Show Alev Alev - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
OHA diyorum. :eek: Doğru mu bilmiyorum ama bence illa ki birinin parmağı varsa Hazar'ın değil Berker'in gibi geliyor. :A @kerem

Ekli dosyayı görüntüle 100593
Bu dizideki erkeklerin hepsi geri planda zaten, kadın oyunculara bakarsak hiçbiri denk değil. Berker Güven, Cihangir Ceyhan da yeni isimler. Doğru olduğunu zannetmiyorum. Oyuncular için partner değil rol önemli zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Biraz daha çabalasa yutacak kızı. Görüntü bir yana o ses ne ya. Profesyonellik şart. 🤮🤮
Karşısındaki kız da gerçek hayatta babasını yeni kaybetmişken bir de böyle zulüm yaşatıyorlar yazık. :( Bir dizi daha ne kadar batırılabilir hayretler içinde izliyorum. :A

• Üzücü
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Hayır yanlış anlaşıldım galiba. Sadece şu anda haklı olurdu. Çünkü adam her ne kadar adi, şerefsiz, haysiyetsizin ( ne istersen onu söyle) tekide olsa, kalkıpta adamın karısını öpemezsin.

İyide karısı değil boşandı onlar sen izlemedinmi o kısmı nikahsız yaşıyorlar cemreler

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Hee ben aynı evde yaşıyorlar diye evli zannettim. O kısım herhalde ben işteyken oynadı. Çünkü görmedim boşandıklarını. O zaman hepinizden özür diliyorum. Ben evliler diye böyle yazdım

Yok burakcım özürlük birşey yok boşanma oldu ama çelebi tehditle geri eve getirdi cemreyi

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Burak97