2020 Aras Bulut İynemli vs Haluk Bilginer | En Favori Erkek Oyuncu | Büyük Final! (Videoları İzleyin)

Hangisi En Favori Erkek Oyuncu Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Genel baktım. Genç pozitif ayrımcalık yapmayarak Haluk Bilginer'e verdim.
İşte aradığım adil değerlendirme ölçütü... Birisinin genç olması neden daha iyi oyuncu olma ödülünü hak ettirsin ki, aksine yaş ilerledikçe daha da kalite artar.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşte aradığım adil değerlendirme ölçütü... Birisinin genç olması neden daha iyi oyuncu olma ödülünü hak ettirsin ki, aksine yaş ilerledikçe daha da kalite artar.
Kararsızdım aslında ama genel kariyerin daha iyi ölçüt olduğunu düşünüyorum. Sonuçta bu kariyeri olan birine vermemek biraz haksızlık olur diye düşündüm.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çok acil durumlarda haber salarım sana :A Ekim ayında da mı böyle olacaksın? Son kısımlar malum çok çok önemli ve ozaman 3 günde 1 illa uğrarsın herhalde foruma :eek:
O çözülür ya sanırım düşündüğüm şey olacak Ekim'de, ona bir şekilde zaman ayırıp hallederiz. :A Aktifliği de artırmak isterim ama işte zor oluyor yani. Çözülür umarım ne diyelim... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Söyle yine de malum havalar soğuyor ve ortam yavaş yavaş hazır hale geliyor... :A
Havalar soğuyor ve vakit yaklaşıyor... Ekim geldi neredeyse ve Kasım'a çok az kaldı... Çok yakında tüm dünya ne kadar masum olduklarını görecek... :A Anime tarihinin yok yok sadece anime tarihi değil, tüm sanat tarihinin en çılgın final sezonuna herkes hazır olsun. Çünkü SNK final sezonu çıktığında ve malum bölümler geldiğinde tüm internet, tüm dünya yerinden oynayacak... Kimse buna hazır değil, biz mangacılar bile değiliz... @Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Havalar soğuyor ve vakit yaklaşıyor... Ekim geldi neredeyse ve Kasım'a çok az kaldı... Çok yakında tüm dünya ne kadar masum olduklarını görecek... :A Anime tarihinin yok yok sadece anime tarihi değil, tüm sanat tarihinin en çılgın final sezonuna herkes hazır olsun. Çünkü SNK final sezonu çıktığında ve malum bölümler geldiğinde tüm internet, tüm dünya yerinden oynayacak... Kimse buna hazır değil, biz mangacılar bile değiliz... @Sherlock
O seviyede bir anime bizi bekliyorsa spoiler yememek daha iyi sanki.. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
O çözülür ya sanırım düşündüğüm şey olacak Ekim'de, ona bir şekilde zaman ayırıp hallederiz. :A Aktifliği de artırmak isterim ama işte zor oluyor yani. Çözülür umarım ne diyelim... :A
Düşündüğün şey ne bilmiyorum. Okadar şey yazdınki, problem vs. dedin, olmayan şey mi acaba olacak :A neyse öğreniriz belki (öğrenemedi)

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
O seviyede bir anime bizi bekliyorsa spoiler yememek daha iyi sanki.. :A
Ama işte bunlar hep ortalama 9-10 ay sonra çıkacak karşına animede... Sezonun ilk kısmında da çılgın bölümler var ama 9-10 ay sonra gelecek bölümler... Offf... Çok başka be... Neden mangada ısrar ediyorum ben peki... Çünkü o manganın animeye birebir aktarılması çok çok çok zor. O yüzden de korkuyorum, ya tüm detaylarıyla işlemezlerse diye... Hem hype var hem büyük bir gerginlik hakim. Manga yakın gelecekte final vereceği için ve bu finalde tüm internet alemi kopacağı için okumanı ayrıyeten istiyorum. Çünkü büyük ihtimal finalden sonra Reddit Youtube ve bu gibi mecralar mayın tarlarsından beter bir hale gelecek ve spoiler korkusu çok başka bir seviyeye gelecek... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Düşündüğün şey ne bilmiyorum. Okadar şey yazdınki, problem vs. dedin, olmayan şey mi acaba olacak :A neyse öğreniriz belki (öğrenemedi)
Yok ya forumda olmamı istediğin şeyden bahsettim yine bir etkinlik olacak gibisinden... :A Benim konu başka onun için ayrıyeten uğrayacağım sana zaten. :A

• Güldürdün

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Sanırım @MEnes ve @MasacRE de sonuçlarda belirleyici olmak adına son dakkayı bekliyor.. Zor iş tabe, adeta üniversite seçiyorsun 😂😂😂😂

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Yok ya forumda olmamı istediğin şeyden bahsettim yine bir etkinlik olacak gibisinden... :A Benim konu başka onun için ayrıyeten uğrayacağım sana zaten. :A
Tamamdır ve 2. Cümlen içinde
Maalesef:
ismail-abi-gif-14.gif

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: xdragxx and MEnes

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Yuhh ne abarttın be :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yuhh ne abarttın be :A
Abartıyorum çünkü anlaşılmak istiyorum. :A
Bu yazdığı hiç bir şey. Ben nelere maruz kalmadım ki :A SNK izledim en sonunda ve beğendimde ama @MEnes ne yaptı ne etti bana mangasını okutturamadı. Kanının donmasıyla kaldı anca :A
Sen de haklısın, çok daha fazlasını yaptım ama tüylerimi ürperttin son raddede. :A Keşke böyle olmasaydı da sen de bu muazzam eseri görseydin dünya gözüyle... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Abartıyorum çünkü anlaşılmak istiyorum. :A

Sen de haklısın, çok daha fazlasını yaptım ama tüylerimi ürperttin son raddede. :A Keşke böyle olmasaydı da sen de bu muazzam eseri görseydin dünya gözüyle... :A
Bazen öyle bir noktaya geliyorum ki yeterrrrrr diye bağırasım var :A dizi-film- etkinlikler baya fazla gelmeye başladı bana :A
Şu yeni etkinliği aradan çıkarınca forumda dinlenme moduna geçeceğim. İhtiyacım var :A

• Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and xdragxx
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...