Anketimize Katılmak İster Misiniz? (Fav10)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu anketin sonuçlarını acaba nezaman öğreneceğiz? Sonuçta vakit harcayıp yönetimdekileri oyladık ve daha öncekiler gibi değerlendirmeyi merak etmekteyiz :) @bazinga @Bully @mrt-06
Ben bu değerlendirmeyi açarken zaten yeni bir alım yapmak için açmamıştım, 4 ayda neler oldu, insanların rahatsız oldukları konular neler, gözümden kaçanlar ne olmuş diye şahsi bir fikir anketi olarak açmıştım, ancak konuda böyle bir beklentiye girilince sonuçları ve yorumlarda yer alan (bana özel yazılanlar hariç) önerileri gereken kişilere gönderdim. Sonuçlar bende de var, açıklanma konusunda ileriki günlerde netleşeceğini düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben bu değerlendirmeyi açarken zaten yeni bir alım yapmak için açmamıştım, 4 ayda neler oldu, insanların rahatsız oldukları konular neler, gözümden kaçanlar ne olmuş diye şahsi bir fikir anketi olarak açmıştım, ancak konuda böyle bir beklentiye girilince sonuçları ve yorumlarda yer alan (bana özel yazılanlar hariç) önerileri gereken kişilere gönderdim. Sonuçlar bende de var, açıklanma konusunda ileriki günlerde netleşeceğini düşünüyorum.
Yalnız ben alımdan söz etmedim. Yönetimde bulunanların değerlendirmesini nezaman öğreneceğimizi merak ediyorum. Daha önceki anket değerlendirmesinde de sadece yöneticileri değerlendirip cevabıni almışık :D

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Yalnız ben alımdan söz etmedim. Yönetimde bulunanların değerlendirmesini nezaman öğreneceğimizi merak ediyorum. Daha önceki anket değerlendirmesinde de sadece yöneticileri değerlendirip cevabıni almışık :D
Yok yani açıklamak için açmadığımı belirttim sadece, sonuçlar gelir yakında dediğim gibi zaten elimde veriler. Keza yetkili kişilerde.

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Derin Maskeli... :A

mBEEiL.jpg
Sayın Gs'li dostum yükselişim sürüyor :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeşile geçit yaparsan bu şarkıyla tebrik edicem. :A

Sıra bana gelmez bu gidişle :A
2017dekiler nekadar şanslı.Değişim olmadı (emekli olan bazı isimler hariç)
3 senedir sadece emekli oldunuz ve emekliler geri geldi yönetime. Artık yeni kan alsalar fena olmaz :A @serhatt
Ben yeşillernirsem şansıma hemen 3 ay içinde anket yapılır normal üyeye dönerim :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Ahmed

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Sıra bana gelmez bu gidişle :A
2017dekiler nekadar şanslı.Değişim olmadı (emekli olan bazı isimler hariç)
3 senedir sadece emekli oldunuz ve emekliler geri geldi yönetime. Artık yeni kan alsalar fena olmaz :A @serhatt
Ben yeşillernirsem şansıma hemen 3 ay içinde anket yapılır normal üyeye dönerim :A
Canım sen etkinlikler falan ile baya emek veriyorsun, değerlendirilmeli bu durum. :Z Zaten fazla aday da yok. :Z
Hem yönetimde gender eşitliği anlamında kadın eli değmeli. :A

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Canım sen etkinlikler falan ile baya emek veriyorsun, değerlendirilmeli bu durum. :Z Zaten fazla aday da yok. :Z
Hem yönetimde gender eşitliği anlamında kadın eli değmeli. :A
Geçen seneden beri heveslendim baya ama cidden ertelene ertelene umudum yok oldu :A
En son ekimdi galiba o ankette adaylığınızı koyun yılbaşında yeni konu ile aday olacaksınız gibi birşeyler denilmişti ama daha beklemekteyiz :A hep şey derdim bu gidişle yaza yapılır ve bende tatilde olurum varlık gösteremem diye hemen şutlanırım diyordum:A Tatil yalan oldu ama yaza kadar olmadığı konusunda doğru hissetmiştim :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...