Spor Alex de Souza

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Cimbomlular nedir sizin bu her Alex lafı geçtiğinde bir hagi değil geyiğiniz bize ne Hagi'den
Alex Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcu sadece futbolu ile değil efendiliği ilede Türkiye'nin çok sevdiği bir futbolcu Alex yok efendim neymiş Hagi dünyaca ünlü klüplerde oynamış büyük futbolcu olmak için illa Barcelona Real Madrid gibi takımlarda oynamak zorunda ben futbolcunun takımına verdiği katkıya bakarım ve Alex Fenerbahçe'ye çok fazla katkı yaptı bir çok maçı kendi başına kendi becerisi ile çevirdi.ve bu yüzdendir ki bazı fanatik ve gözü dönmüşler dışında tüm takım taraftarlarının takdirini toplamış keşke bizim takımdada bir Alex olsa dedirten bir futbolcudur

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
xdragxx benim panpamdır onunla aram bozulmaması için tartışmayacağım.O benim için Hagi'den daha değerli.Önce arkadaşlık:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Cimbomlular nedir sizin bu her Alex lafı geçtiğinde bir hagi değil geyiğiniz bize ne Hagi'den
Alex Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi yabancı futbolcu sadece futbolu ile değil efendiliği ilede Türkiye'nin çok sevdiği bir futbolcu Alex yok efendim neymiş Hagi dünyaca ünlü klüplerde oynamış büyük futbolcu olmak için illa Barcelona Real Madrid gibi takımlarda oynamak zorunda ben futbolcunun takımına verdiği katkıya bakarım ve Alex Fenerbahçe'ye çok fazla katkı yaptı bir çok maçı kendi başına kendi becerisi ile çevirdi.ve bu yüzdendir ki bazı fanatik ve gözü dönmüşler dışında tüm takım taraftarlarının takdirini toplamış keşke bizim takımdada bir Alex olsa dedirten bir futbolcudur
ya arkadaş senin bu yorumların beni delirtecek.hiçbirşeyi kabul etmiyon alex hagi nin yanında koca bi hiçtir.takıma yarar diyosun hagi 4 sene üstüste şampiyon yaptı uefa yı süper kupayı kazandırdı al sana yarar alex naptı :D hagi vikipedi yaz sonuna kadar oku sonra gel tamam mı dream

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
ya arkadaş senin bu yorumların beni delirtecek.hiçbirşeyi kabul etmiyon alex hagi nin yanında koca bi hiçtir.takıma yarar diyosun hagi 4 sene üstüste şampiyon yaptı uefa yı süper kupayı kazandırdı al sana yarar alex naptı :D hagi vikipedi yaz sonuna kadar oku sonra gel tamam mı dream

Ne demek Alex Hagi'nin yanında bir hiç demek asıl Hagi bir hiç benim gözümde ayrıca sizin nedir bu görüşlerinizi başkalarına kabul ettirme düşünceniz banane Hagi'den benim gözümde ALEX 1 NUMARA VE HEPTE ÖYLE KALACAK :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ne demek Alex Hagi'nin yanında bir hiç demek asıl Hagi bir hiç benim gözümde ayrıca sizin nedir bu görüşlerinizi başkalarına kabul ettirme düşünceniz banane Hagi'den benim gözümde ALEX 1 NUMARA VE HEPTE ÖYLE KALACAK :)

bak şunu ayırt etmeyi öğren alex senin gözünde 1 numara olabilir saygı duyarım ama gelipte türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu veya hagi den iyi dersen bu düşünceni her türlü çürütürüm.

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
bak şunu ayırt etmeyi öğren alex senin gözünde 1 numara olabilir saygı duyarım ama gelipte türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu veya hagi den iyi dersen bu düşünceni her türlü çürütürüm.

