Star Anne - Dizi Yorumları

Kesinlikle gereksiz ajitasyon olmayan çok AB bir dizi. Reytingleri görürsün zaten. Bence izle. Oyuncu kadrosuna önem veren birisin o yöndende çok memnun kalacaksın. Konuda güzel ama ilk bölümden çok açılmadı.

Niye ekşiye göre yönlendiriyorsun kendini? Şuan ekşi yorumlarından sonra izleme fikir tohumunu ekmişsin

Reytingleri muhteşem gelmiş, ilk bölüm daha.

Niye ekşiye göre yönlendiriyorsun kendini? Şuan ekşi yorumlarından sonra izleme fikir tohumunu ekmişsin
Bu dizinin özellikle 2. fragmanı ilgimi çekmişti ama sonrasındakiler beni o kadar cezbetmedi ve izlememeye karar verdim. Ama yorumlar olumlu olunca kafam yine karıştı. Ekşi'yi de zaten ciddiye almıyorum sadece herkesin beğenmiş olması dikkatimi çekti.

ayyy sabırsızlandım şimdi hemen yarın olsada reyting sonuclarını izlesek sütlü kahve yudumlayarak bize yeni eğlence çıktı
@Çiğdem- cadı kahkahası atarak sabahki reytingleri bekler ve EDHO' ın Anne'nin 3 katı reyting aldığını zanneder. Reytingler açıklanır ve Çiğdem sütlü kahvesini içerken Anne'nin 7,5 reyting aldığını görünce sütlü kahvesini içerken boğulur.
@Çiğdem- in son durumu: Doktorlar hala hastanın durumunun ciddiyetini koruduğunu söylüyorlar.

dizi muthis bir giris yapmis reytinglerde.
Dahada yukseleceginden eminim.

Şu dizi izlesem mi diye sormanıza şaşırıyorum ya izle beğenmezsen devam etmezsin
neden beğenirmiyim diyosun

sen niye başkalarına göre kendini yönlendiriyosun ki senin bir zevkin var yahu🙂
demek ki ekşi de beğenmiş ki öyle demiş

Selamlar
az önce bitirdim diziyi çok beğendim beni çok etkiledi devam etmeden önce
@batuhankaralar twiiter mesajları karalama adına atılmış mesajlar kaale alınacağını
sanmıyorum ki bu dizi kalkmamalı devam etmeli diyorum ben cansu dereyi beğendim
soğukluğu çok güzel yansıtmış küçük oyuncu beren harikaydı çok tatlıydı sahnelerde
çok iyiydi bayıldım ona beni en çok etkileyen meleğin defterine yazdıkları idi
çok çok
güzeldi ya izledikten sonra ratingleri az bile almış dedim o kadar çok beğendim😉

muhteşem fragmanlar umut bugün izledim ben ve devam edeceğim izlemeye
bundan sonra benide etiketlermisin konuya😉

beren sen çok tatlısın yaa