ss .ss .ss
Bölüm superdi :love1:
sen birde bizi düşün cnmm bu bölümden sonra sezon arasına girdiler noel tatili 3 hafta falan bekledik çatladım vlla final gibi bir son sahneydi sen çok ianslısın diğer bölüme hemen bakabilirsin biz 1 aya yakın bekledik bu bölümden sonra :F:F:F

sen birde bizi düşün cnmm bu bölümden sonra sezon arasına girdiler noel tatili 3 hafta falan bekledik çatladım vlla final gibi bir son sahneydi sen çok ianslısın diğer bölüme hemen bakabilirsin biz 1 aya yakın bekledik bu bölümden sonra :F:F:F
Ne cektiniz kız :(
10-11-12. Bölüm yorumlarim :
ana hingkongtaki kadin korudu bizim oliveri good woman :bhr:
Laurel iyi alisti sarahciliga .ss beter olsun emi o kostumleyken ölüversin .ss .ss .ss
Oliver yokken superlerdi kendilerini super korudular sehirlerinide korudular :bhr:
O adam felicitymle iliskisini ilerletiyor :( arti olarak felicitym o adama yardim etmeyi kabul etti ayol iste arrowla calissin atom da ne güzel olur :)

Felicitym sonda oliveri reddetti çünkü oliver o merlynden ders alcak ras zikkimin kökünu oldurmek icin .ss .ss .ss

O sarahin arkadasi o kostumlunun sarah olmadığını söyledi dedektife bakalim neler olcak :) :( 😉

Laurel iyi alisti sarahciliga .ss beter olsun emi o kostumleyken ölüversin .ss .ss .ss
Oliver yokken superlerdi kendilerini super korudular sehirlerinide korudular :bhr:
O adam felicitymle iliskisini ilerletiyor :( arti olarak felicitym o adama yardim etmeyi kabul etti ayol iste arrowla calissin atom da ne güzel olur :)

Felicitym sonda oliveri reddetti çünkü oliver o merlynden ders alcak ras zikkimin kökünu oldurmek icin .ss .ss .ss

O sarahin arkadasi o kostumlunun sarah olmadığını söyledi dedektife bakalim neler olcak :) :( 😉
@Çiğdem- bişiyi soylemeyi unuttum :)
o theayla flört eden sari saçlı adam da as das bilmemnenin adami çıktı 😱 ah thea royu birakmicaktin .ss .ss

ben demiştim cnm sana pazartezi gelmeden bile bitirirsin diye :F:F:F
hahahah ras zikkimin kökü ne yaaa alemsin cnm hahaha:F:F:F
evet arrowsuz iyi idare ettiler
ama feleticiye çok sinir oldm merln elinden geleni yapıyor telafi etmek için
ayrıca arrowda ilk sezon katildi sonradan braktı o işleri merlinden farkı yok bence emrlinde telafie tmeye çalısıyor arrowla iş birliği yapmasını bekliyordum çok heyecanlı olucak haftaya bölüm:Z:Z:Z:Z

ben demiştim cnm sana pazartezi gelmeden bile bitirirsin diye :F:F:F
hahahah ras zikkimin kökü ne yaaa alemsin cnm hahaha:F:F:F
evet arrowsuz iyi idare ettiler
ama feleticiye çok sinir oldm merln elinden geleni yapıyor telafi etmek için
ayrıca arrowda ilk sezon katildi sonradan braktı o işleri merlinden farkı yok bence emrlinde telafie tmeye çalısıyor arrowla iş birliği yapmasını bekliyordum çok heyecanlı olucak haftaya bölüm:Z:Z:Z:Z
Felicitym guzel diye sinir olmussundur sen .sss .ss
Hakli ayol arrow çok çabuk guvendi merlyne ben de olsam felicitym gibi tepki verirdim :(

Felicitym guzel diye sinir olmussundur sen .sss .ss
Hakli ayol arrow çok çabuk guvendi merlyne ben de olsam felicitym gibi tepki verirdim :(
hahaha evet merliende güven olmaz cidden al rus dan kurtulmak için arrowu kullanmayı düşünüyor olabilir b adam iyimi kötümü 3 sezondur anlayamadım zaten
:F:F:F

@Çiğdem- bu bolumde
iki tane sari saçlı kizin savaşı varmis biri basroldeki kız digeri kim bilmiyorum arrowun face sayfasinda gördüm super :Z

@Çiğdem- bu bolumde
iki tane sari saçlı kizin savaşı varmis biri basroldeki kız digeri kim bilmiyorum arrowun face sayfasinda gördüm super :Z
3.sezona çok iyi başladık cnm ilk sezon az aksiyon düşük ilerliyordu dizinin detayları daha ön pilandaydı 2.sezon aksiyon ön pilana çıkmaya basladı
3.sezon ise yanı bu sezon tam zirvedeyiz bence aksiyon hiç düşmüyor :Z:Z:Z