CW Arrow 3. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beğeniceğini biliyordum cnm flashla arrow ortak bölümleri süper geçiyor @mrt-06 sıra sende cnm 🙂🙂🙂
cnm flashın bölümünde gördük arrow süper gücleri olmamasına rağmen flshla başa baş kavga edip onu durdurdu arrowun tecrübesi yeter :love1::love1::love1:
ayrıca flash hızına güveniyordu ama ters flashı gördükten sonra havası söndü cnm artık en hızlı benim diyemiyor :F:F:F
cumarang adam arrow karakteri yanı tekrar gelse bile arrowda görünür çokta iyi bir akrakterdi evet :love1::love1::love1:
Sen bana söyle ortak bölüm olduğu zaman :)

en hızlı eddiee oldu ya moralim bozuk :(

3.sezon 11.bölüm izledim @kaan955
yine harika bir bölüm izledik :love1::love1::love1::love1::love1:
ahhh sonunda atom u faliyette görücez gibi ayy sezon biticek şuu adam hala atom olamadı :F:F:F
dig roy feliticiy oliverin yokluğunda çok iyi idare ediyorlar bence ama şuu laurel i içlerine katlamarına sinir olum ayy sarahtan kurtulduk şimdi bu kadın çıktı başımıza:ppp::ppp::ppp:oliverin çinli arkadası çok karizmatik bir adam gerçekten oliverle yeniden birlikte çalışmalarını istiyorum merlyn yy bu adamada bayılıyorum ben bence oda oliverle birlikte savaşabilirler ras al ghul o herifi hiçç sevmiyorum ben merlyn ve oliver birlikte savasıcaklar ayy çok heyecanlı :Z
aaa son olarak şuuu kurşun geçirmeyen adam çok oldu bence karizması falanda yok oliver dönüp bir an önce gebertmeli şu herifi :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin:

3x11
Ya o adamın özelliği ne acaba ok yedi tınlamadı bile. :D Varmış gerçekten bişiler, spoiler koyma bilmek istemiyorum @Çiğdem-

Ben o adamın neden hala ras al gul'un yanında kalmak istediğini anladım galiba. Oğlunu öldü sanıyordu ama şimdi ikiside ona çalışıyor hayatı için galiba. O sarışında kendi oğlu.

Mrlyn feci gaza geldi ölümü bundan olacak gibi, tea ekibe katılsın işe yaramaz laurel'e ihtiyacımz yok. :D

EDİT: @Çiğdem- yeni bölüm fragmanını izle, olaylar olaylar. :Z:Z

Son düzenleme:
@Çiğdem- başlıycam birazdan izlemey ama konudaki ilk mesajdaki rsimde felicitym yok :T
bu sezonda süperman filminde süperman karekterini canlandırmış olan bir adam katılmıştı diziye cnm 🙂🙂🙂
izle çok aksiyonlu bir sezon 3.sezon aaa birde sen 8.bölümü izlediğin için şanslısın şimdi
12 bölüm yerine 11 bölüm izliceksin 1 bölüm den kurtulmuş oldun:F:F:F

bu sezonda süperman filminde süperman karekterini canlandırmış olan bir adam katılmıştı diziye cnm 🙂🙂🙂
izle çok aksiyonlu bir sezon 3.sezon aaa birde sen 8.bölümü izlediğin için şanslısın şimdi
12 bölüm yerine 11 bölüm izliceksin 1 bölüm den kurtulmuş oldun:F:F:F
8. Bölümü yine izliycem ben be aa ben flasha bakıyodum orda sürekli :)

3x11
Ya o adamın özelliği ne acaba ok yedi tınlamadı bile. :D Varmış gerçekten bişiler, spoiler koyma bilmek istemiyorum @Çiğdem-

Ben o adamın neden hala ras al gul'un yanında kalmak istediğini anladım galiba. Oğlunu öldü sanıyordu ama şimdi ikiside ona çalışıyor hayatı için galiba. O sarışında kendi oğlu.

Mrlyn feci gaza geldi ölümü bundan olacak gibi, tea ekibe katılsın işe yaramaz laurel'e ihtiyacımz yok. :D

EDİT: @Çiğdem- yeni bölüm fragmanını izle, olaylar olaylar. :Z:Z
12.bölümü izledim harika bir bölümdü bu bölümle the flash reytingine yaınlaşmısız cnm
12.bölüm yorumum @cookies sen okuma spoi kısmını yeni bölüm yorumum:F
baştan sona çok ksiyonlu harika bir bölümdü şuu kendine kanunsuz diyen adam laureli çalıstırmıstı onun dayak yemesi çok hoşuma gitti olivere büyüklük taslıyordu ohh olsun ona gebersin:ppp::ppp::ppp:
merln hayattını daha iyi gördük ahh @Forumdash olsaydı keşke emrlinle oliver iş birliği yapıcak diyordum o yok diyordu benim dediğim çıktı:F:F:F
merln oliveri çalıştırıcak ustası olucak hahaha oliver merln iş birliği süper olucak:Z
yy feliticiy nekadar gıcık brşey yaaa merln daha ne yapsın adam katil oalbilir ama hatasını düzeltiyor ayrıca oliverde ilk sezon katildi merln gibi çok rahat öldürüyordu sonra braktı bu işleri merlnde aynı bence durumu adam elinden geleni yapıyor haftaya oliver merln ikilisi süper olucak:Z:Z:Z

