Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
14 veya 21 Ekim’de mi? Tarihi kesin bile değilken konusunun açılması çok ilginç gerçekten.

Salı günü Şeref Sözü’nün yayınlanacağını düşünüyorum ayrıca.
Bay Yanlış'ın salı, Çatı Katı Aşk'ın cuma yayınlanacağını söyleyen, Öğretmen'in cumartesi yayınlanacağı söyleyen ama ne olduğu belli olmayan Fısıldayan Adam'ın tweetleri konu açılırken bir şey olmuyor sanırım. :)

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hayır olamaz diyecektim aklıma Menajerimi Ara'yı da Ay Yapım'ın yaptığı geldi. :A

Salı günü bunu izlerim umarım Menajerimi Ara için güzel bir gün bulurlar hangi güne koyarlarsa koysunlar zaten izlediğim diziyi bırakacağım bir de umarım perşembeye koymak gibi bir hata yapmazlar.

Yine çok uzattım. :F
Ay Yapım, Menajerimi Ara ile hafta sonu inadını kırmalı bence. İyi bir konuğun olacağı bölüm ile (Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre vb.) isim ile hafta sonuna alırsa dizi yeniden canlanabilir. Tıpkı Star'ın geçtiğimiz sezon Çocuk'u bir süre kurtardığı gibi. :A

Perşembe günü büyük ihtimalle Güldür Güldür Show gelir, geçen sene de denediler. Ayrıca yeni bir iş belki Perşembe günü tutunabilir belki, belli olmaz. Çünkü o gün yayınlanan iki dizide reytinglerin yarısını alıyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bay Yanlış'ın salı, Çatı Katı Aşk'ın cuma yayınlanacağını söyleyen, Öğretmen'in cumartesi yayınlanacağı söyleyen ama ne olduğu belli olmayan Fısıldayan Adam'ın tweetleri konu açılırken bir şey olmuyor sanırım. :)
Konuyu kişisel algılama. O haberler yalan çıkıp kilitlenmiş zaten. Benim demek istediğim bir dizinin yayın tarihi belli olunca tek bir tarih yazar. Bu konuda 13’ü ya da 20’sinde yayınlanacağı yazıyor. Bana bu saçma geldi.

Ben de o zaman mesela Şeref Sözü için böyle sayılar vereyim anladın mı?

• Harika
Reactions: serhatt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
GGS'yi bir daha perşembeye almak gibi bir hata yapacaklarını zannetmiyorum. :A
Kötü gitmişti geçen sezon ama başka gün yok şu an. Cuma Ramo ile doldu. :A Bence Çarşamba ya da Perşembe’ye gelecektir. Yani Çarşamba olursa bu dizi de Perşembe olur gibi. Tam tersi ya da. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konuyu kişisel algılama. O haberler yalan çıkıp kilitlenmiş zaten. Benim demek istediğim bir dizinin yayın tarihi belli olunca tek bir tarih yazar. Bu konuda 13’ü ya da 20’sinde yayınlanacağı yazıyor. Bana bu saçma geldi.

Ben de o zaman mesela Şeref Sözü için böyle sayılar vereyim anladın mı?
Haberi veren kişi dizinin %90 Ekim'in ikinci haftası, en geç üçüncü haftası Salı günü başlayacak dedi. Bu kişi daha önce Ay Yapım ile ilgili dizilerde bir sürü haber verince Hazal Subaşı, Nejat İşler, Ateş gibi doğru haberleri verince konuyu açayım dedim.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ay Yapım, Menajerimi Ara ile hafta sonu inadını kırmalı bence. İyi bir konuğun olacağı bölüm ile (Tuba Büyüküstün, Nebahat Çehre vb.) isim ile hafta sonuna alırsa dizi yeniden canlanabilir. Tıpkı Star'ın geçtiğimiz sezon Çocuk'u bir süre kurtardığı gibi. :A

Perşembe günü büyük ihtimalle Güldür Güldür Show gelir, geçen sene de denediler. Ayrıca yeni bir iş belki Perşembe günü tutunabilir belki, belli olmaz. Çünkü o gün yayınlanan iki dizide reytinglerin yarısını alıyor.
Bence de cumartesi yayınlansa belki güzel oranlar alır.

