Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bak yeni açıklama geldi konuya, savunma yapmana gerek bile yok, başkalarının hatalarını görüp kendi hatalarını görmezden gelenlere ve hatalarından asla ders almayanlara ilahi adalet cezalarını bir güzel veriyor. :Z
Neyse bir şey demiyorum. :A Ben ŞT izlemeye kaçar. :Z

• Harika
Reactions: serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yeni Hayat iyi kötü idare ediyor, ama yükselmezse kanal fişini çekebilir yada gününü değiştirebilir. Çünkü aslında yükselme potansiyeline sahip bir dizi. Ama diğer rakip işler geçtiğimiz sezona damga vurdu. :A

Kanalın elinde şuan boş gün yok. Salı'ya Şeref Sözü, Çarşamba'ya Alev Alev koyarsa Perşembe'ye kalır. Ama ne alırsa alsın kanal bir şey yapmaz programa. Bu yazı o programın tekrarları ile bitirdi resmen.
Onların yokluğunda 5'i gördü ama helal olsun dediğin gibi diğer diziler damga vururken 3'ü görebiliyor.

Zaten program her şartta kendini idare ettiriyor doluluğu ve cumaya Ramo'nun alındığını hesaba katamamışım. :D

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,040
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Onların yokluğunda 5'i gördü ama helal olsun dediğin gibi diğer diziler damga vururken 3'ü görebiliyor.

Zaten program her şartta kendini idare ettiriyor doluluğu ve cumaya Ramo'nun alındığını hesaba katamamışım. :D
Çatı Katı Aşk yazın boş günde 3 reyting alamazken bu dizi 2 rekortmen dizi karşısında 3 reyting aldı ve kolay kolay bırakmaz bence, yani inşAllah. :A Halka'nın ardından Serkay'ın projesinin tekrar kaldırılmasını istemem. :(

Cuma gününe bende daha alışamadım Ramo için. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Evet @serhatt ile dün bir konu hakkında konuşurken konu bir anda Şahin Tepesi'ne geldi ben de hiç izlemediğimi ama merak ettiğimi söyledim. :A Zaten 6 bölüm olduğu için aradan çıkarmak istedim. :A Dün gece 1'i izledim, birazdan da 2'ye başlayacağım. :Z
Biz de konuşmuştuk zamanında. :A Neyse iyi seyirler cnm. :Z

• Harika
Reactions: Özgür

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çatı Katı Aşk yazın boş günde 3 reyting alamazken bu dizi 2 rekortmen dizi karşısında 3 reyting aldı ve kolay kolay bırakmaz bence, yani inşAllah. :A Halka'nın ardından Serkay'ın projesinin tekrar kaldırılmasını istemem. :(

Cuma gününe bende daha alışamadım Ramo için. :A
Ama bunu biraz izledim gerçekten çok iyi olmuş bence böyle giderse gidecek olursa da finalle gider Serkan'ın da projesi yayından kalkmamış olur. :A

Ama artık alışmak lazım. :F

• Harika

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Haberi veren kişi ile tekrar konuştum, 14 Ekim kesin olarak bakılıyormuş ve Çarşamba günüymüş. Canlı yayında kendisi Çarşamba diyeceğine Salı demiş ve yanlış söylemiş.

Konudaki yanlışlıktan dolayı da özür dilerim. :(

Konuyu sen yanlışlıkla açmadın bilgi aldığın beyefendi günü yanlış söylemiş hepsi bu canını sıkma sen :D

• Harika

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,040
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ama bunu biraz izledim gerçekten çok iyi olmuş bence böyle giderse gidecek olursa da finalle gider Serkan'ın da projesi yayından kalkmamış olur. :A

Ama artık alışmak lazım. :F
Ben dizi başlamadan senarist değişikliği haberi görünce izlemedim hiç, ama gelen senarist tekrar gittiği için izleyeceğim bir ara bütün bölümleri. :A Serkan doğru proje seçimleri yapıyor ama izleyici doğru dizi seçimi yapmıyor. :A

Aynen. Geçen gün TV'den takip edeyim dedim gittim Arka Sokaklar izledim. :F

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Ben dizi başlamadan senarist değişikliği haberi görünce izlemedim hiç, ama gelen senarist tekrar gittiği için izleyeceğim bir ara bütün bölümleri. :A Serkan doğru proje seçimleri yapıyor ama izleyici doğru dizi seçimi yapmıyor. :A

Aynen. Geçen gün TV'den takip edeyim dedim gittim Arka Sokaklar izledim. :F
Ben öyle şeylere hiç bakmıyorum valla karşıma çıkarsa izliyorum. :A

Ben 2 hafta önce biraz baktım sonra da başka bir şey izlemedim sanırım. :F

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,040
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben öyle şeylere hiç bakmıyorum valla karşıma çıkarsa izliyorum. :A

Ben 2 hafta önce biraz baktım sonra da başka bir şey izlemedim sanırım. :F
Günlük takip ettiğim dizileri asla kaçırmam, saat 8'de açarım kanalı özeti bile izlerim. :A Ama Ramo'ya alışamadığım için iki bölüm kaldı öyle. İnternetten devam edeceğim, ama üşeniyorum. :(

Fragmanları güzel duruyordu dizinin. :A Ama bölümün tamamı hakkında bilgim yok. :F

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Günlük takip ettiğim dizileri asla kaçırmam, saat 8'de açarım kanalı özeti bile izlerim. :A Ama Ramo'ya alışamadığım için iki bölüm kaldı öyle. İnternetten devam edeceğim, ama üşeniyorum. :(

Fragmanları güzel duruyordu dizinin. :A Ama bölümün tamamı hakkında bilgim yok. :F
Ah keşke ben de öyle olsam ama ne yazık ki dizi izlemeye ya vaktim olmuyor ya da ben değerlendiremiyorum vaktimi. :F

Ben bir kısmını izledim kavgalı olan kısımdan başlıyordu herhalde ve baya iyiydi bölüm bitene kadar izledim. :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...