Yeme-İçme Alkolsüz Bira

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Adam yakında ilk 11 kuracak Ece, Merve, Pelin Su'lardan ama sorsan ben naif kendi halimde bir insanım der... Ne diyelim ki, biraz ahlak edep be kardeşim... :A

Haremku'ya bak ya, İzmir'i altını üstüne getirmiş resmen. :A Kadınlar artık bu herifi görünce yollarını değiştiriyorlarmış korkudan adaşım. :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Şerlok beyciğim size böyle iftiralar hiç yakışmıyor :A Ne Merve'si ne Pelin'i kardeşim ben tanımıyorum bu isimleri :A

İftira dediğiniz de kadının biri herhalde Utku beyciğim. Yoksa birden çok Merve olduğu için bazılarını böyle kelimelerle mi kodluyorsunuz kafanıza? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nasıl güvenmezsin yoldaşına ya :A Bana bana yoldaşına... :A
Bizi bu duruma sen getirdin, sen sen... Yoldaşımız... :A
Haremku'ya bak ya, İzmir'i altını üstüne getirmiş resmen. :A Kadınlar artık bu herifi görünce yollarını değiştiriyorlarmış korkudan adaşım. :A @MasacRE
Çok tehlikeli bir insan olduğunu biliyorduk zaten bu adamın... Artık nasıl bir intiba bıraktıysa İzmir'de biz İstanbul'dan bile biliyoruz neyin ne olduğunu... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İftira dediğiniz de kadının biri herhalde Utku beyciğim. Yoksa birden çok Merve olduğu için bazılarını böyle kelimelerle mi kodluyorsunuz kafanıza? :A
Ahahah Şerlok beyciğim bu konularda sen baya tecrübelisin belli ki :A Kendi yaptığın şeyleri bana yıkmaya çalışıyorsun gibi bir his var içimde :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Çok tehlikeli bir insan olduğunu biliyorduk zaten bu adamın... Artık nasıl bir intiba bıraktıysa İzmir'de biz İstanbul'dan bile biliyoruz neyin ne olduğunu... :A
Ahahah Şerlok beyciğim bu konularda sen baya tecrübelisin belli ki :A Kendi yaptığın şeyleri bana yıkmaya çalışıyorsun gibi bir his var içimde :A

Bak bak, işine gelmeyince nasıl hedef değiştirmeye çalışıyor Hainku. :A Kadınlara karşı da böyleymiş, ben aldatmadım o aldattı numarası çekiyormuş hepsine. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bizi bu duruma sen getirdin, sen sen... Yoldaşımız... :A

Ben nasıl getirebilirim ki sizi bu duruma, yapmayın etmeyin yoldaşlarım bu anlattığınız kişi ben değilim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bak bak, işine gelmeyince nasıl hedef değiştirmeye çalışıyor Hainku. :A Kadınlara karşı da böyleymiş, ben aldatmadım o aldattı numarası çekiyormuş hepsine. :A
Ya bunlar klasik taktik klasik hep.. Ama yer mi Anadolu çocuğu, yemeeezzz... :A Bunlar batılı elit takılan tayfa. O kızdan diğer kıza gezerler, bar pavyon çıkmazlar. Bunlar hep böyle hepp... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sen kendi sapıklıklarını çok belli ettin Şerlok beyciğim :A Biraz da onların konuşulması ortaya dökülmesi lazım artık :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Ben nasıl getirebilirim ki sizi bu duruma, yapmayın etmeyin yoldaşlarım bu anlattığınız kişi ben değilim :A
Ya bunlar klasik taktik klasik hep.. Ama yer mi Anadolu çocuğu, yemeeezzz... :A Bunlar batılı elit takılan tayfa. O kızdan diğer kıza gezerler, bar pavyon çıkmazlar. Bunlar hep böyle hepp... :A

Adaşıma bak Utku beyciğimin karakter tanımlamasını yapmış resmen, benim bu cümleye ekleyebileceğim tek bir şey dahi yok. :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com