Yeni Hayat'da iyi kötü idare ediyor bence GGS'yi almak mantıklı olmaz çünkü göz göre göre izlenen bir programı belki de 1 reyting almaya sürüklemezler.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Haberi veren kişi dizinin %90 Ekim'in ikinci haftası, en geç üçüncü haftası Salı günü başlayacak dedi. Bu kişi daha önce Ay Yapım ile ilgili dizilerde bir sürü haber verince Hazal Subaşı, Nejat İşler, Ateş gibi doğru haberleri verince konuyu açayım dedim.
Adamın Ay Yapım dizileriyle ilgili bilgi verdiğini ve doğru çıktığını biliyorum. Ben sadece kesinliği yokken belirtilmesini doğru bulmuyorum. Bu da benim fikrim.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Kötü gitmişti geçen sezon ama başka gün yok şu an. Cuma Ramo ile doldu. :A Bence Çarşamba ya da Perşembe’ye gelecektir. Yani Çarşamba olursa bu dizi de Perşembe olur gibi. Tam tersi ya da. :A
Ben de diğer mesajı yazarken tam Ramo'nun geldiğini düşündüm. :A

Çarşamba da olsa perşembe de olsa bence bu saatten sonra cuma gibi olamaz. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060
Adamın Ay Yapım dizileriyle ilgili bilgi verdiğini ve doğru çıktığını biliyorum. Ben sadece kesinliği yokken belirtilmesini doğru bulmuyorum. Bu da benim fikrim.
Hayatım bu forumda herkes herkesin ne olduğunu biliyor, sen neden açıklama yapma gereği duyuyorsun. Boşver gitsin. :D

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben de diğer mesajı yazarken tam Ramo'nun geldiğini düşündüm. :A

Çarşamba da olsa perşembe de olsa bence bu saatten sonra cuma gibi olamaz. :A
Cuma gibi iyi gitmez ama günü kurtarı bence. :A Hangi gün olursa iyi bir alternatif olabilir gibi. Komedi boşluğu çok var malum izleyiciyi yakalar bir şekilde. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Salı demek inşAllah iyi rating alır kadro çok güzel oldu
İyi de salı Menajerimi Ara var acaba ciddi ciddi gün mü değiştirecek. Gerçi daha önce Ay Yapım'ın iki işinin karşı karşıya geldiği olmuştu ama bu sefer bile bile lades yapılmaz bence. Yapılsa tıpkı MA gibi gider yine Masumlar Apartmanı ve Hekimoğlu kitlesine yönelik bir iş olduğu için. Show bu güne Şeref Sözü'nü koysa daha mantıklı olur.
Hayır olamaz diyecektim aklıma Menajerimi Ara'yı da Ay Yapım'ın yaptığı geldi. :A

Salı günü bunu izlerim umarım Menajerimi Ara için güzel bir gün bulurlar hangi güne koyarlarsa koysunlar zaten izlediğim diziyi bırakacağım bir de umarım perşembeye koymak gibi bir hata yapmazlar.

Yine çok uzattım. :F
14 veya 21 Ekim’de mi? Tarihi kesin bile değilken konusunun açılması çok ilginç gerçekten.

Salı günü Şeref Sözü’nün yayınlanacağını düşünüyorum ayrıca.
Haberi veren kişi ile tekrar konuştum, 14 Ekim kesin olarak bakılıyormuş ve Çarşamba günüymüş. Canlı yayında kendisi Çarşamba diyeceğine Salı demiş ve yanlış söylemiş.

Konudaki yanlışlıktan dolayı da özür dilerim. :(

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Cuma gibi iyi gitmez ama günü kurtarı bence. :A Hangi gün olursa iyi bir alternatif olabilir gibi. Komedi boşluğu çok var malum izleyiciyi yakalar bir şekilde. :A
Aynen geçen sezon perşembe zaten 3 küsur oranlar alıyordu kanal için bence de idare eder sonuçta 3 reytingi artık gören başarılı oluyor. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Normalde hangi gün yayınlanacak diye açacaktım, ama iki tarih verince onları da eklemek istedim.

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,512
Puanı
1,060
Biliyorsun kendimi savunmayı severim. :A
Bak yeni açıklama geldi konuya, savunma yapmana gerek bile yok, başkalarının hatalarını görüp kendi hatalarını görmezden gelenlere ve hatalarından asla ders almayanlara ilahi adalet cezalarını bir güzel veriyor. :Z

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bence de cumartesi yayınlansa belki güzel oranlar alır.

Yeni Hayat'da iyi kötü idare ediyor bence GGS'yi almak mantıklı olmaz çünkü göz göre göre izlenen bir programı belki de 1 reyting almaya sürüklemezler.
Yeni Hayat iyi kötü idare ediyor, ama yükselmezse kanal fişini çekebilir yada gününü değiştirebilir. Çünkü aslında yükselme potansiyeline sahip bir dizi. Ama diğer rakip işler geçtiğimiz sezona damga vurdu. :A

Kanalın elinde şuan boş gün yok. Salı'ya Şeref Sözü, Çarşamba'ya Alev Alev koyarsa Perşembe'ye kalır. Ama ne alırsa alsın kanal bir şey yapmaz programa. Bu yazı o programın tekrarları ile bitirdi resmen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...