Star Anne - Dizi Yorumları

Kesinlikle gereksiz ajitasyon olmayan çok AB bir dizi. Reytingleri görürsün zaten. Bence izle. Oyuncu kadrosuna önem veren birisin o yöndende çok memnun kalacaksın. Konuda güzel ama ilk bölümden çok açılmadı.:)

Niye ekşiye göre yönlendiriyorsun kendini? Şuan ekşi yorumlarından sonra izleme fikir tohumunu ekmişsin :X

Reytingleri muhteşem gelmiş, ilk bölüm daha.

Bu dizinin özellikle 2. fragmanı ilgimi çekmişti ama sonrasındakiler beni o kadar cezbetmedi ve izlememeye karar verdim. Ama yorumlar olumlu olunca kafam yine karıştı. Ekşi'yi de zaten ciddiye almıyorum sadece herkesin beğenmiş olması dikkatimi çekti. :X

@Çiğdem- cadı kahkahası atarak sabahki reytingleri bekler ve EDHO' ın Anne'nin 3 katı reyting aldığını zanneder. Reytingler açıklanır ve Çiğdem sütlü kahvesini içerken Anne'nin 7,5 reyting aldığını görünce sütlü kahvesini içerken boğulur.
@Çiğdem- in son durumu: Doktorlar hala hastanın durumunun ciddiyetini koruduğunu söylüyorlar. :A :A

dizi muthis bir giris yapmis reytinglerde.
Dahada yukseleceginden eminim.

Cansu dere taşıyıcı anne bile değil dizide izlemeden yazmışlar bunları :F

nasıl tutturdun bea:D

Yani dizinin yorum konusunu ben açtım ya ondan :A

kandırıldık :(
CvuJE3DWcAAqiCK.jpg

@vadikızı abla ne kırılacağım önümüzdeki haftalarda yeni arkadaşlar aramıza katılacak nasıl olsa :A Bu Kırgınlardan çakma dizi de nal toplayınca geri dönersin :D

bakalım ama sanırım dönemem cnm :Fbu dizide iş var bence
Gündemdeki olaylar yüzünden öyle konuşuyorsun, bak diyorum sana bu dizinin sağlam bir konusu yok zaten orijinali 11 bölümcük kadar. Bizimkiler o senaryoyu 5-6 bölümde tüketir sonra tekrara bağlar başlamana gerek yok bence ama yine de sen bilirsin :A

Dizi harikaydı tam bir sosyal mesaj verme mercisi idi :D

İlk bölüm Cansu baya soğuk nevale bir karakter olarak geldi gözüme ta ki kıza bana Anne dermisin diyene dek ...

Beren öyle oynuyor ki beni baya üzdü , kız resmen yaşatıyor Ee tabi elimi sürdüm ünlü oldu buda :A