CW Arrow 3. Sezon Yorumları

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
3x18

18 bölümdür ben böyle heyecanlı bişi görmemiştim. :D Resmen şölen yaşatan harika bir bölümdü. 10/10. 2 ekipte bu iyi çalışmış Flash'da iyi geliyor. :Z:Z:Z

Son 5 bölüm, Oliver tüm ekibi çökertebilecek mi acaba. :D Roy'a ne olacak, Felicity Oliver'e dönüp Atom şehir mi değiştiricek. :D Olaylar Olaylar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3x18

18 bölümdür ben böyle heyecanlı bişi görmemiştim. :D Resmen şölen yaşatan harika bir bölümdü. 10/10. 2 ekipte bu iyi çalışmış Flash'da iyi geliyor. :Z:Z:Z

Son 5 bölüm, Oliver tüm ekibi çökertebilecek mi acaba. :D Roy'a ne olacak, Felicity Oliver'e dönüp Atom şehir mi değiştiricek. :D Olaylar Olaylar.
18.bölümü izledim bende @cookies @kaan955
arrow 1.sezon karakterler tanıtımlarıyla hafif durgun geçmiş
2.sezonuyla aksiyon dolu bölümlere başlamıştı
3.sezon ise zirve yaptı arroun bu sezonu tek kelimeyle harika:Z
yok arık oliveri tüm şehir öğrendi bence laurein babasıyla sonunda anlaşıcakalr oliveri arrow damgasından uzakalstırıcakalr herks öğrenmiş olursa tadı kalmaz :-):-):-)
@kaan955 şimdi arrow gelecek bölüm flasha gidiyor acaba bu olayalrdan kaçmak için flashtan yardım almak içinmi gidiyor bu bölümle bağlantılı olabilir flasha gitme sebebi:-):-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
18.bölümü izledim bende @cookies @kaan955
arrow 1.sezon karakterler tanıtımlarıyla hafif durgun geçmiş
2.sezonuyla aksiyon dolu bölümlere başlamıştı
3.sezon ise zirve yaptı arroun bu sezonu tek kelimeyle harika:Z
yok arık oliveri tüm şehir öğrendi bence laurein babasıyla sonunda anlaşıcakalr oliveri arrow damgasından uzakalstırıcakalr herks öğrenmiş olursa tadı kalmaz :-):-):-)
@kaan955 şimdi arrow gelecek bölüm flasha gidiyor acaba bu olayalrdan kaçmak için flashtan yardım almak içinmi gidiyor bu bölümle bağlantılı olabilir flasha gitme sebebi:-):-):-)
Ben tam tersini düşünüyorum aslında. :D 1. en iyidi. 1>2>3

Oliver olduğunu öğrenemediler yine aslında. :D Roy bozdu bu seferde. Oliver yine güvende. :D

Flash'ın o bölümüde roy'da vardı sanki? Neyse ikiside ara veriyor bi hafta. Muhtemelen önce flashın işini halledip sonra Ras'ın işini bitiriiceker yoksa imkanı yok desteksiz yenilmez Ras. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Tahminim şu bu bölüm kapışırlar, Oliver yenildi gibi olur. 1-2 bölüm göremeyiz onu. Kalan 3 bölüm kan alır Ra's'dan. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
sen izlemedinmi 18 i yorum yapmamıssın cnm:-):-):-)
Izledim kız ama sizinkilerin üstüne pek bişi katamadigim için yapmadim :)
Dur bari sizin bahsetmediginiz şeylerden bahsedeyim :)
bu arrowun kardesine for yani kız simdide roymuydu neydi onla işi pisirdi yok artik falan yani :)
bu dedektif neden kızına güvenmiyir acaba ? Biliyor oda arrowun suçsuz olduğunu bence yani kızıda arrowla çalışıyor çünkü ama tutturmus arrowu yakalicam :F :)
bu arrowda her yerde kadin buluyor kendine hepsi icinde ben oni sevmistim diyor ne ayran gönüllü bu bea :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Izledim kız ama sizinkilerin üstüne pek bişi katamadigim için yapmadim :)
Dur bari sizin bahsetmediginiz şeylerden bahsedeyim :)
bu arrowun kardesine for yani kız simdide roymuydu neydi onla işi pisirdi yok artik falan yani :)
bu dedektif neden kızına güvenmiyir acaba ? Biliyor oda arrowun suçsuz olduğunu bence yani kızıda arrowla çalışıyor çünkü ama tutturmus arrowu yakalicam :F :)
bu arrowda her yerde kadin buluyor kendine hepsi icinde ben oni sevmistim diyor ne ayran gönüllü bu bea :F
Tahminim şu bu bölüm kapışırlar, Oliver yenildi gibi olur. 1-2 bölüm göremeyiz onu. Kalan 3 bölüm kan alır Ra's'dan. :D
the flash frganına baktınmı sen @cookies arrow flash ortak bölüm olucak bölümde atom bile var ters flash var atom var arrow var flash var goril bile var offf sinema filmi tanıtımı gibi hepsini bir bölüme sıkıstırmıslar bu sezonun en iyi bölümü geliyor:Z:Z:Z