@Çiğdem- 1. Bolumu izledim :
vavv sezona super girdiler aksiyon aksiyon aksiyon :love1:
Dedektif kellesmis vah garibim .ss :(
Artik arrowu yakalamak istemiyiler :)
Anam Sarahcigim öldü :(
Ne iyidi (

Felicity ne güzel oliverle sevgili olmaya başlamıştı ki bi adam geldi sirketi aldı Felicityme kur yapiyi .ss

@Çiğdem- 1. Bolumu izledim :
vavv sezona super girdiler aksiyon aksiyon aksiyon :love1:
Dedektif kellesmis vah garibim .ss :(
Artik arrowu yakalamak istemiyiler :)
Anam Sarahcigim öldü :(
Ne iyidi (

Felicity ne güzel oliverle sevgili olmaya başlamıştı ki bi adam geldi sirketi aldı Felicityme kur yapiyi .ss
hahaha evet o adam süperman karakterini canlandıran adam cnm b sezon arrowa giriş yaptı daha çok gıcık olucaksın bu adama cnm :F:F:F
3.sezon daha aksiyonlu gidiyor 🙂🙂🙂

hahaha evet o adam süperman karakterini canlandıran adam cnm b sezon arrowa giriş yaptı daha çok gıcık olucaksın bu adama cnm :F:F:F
3.sezon daha aksiyonlu gidiyor 🙂🙂🙂
Bence o adam sarahi öldüren kişi :(
Yoksa koskoca superman oyle yan role gelmez 😉

Bence o adam sarahi öldüren kişi :(
Yoksa koskoca superman oyle yan role gelmez 😉
bu adamda süper kahraman olucak bu dizide cnm atom karakterini canlandırıcak
Routh-the-Atom-504x360.jpg

bu adamda süper kahraman olucak bu dizide cnm atom karakterini canlandırıcak
Routh-the-Atom-504x360.jpg
Yaa yani iyi olcak ama bu nasıl olur 😱
2. Bölüm yorumum :
sarahimi isimsiz gibi gomduler babasininda haberi yok vicdansizlar :T :T
Sen atom olcak diyin ama sarahi vuran hala yakalanmadi :)

Sarahin siyahi kadinla öpüşurken calan müzik hala çalıyor bu sefer thada çaldı thea babasini kabullenmis adını bilem bilmediğim ülkelerde dövüş dersleri aliyor :( :T :T oliverda hala kız kardeşim kiz kardeşim desin :(

Aaaa bu adamin is teklifini felicitym kabul etti :( :( :(

O sevmediğim kizda herseye burnunu sokuyi beter olasıca .ss .ss .ss
Hongkonga tommy gitmis onu gördük bu bölüm :) özlemişim :)
Oliver öldü dediler falan evine geri döndü :(

Yaa yani iyi olcak ama bu nasıl olur 😱
2. Bölüm yorumum :
sarahimi isimsiz gibi gomduler babasininda haberi yok vicdansizlar :T :T
Sen atom olcak diyin ama sarahi vuran hala yakalanmadi :)

Sarahin siyahi kadinla öpüşurken calan müzik hala çalıyor bu sefer thada çaldı thea babasini kabullenmis adını bilem bilmediğim ülkelerde dövüş dersleri aliyor :( :T :T oliverda hala kız kardeşim kiz kardeşim desin :(

Aaaa bu adamin is teklifini felicitym kabul etti :( :( :(

O sevmediğim kizda herseye burnunu sokuyi beter olasıca .ss .ss .ss
Hongkonga tommy gitmis onu gördük bu bölüm :) özlemişim :)
Oliver öldü dediler falan evine geri döndü :(
cnm ben sana katil o adam demedimki katilin kim olduğunu izleyip sen görüceksin :F:F:F
atom olucak ama hala bir numarasını göremedik hala olmuş değil yanı:F:F

dedektife kalbi var diye kızının öldüğünü demiyorlar laurel demiyor daha doğrusu şu avukat kız ayy böyle saçmalık görmedim yanı:F:F:F

merln kızına sahip çıkıyor daha ne istiyorsun cnm :F:F:F

cnm ben sana katil o adam demedimki katilin kim olduğunu izleyip sen görüceksin :F:F:F
atom olucak ama hala bir numarasını göremedik hala olmuş değil yanı:F:F

dedektife kalbi var diye kızının öldüğünü demiyorlar laurel demiyor daha doğrusu şu avukat kız ayy böyle saçmalık görmedim yanı:F:F:F

merln kızına sahip çıkıyor daha ne istiyorsun cnm :F:F:F
o demedin ama ben hissetmistim :)
Aa adami ne zaman aktif etcekler acaba :)
Yaaa oliverede sahip çıksın banane banane sevmiyo olabilir ama sonuc olarak kızının abisi :T

