2020 Aras Bulut İynemli vs Haluk Bilginer | En Favori Erkek Oyuncu | Büyük Final! (Videoları İzleyin)

Hangisi En Favori Erkek Oyuncu Seçilsin?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Doğru, burada olmayanlardan baya oy çıkardı Aras'a :A Ama bize de gelirdi mutlaka oy, katılım da güzel zaten :A
Bu etkinlikte düzenli oy veren 2 banlı birde geçici ara veren 3 isim katılım gösteremedi finalde. Eskici de sadece ilk tur oy verdi. Aslında 50ye dayanabilirmiş :A
@dreamy kaldı, ondan başka oy gelmez artık. Son dakika oylamak istiyor ama etkili değil oyu :A

Billy Kane, Tolgab, gizmen ve bir kaç isim daha aktif olan ama oy kullanmayan üyeler :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok yok yapmazsın sen... Gerçi SNK mangasının 2 3 bölümünü okuyup çok sıkıldım diyerek yukarıda yazdığım şeyi yaptırmıştın bana... Belki de ondan demişimdir... :A
Dissi yanlış anlama. Sadece program için içimden geçti atmak:A
Sorun yok atabilirsin, ne de olsa beklediğimden yüksek diss sayısına ulaşmamı sağlıyorsun... :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Bu etkinlikte düzenli oy veren 2 banlı birde geçici ara veren 3 isim katılım gösteremedi finalde. Eskici de sadece ilk tur oy verdi. Aslında 50ye dayanabilirmiş :A
@dreamy kaldı, ondan başka oy gelmez artık. Son dakika oylamak istiyor ama etkili değil oyu :A

Billy Kane, Tolgab, gizmen ve bir kaç isim daha aktif olan ama oy kullanmayan üyeler :A
Çok fazla uzatmaya gerek yok o zaman, verdim oyumu. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Aynen. Sonucunda da belli :A
Bu iş bitti ama formalite icabı son dakika beklenmeli :A artık benim etkinlikle işim bitti.
Kazanın konusunu @Tolstoyevski açar :A
Zaten kazananın Haluk Bilginer olacağı en başından belliydi. Aras da iyi oyuncu tabii o da finali hak ediyor ama benim gönlümde yatan, Kıvanç Tatlıtuğ - Haluk Bilginer finaliydi. :A

• Üzücü

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Zaten kazananın Haluk Bilginer olacağı en başından belliydi. Aras da iyi oyuncu tabii o da finali hak ediyor ama benim gönlümde yatan, Kıvanç Tatlıtuğ - Haluk Bilginer finaliydi. :A
Kıvanç :T:
Niye hatırlattın şimdi :bağır:

Yine kazanan Haluk olurdu ama olsun burada görmek isterdim ben de :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...