Starz American Gods - 1. Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
americangods2.jpg

Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanan 'American Gods', Starz kanalında ekran hayatına merhaba dedi!

Shadow gizemli ve sırlarla dolu bir geçmişe sahiptir... Bir banka soygunundan dolayı 3 yıl hapis cezası çekip erken tahliye edilir ve artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır..

Dizi ile ilgili yorumları sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,082
Puanı
1,061
ilk bölümde bir adet fok balığı bile anlamadım :)) anlayıp anlatan olursa 2.bölümü izlerim:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ne ara başladı? Ne zamandır merakla bekliyordum. Neyse diğer diziler bitsin yazlık sezon için listeye alayım.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

ilk bölüm muhteşemdi gerek görsel kalite gerek karakter seçimleri harikaydı . başroldeki shadow moon (Ricky Whittle) adlı vatandaş biraz soğuk bir tip onun haricindeki karakterleri daha çok sevdim özellikle mr wednesday(Ian McShane) döktürüyor:) aslında dizideki bir çok karakter çok renkli hele bir bilquis(Yetide Badaki) zencileri sevmem için tek başına bir neden adeta :) zenci sever @xemrexxx ile @sokak sanati na bu kadını kaptırmam imkansız :)
fantastik bilimkurgu arayan arkadaşlara özellikle tavsiye ediyorum diziyi @Forumdash @mrt-06 @cookies @MelankoliK @gözlemci ..
ayrıca black sails kaderdaşlarım @Çiğdem- ve @sürgünüm de bu diziyi kaçırmasınlar hem starz dizilerinin kalitesi hemde oyuncu kalitesi mutlaka izlenmesi gereken bir dizi haline getirmiş , ayrıca unutmadan dizi jeneriğide çok iyi ..
ilk bölümdeki çarpıcı sahneler şunlardı:
bölüm başlangıcındaki vikinglerin amerika kıtasına geldiği sahneler?
shadow un mr. wednesday la uçak sohbetleri ve devamındaki sahneler ,
bilquis in ihtiyar moruğu sex yaparak içine aldığı sahne :) audrey in shadow a mezar başında tecavüz etmeye kalkıştığı sahne,:)
ve sondaki muhteşem ipli sahne ..

@MasacRE- @MEnes @Doğu @OzaN diziye göz atmayı unutmayalım :)

Bak güzelce analiz et şöyle. :D
dibine kadar analiz ettim muhteşemdi :)

ilk bölümde bir adet fok balığı bile anlamadım :)) anlayıp anlatan olursa 2.bölümü izlerim:X
bilquis tabi seni sarmadı:) sen lukunku arıyordun sanırım dizide :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
1x1. Bölüm

ilk bölüm muhteşemdi gerek görsel kalite gerek karakter seçimleri harikaydı . başroldeki shadow moon (Ricky Whittle) adlı vatandaş biraz soğuk bir tip onun haricindeki karakterleri daha çok sevdim özellikle mr wednesday(Ian McShane) döktürüyor:) aslında dizideki bir çok karakter çok renkli hele bir bilquis(Yetide Badaki) zencileri sevmem için tek başına bir neden adeta :) zenci sever @xemrexxx ile @sokak sanati na bu kadını kaptırmam imkansız :)
fantastik bilimkurgu arayan arkadaşlara özellikle tavsiye ediyorum diziyi @Forumdash @mrt-06 @cookies @MelankoliK @gözlemci ..
ayrıca black sails kaderdaşlarım @Çiğdem- ve @sürgünüm de bu diziyi kaçırmasınlar hem starz dizilerinin kalitesi hemde oyuncu kalitesi mutlaka izlenmesi gereken bir dizi haline getirmiş , ayrıca unutmadan dizi jeneriğide çok iyi ..
bilquis in ihtiyar moruğu sex yaparak içine aldığı sahne :) audrey in shadow a mezar başında tecavüz etmeye kalkıştığı sahne,:)

Ben şu sıralar preacher ile ilgileniyorum. Yeni dizi izlemem zor.:A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x1. Bölüm

La ben de şimdi izledim diziyi de @xemrexxx gibi bir fok anlamadım, sen bu kadar şeyi yazmayı nasıl başardın :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
La ben de şimdi izledim diziyi de @xemrexxx gibi bir fok anlamadım, sen bu kadar şeyi yazmayı nasıl başardın :A
zaten herşey üçüncü bölümde anlaşılıyormuş :) @OzaN öyle demiş valla ben onun yalancısıyım :) hem sen en az ilk beş bölümünden bir fok anlamadığımız westworldan talimlisin nasıl olsa:) devamı gelecektir bir şekilde :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu dizini Youtube'de ki reklamlarını görmekten çok sıkıldım ya. :( Fragmanı ezberledim artık düşünün. :F

@destere @xemrexxx @Çiğdem- @sokak sanati @mrt-06 @OzaN
tam hogathanın tarzı :) fantastiklik dip yapmış dizide :)
Bu diziyi @Çiğdem- e izletmek lazım gelse de bize bir yorumlasa diziyi :A
Her şey üçüncü bölümde anlaşılacak diyorlar, ben izlemeye başlamadım daha. :D
aa bak izleyecektim bu diziyi ama emrenin ozanın masacrenin falan anlamıyoruz yorumları hevesimi kırdı :F zaten izleyipte anlamadığımız bir dizimiz var legion birde bu eklenmesin şimdi ben süpernatural gibi olucak sanıyordum :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
aa bak izleyecektim bu diziyi ama emrenin ozanın masacrenin falan anlamıyoruz yorumları hevesimi kırdı :F zaten izleyipte anlamadığımız bir dizimiz var legion birde bu eklenmesin şimdi ben süpernatural gibi olucak sanıyordum :A :A :A
Bu dizi karışık galiba fragmanları filan çok değişik. :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu dizini Youtube'de ki reklamlarını görmekten çok sıkıldım ya. :( Fragmanı ezberledim artık düşünün. :F

@destere @xemrexxx @Çiğdem- @sokak sanati @mrt-06 @OzaN
kaçıncı bölümdesin ben ilk bölümü izleyip devamını izleyememiştim en kısa zamanda devamını getireceğim inşallah maşallah :)

hiç bulaşmıyayım ben legion yetiyor vlla karısık dizi izliyorsan ona bekleriz senide :A
bu legion kadar karışık değil aha @MasacRE- şahit işte :) öyle dimi masacre beni yalancı çıkarma intikamım korkunç olur nasıl olsa ağaçkakanın bir sıkımlık canı var :)