O durumda benim görüşüm sana göre hagi türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi yabancı bana göre Alex şimdi sen Hagi diyorsun diye ben işi gücü bırakıp videolar ekleyip senin görüşünü çürütmeye çalışsam olur mu olmaz çünkü sen ona inanıyorsun senin için değişmez bir durum bu aynı şey benim içinde geçerli ALEX BENİM İÇİN TÜRKİYE'YE GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ YABANCI FUTBOLCU ve hepte öyle kalacak.Kimsede bu düşüncemi değiştiremez değiştirmeye gücü yetmez.Herkes birbirinin fikrine saygı duymalı ve kendine göre en iyi olan ismin başlığına yazmalı kötü olduğunu düşündüğünün değil ben şimdi gidip Hagi'nin başlığına Hagi bir Alex etmez desem hoş olur mu olmaz o yüzden herkes düşüncelerini saygı çerçevesi içinde sevdiği futbolcunun başlığına yazsın sorun ortadan kalksın :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hadi kanıtla alex in hagi den iyi olduğunu :D hagi nin alex ten kat ve kat daha iyi olduğu benim düşüncem değil zaten öyle :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ben ne diyorum sen ne diyorsun arkadaşım çok ayrı kafalardayız tamam sen istediğini yazmaya devam et

sen ne dediğini bilmiyon arkadaş fanatiklik gözünü kör etmiş resmen diyosun alex daha iyi ve kanıtlarım hadi kanıtla konuşmak kolay.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
alex bir dünya markasıdır laf söyleyen çarpılır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
549344_279199335493547_212774702136011_623596_1934254692_n.jpg

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
sen ne dediğini bilmiyon arkadaş fanatiklik gözünü kör etmiş resmen diyosun alex daha iyi ve kanıtlarım hadi kanıtla konuşmak kolay.

Arkadaşım sen benim görüşüme nasıl karışırsın ya benim için alex diyorum sen hala kanıtla diyosun ne yani şimdi sen çok inandığın sevdiğin bir şeyden bir başkası aksini ispat etti diye vazmıgeçersin sevmeyi bırakırmısın o zaman biz boşuna konuşuyoruz senle ben çok farklıyız beni bir düşüncemden sevdiğim birinden vazgeçirmek imkansızdır

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Arkadaşım sen benim görüşüme nasıl karışırsın ya benim için alex diyorum sen hala kanıtla diyosun ne yani şimdi sen çok inandığın sevdiğin bir şeyden bir başkası aksini ispat etti diye vazmıgeçersin sevmeyi bırakırmısın o zaman biz boşuna konuşuyoruz senle ben çok farklıyız beni bir düşüncemden sevdiğim birinden vazgeçirmek imkansızdır

hagi alex ten kat ve kat daha üstün bi futbolcudur.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
alex muhteşem bir futbolcu hagiyle kıyaslamak bile hata...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Lütfen arkadaşlar yapmayın.Fenerbahçeliler bile kabul etmiştir Hagi'nin Alex'ten daha iyi olduğunu:)Hagi'yle alex'i bir tutarsanız futbol bilginiz 0 demek gibi birşeydir:)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Messi vs Ronaldo aralarında pek bir fark yok gol sayısı olsun,asist sayısı olsun pek bir fark yoktur. Ama Messi'yi Ronaldo'dan daha iyi yapan özellik kişiliktir.
Bana göre Alex,Hagi'den iyidir banane oynadığı takımlardan...

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
Messi vs Ronaldo aralarında pek bir fark yok gol sayısı olsun,asist sayısı olsun pek bir fark yoktur. Ama Messi'yi Ronaldo'dan daha iyi yapan özellik kişiliktir.
Bana göre Alex,Hagi'den iyidir banane oynadığı takımlardan...

Yapma bunu:)Messininde skandalları çıktı ortaya bence bir araştır:)Ayrıca kişilik bahanedir sadece.Maradona'yada baktığınızda uyuşturucu kullanmıştır,sürekli birine laf atıyordur fakat hala Dünya'nın gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olarak kabul edilir.Alex Türkiye liginde başarı gösterdi sadece.Hagi ise tüm Dünya'da.Biraz takım duygularınızı bir kenara bırakın ve lütfen mantıklı düşünün.Trabzonspor'a karşı oynamak mı daha zordur Real Madrid,Barcelona'ya mı?Dünya kupasında oynamak mı daha zordur Türkiye'deki takımlarla mı?