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
the flash frganına baktınmı sen @cookies arrow flash ortak bölüm olucak bölümde atom bile var ters flash var atom var arrow var flash var goril bile var offf sinema filmi tanıtımı gibi hepsini bir bölüme sıkıstırmıslar bu sezonun en iyi bölümü geliyor:Z:Z:Z
Oyşş fragmana bak super :love1: :love1:
Doktor 2. Sezon olcakmi acaba artik onun hakkinda herseyi biliyorlar :)

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
sezon finalinde doktor welsin kimliğine bürünen o sarısın adam bence ortaya çıkıcak doktor wells 2.sezon olmayabilir bence :-)
o zaman doktor wells de yaşasın .ss kimvurduya gitmesin garibim .ss
Bu arada fragmanda devi cok iyi bi sekilde gördük ilk defa bu kadan net gördüm ayni hulk ;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o zaman doktor wells de yaşasın .ss kimvurduya gitmesin garibim .ss
Bu arada fragmanda devi cok iyi bi sekilde gördük ilk defa bu kadan net gördüm ayni hulk ;)
flash ve arrow çok büyük diziler gerçekten cw kanalının kalitesini çok yükselttiler ortak bölümleri nefes kesiyor cnm şu fragman sinema filmi tanıtım gibi birşey olmuş 2 hafta beklemek işkence gerçekten:ppp:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,266
Puanı
1,061
flash ve arrow çok büyük diziler gerçekten cw kanalının kalitesini çok yükselttiler ortak bölümleri nefes kesiyor cnm şu fragman sinema filmi tanıtım gibi birşey olmuş 2 hafta beklemek işkence gerçekten:ppp:
neresi, büyük sadece parlak robbie nin göğüs ölçüleri büyük:F

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Geçen konuşmuştuk galiba, bölümü izlemeden önce.

Bu goril meselesini çözemedim hala, öylesine bişi olsa gerek. Geçen gözükmüştüde kime ait kimin malı bilmiyorum. :D

Arrow'un yeni kiyafeti Ra's işareti sanırım. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Geçen konuşmuştuk galiba, bölümü izlemeden önce.

Bu goril meselesini çözemedim hala, öylesine bişi olsa gerek. Geçen gözükmüştüde kime ait kimin malı bilmiyorum. :D

Arrow'un yeni kiyafeti Ra's işareti sanırım. :D
pardon cnm flash kısmında yanlıs yazmısım yarınkı arrow bölümü ortak olmucak fragmanda gördüğümüz gibi normal arrow bölümü olucak

olayı şimdi anladım flash fragmanı görmüştük goril oliver falan o fragman flashın 3 bölümünü birden kapsıyormus bu günkü bölüdme atom felicitiy vardı haftaya olan bölümdede oliver goril olan bölüm gelicek büyük ihtimalle o fragman 3 bölümünü birden kapsıyormus flshın haftayada gorille oliver olucak flashta :-):-)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
pardon cnm flash kısmında yanlıs yazmısım yarınkı arrow bölümü ortak olmucak fragmanda gördüğümüz gibi normal arrow bölümü olucak

olayı şimdi anladım flash fragmanı görmüştük goril oliver falan o fragman flashın 3 bölümünü birden kapsıyormus bu günkü bölüdme atom felicitiy vardı haftaya olan bölümdede oliver goril olan bölüm gelicek büyük ihtimalle o fragman 3 bölümünü birden kapsıyormus flshın haftayada gorille oliver olucak flashta :-):-)
Yalnız fragmanda Oliver desteğe suikastcilerin kıyafetiyle gidiyordu, yoksa Ra's mı oldu? :D