Star Anne - Dizi Yorumları

Diziyi şimdi izledim, gripli olduğumdan okulda değilim.

Konu ve işleyiş güzel. Cansu Dere ve Gonca Vuslateri'ninde oyunculuğu süper. Ancak keşke bu kadar dram yapmasalarmış çünkü içim daraldı hele o Cengiz karakteri falan sevmedim bizim Kemalim yapmaz nerede bu adam nerede @denizz19

Beren Gökyıldız'da iyiymiş bu arada bir sahne Balıkesir'de çekilmiş çünkü BTT otobüsleri vardı :F Oda sanırım Erdek.

Ancak diziye devam etmeyi düşünmüyorum ağır dram hiçbir zaman sevmem. İzlediğim bir Kırgın Çiçekler ve Yüksek Sosyete var şu an bu tarzda onlarda aşırı dram değiller. Biz Hayat Şarkısı'na devam edelim @Aserat :A

Diziyi şimdi izledim, gripli olduğumdan okulda değilim.

Konu ve işleyiş güzel. Cansu Dere ve Gonca Vuslateri'ninde oyunculuğu süper. Ancak keşke bu kadar dram yapmasalarmış çünkü içim daraldı hele o Cengiz karakteri falan sevmedim bizim Kemalim yapmaz nerede bu adam nerede @denizz19

Beren Gökyıldız'da iyiymiş bu arada bir sahne Balıkesir'de çekilmiş çünkü BTT otobüsleri vardı :F Oda sanırım Erdek.

Ancak diziye devam etmeyi düşünmüyorum ağır dram hiçbir zaman sevmem. İzlediğim bir Kırgın Çiçekler ve Yüksek Sosyete var şu an bu tarzda onlarda aşırı dram değiller. Biz Hayat Şarkısı'na devam edelim @Aserat :A
Aynen biz Kırgın Çiçekler Ailesi olarak izleyicimize kasvetli sahneler sunmamaya özen gösteriyoruz bizimle kalın :A

Gündemdeki olaylar yüzünden öyle konuşuyorsun, bak diyorum sana bu dizinin sağlam bir konusu yok zaten orijinali 11 bölümcük kadar. Bizimkiler o senaryoyu 5-6 bölümde tüketir sonra tekrara bağlar başlamana gerek yok bence ama yine de sen bilirsin :A

Gündemdeki olaylar ile alakası yok ben dramayı çok severim ablacım aksiyon ne kadar
çok seviyorsam dramayı da bir o kadar çok seviyorum evet küçük Irmak beni etkiledi onu
inkar edemem ama gerçekten dramayı çok seviyorum Edhoyu da netten devam edeceğim
:D

Sen @batuhankaralar a bakma Kırgın Çiçekler'in İçerde'yi geçeceğini biliyor ya er ya da geç ondan bu korkusu :F

:Fbilemiyorum ki canım ya

Son 1 - 1.5 saatini izlememiştim şimdi tekrarıyla tamamladım. Muhteşem olmuş bu hafta TNS rekoru bekliyorum bu diziden 16 reyting bile alabilir. Masal gibi bir dizi yapmışlar Merve Girgin farkını ortaya koymuş yine. Tüm oyuncular iyi de beni en çok Cansu Dere şaşırttı böyle bir performans beklemiyordum. :)

Tanıtımlar yanılttı beni az önce tektarı vardı sonlarda izleyemediğim kısımlarda vardı ağlayacaktım o derece. Dizi @mrt-06 nında dediği gibi 16 reytingi görmesede 10+ rahat alır. Edho zirveye bye bye desin :A @batuhankaralar

bende izledim bugun tekrarini. cok dram dizileri izlememeyi tercih ediyorum.
arada göz atarim. yilin dizisi olmaya aday

Gündemdeki olaylar ile alakası yok ben dramayı çok severim ablacım aksiyon ne kadar
çok seviyorsam dramayı da bir o kadar çok seviyorum evet küçük Irmak beni etkiledi onu
inkar edemem ama gerçekten dramayı çok seviyorum Edhoyu da netten devam edeceğim
:D

:Fbilemiyorum ki canım ya

2. bölüm fragmanlarına bayıldım. Haftaya daha da iyi sonuçlar alacaktır.

Son 1 - 1.5 saatini izlememiştim şimdi tekrarıyla tamamladım. Muhteşem olmuş bu hafta TNS rekoru bekliyorum bu diziden 16 reyting bile alabilir. Masal gibi bir dizi yapmışlar Merve Girgin farkını ortaya koymuş yine. Tüm oyuncular iyi de beni en çok Cansu Dere şaşırttı böyle bir performans beklemiyordum. :)

vahide perçin asaleti :bhr:

Tanıtımlar yanılttı beni az önce tektarı vardı sonlarda izleyemediğim kısımlarda vardı ağlayacaktım o derece. Dizi @mrt-06 nında dediği gibi 16 reytingi görmesede 10+ rahat alır. Edho zirveye bye bye desin :A @batuhankaralar

Kaliteli bir sey izliyorsun demek sonunda :A

Şahane olmuş son fragman bu hafta 10+ geliyor hazır olun :A
O değilde Kötü çocuk serisi instagramda Cansu dereyi takip ediyor.

Kaylanın anasını falanmı oynuycak napcak bu kadın filmde :)
e98d6f6134666553144d64b7c9c823b3.jpg

Yeniden oku

Kötüçocuk serisi instagramda Cansu Dereyi takip ediyor dedim Cansu dere onu takip ediyor demedim körmü oldun noldun :A

Bu arada Kötü Çocuku okudun mu hiç? Wattpadi canlandırdığı için semapatizanı olsamda hikaye açısından çok sevdiğim bir proje değil. :(

Bu arada Kötü Çocuku okudun mu hiç? Wattpadi canlandırdığı için semapatizanı olsamda hikaye açısından çok sevdiğim bir proje değil. :(
Biraz baktım :)

Kızın anasıyla babası ayrı hatta babası olduğunu yeni öğreniyor kız ve babasının yanına gidiyor.Özel bir okula gidiyodu heralde ve orda Meriçle tanışıyodu.Daha ilk gördüğü andan itibaren sürekli onun peşinde olmaya başladı bunla bara falan gitti gibi bişeydi :)

Konusu evet biraz benimde tarzımın dışında ama çerezlik izlenilebilir :)

Hatta herkes bu meriçi fakir sanarken aslında baya riçti falan izlemek lazım gibi :)