3-4-5. Bolum yorumlarim : @Çiğdem-
roy sarahimi öldürdü ha benim sarahimi nasil olurda öldürebilir Allah onu bildiği gibi yapsin cehennemlerde yansin :T :T
Felicitymin anneside super maşallah :love1: :love1:
O superman dediğin adam çok saf duruyi be bos bos duruyor dizide :)
Malcolm bisiler planliyor kızını bile kullaniyor ya pes artik Allahin melunesi .ss .ss .ss .ss Oliver kanmaz inşallah bu herife :)
Felicitym siyah saclida supermis :love1: uni zamaninda gördük :)
Bu sevmedigimiz kız boksorden dersler aliyor ona kız kardesinin öldugunu soyledi :)

ROYYYYYYYYY :bağır: :bağır: SARAMDAN NE ISTEDIN BE .ssss

3-4-5. Bolum yorumlarim : @Çiğdem-
roy sarahimi öldürdü ha benim sarahimi nasil olurda öldürebilir Allah onu bildiği gibi yapsin cehennemlerde yansin :T :T
Felicitymin anneside super maşallah :love1: :love1:
O superman dediğin adam çok saf duruyi be bos bos duruyor dizide :)
Malcolm bisiler planliyor kızını bile kullaniyor ya pes artik Allahin melunesi .ss .ss .ss .ss Oliver kanmaz inşallah bu herife :)
Felicitym siyah saclida supermis :love1: uni zamaninda gördük :)
Bu sevmedigimiz kız boksorden dersler aliyor ona kız kardesinin öldugunu soyledi :)

ROYYYYYYYYY :bağır: :bağır: SARAMDAN NE ISTEDIN BE .ssss

hahahah inan cnm hala boşş boşş duruyor birşey yaptığı yok atom olucak diye bekliyoruz sezon biticek hala atom olamadı :F:F:F

merln iyi bir baba yaaa ne istiyorsun melek gibi adamdan hahaha:F:F:F

hahahah inan cnm hala boşş boşş duruyor birşey yaptığı yok atom olucak diye bekliyoruz sezon biticek hala atom olamadı :F:F:F

merln iyi bir baba yaaa ne istiyorsun melek gibi adamdan hahaha:F:F:F
Neresi melek gibi be olivere neler yapcak kimbilir :(
3. Sezon 6-7-8. Bolumleri izledim :)
anaaa bu alcak atom denen adam felicitymi öptü ve oliver bunu gördü pis melune .ss
Atom olmaya çalışıyor bisiler yapmaya basladi gibi ama hala yetersiz.
Sirketin ismini degistirdi ya ne guzeldi ismi Quin :love1: simdiki p technology gibi bişi oldu .ss .ss
Thea royu cok çabuk unuttu sari saçlı bi cocukla flört halindeler .ss .ss .ss
Yaa dedektif neden kel .ss .ss .ss olmamış böyle saclarini uzatmali :)
Felicitymi 2 erkek paylasamiyor ayy kiyamam bide barry var 3 erkek :Z :Z
Aşk tanrisi bile geldi ne kadam seveni var oliverin ya .ss

Neresi melek gibi be olivere neler yapcak kimbilir :(
3. Sezon 6-7-8. Bolumleri izledim :)
anaaa bu alcak atom denen adam felicitymi öptü ve oliver bunu gördü pis melune .ss
Atom olmaya çalışıyor bisiler yapmaya basladi gibi ama hala yetersiz.
Sirketin ismini degistirdi ya ne guzeldi ismi Quin :love1: simdiki p technology gibi bişi oldu .ss .ss
Thea royu cok çabuk unuttu sari saçlı bi cocukla flört halindeler .ss .ss .ss
Yaa dedektif neden kel .ss .ss .ss olmamış böyle saclarini uzatmali :)
Felicitymi 2 erkek paylasamiyor ayy kiyamam bide barry var 3 erkek :Z :Z
Aşk tanrisi bile geldi ne kadam seveni var oliverin ya .ss
sarahı kimin öldürdüğünü anladınmı şimdi cnm 🙂🙂🙂

sarahı kimin öldürdüğünü anladınmı şimdi cnm 🙂🙂🙂
Evet kiz roy öldürmüş pis melune .ss .ss .ss .ss .ss .ss .ss
Bu atommudur nedir arrowa düşman mi olici :)
Felicitym çok komik ya :love1: bu yeni gelende ofise arrowun kaldiracindan koymus kendini yukariya cekiyidi felicity bunu gordu verdigi tepki superdi :F

Evet kiz roy öldürmüş pis melune .ss .ss .ss .ss .ss .ss .ss
Bu atommudur nedir arrowa düşman mi olici :)
Felicitym çok komik ya :love1: bu yeni gelende ofise arrowun kaldiracindan koymus kendini yukariya cekiyidi felicity bunu gordu verdigi tepki superdi :F
9.bölüm mini sezon arasıydı yanı sezon finali tadında bir bölüm izliceksin bu bölümü izleyip öyle yat cnm bu bölümü izle sadece yorumlayıp bu bölümün heyecanıyla yat ayrı olarak değerlendir bu bölümü akıl almaz olaylar olucak🙂🙂🙂