Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yorumlara baktım da Ali'yi bu bölüm aşırı kötü ve bencil olarak yazmışlar sırf İskender denilen katilin önünü açabilmek için. Öyle bir insanın Atlas'a karşı kendini öne sürmesi zaten mantıksız ama bu rezilliklerin ne amaçla yazıldığı çok belli. Çiçek aşık olmasa bile Ali'yi karalayarak ve malum şahsı iyi göstererek resmen algı yaratacaklar. Çok yazık böyle iyi niyetlerle başlayan bir dizinin sosyal medyaya bu kadar teslim olması. Üstelik söz konusu Ay Yapım olunca biraz profesyonellik bekliyorsun ama onlar bile bu rezil çiftin algısını yaparken şaşırmamak lazım aslında. Geçen hafta umutlanmıştım ama anlaşılan bu bölüm itibariyle Ali'nin o güzel aşkını da yok edip sırf fanı daha fazla olan oyuncuyla yakınlaştıracaklar. Yorumları okurken bile sinirlendim o yüzden bölümü izler miyim bilmiyorum. Gerçi OzCem hala cezbediyor ama onlar da tek başına nereye kadar yeter ki. Neyse sonuç olarak çok ama çok kızgınım bu dizinin senaristlerine. Kuzgun'daki başarısından sonra Burcu Görgün'ün böyle şeylere kalkışacağını düşünmemiştim ama beklentileri yükselmemek lazımmış demek ki. Toprak Can Adıgüzel Twitter’dan göndermeli tepkiler göstermekte o kadar haklıymış ki. Resmen Overacting Reis kadar fanı olmadığı için çocuğu harcamışlar yazık. Camdaki Kız perşembe olsun ve şu diziyi artık erken finale sürüklesin çok ciddiyim. 🙏
------

Cemre de Çelebi'nin evine dönmüş yok artık. :eek: Zaten ÖmRü cephesinde de kıskançlık yaratmak için yeni karakterler getirdiler yani orası da gereksiz karışacak. Bu dizi her anlamda yeni bir yola girmiş ve galiba müsait bir yerde ineceğim. Evet toleranslıyım ama freni patlamış kamyondan bile beter bir senaryo var ve bununla ilgili yorumları okumak bile soğuttu.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: ömer karataş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sanki kendisini ateşe atan adamla birlikte (Atlas da var ama bir şeyi değiştirmez) değil de Ali'yle veya sevdiği başka biriyle birlikteymiş gibi değil mi? Ama maalesef değil. Orijinal dizinin en güzel karakterlerinden birini böyle gurursuz ve sahte birine çevirdiler resmen çok yazık. Benden bu kadar. 👋

20210316_202933.jpg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Hazar Ergüçlü'den soğudum resmen, mantığım almıyor asla almayacak da. Kendisini ateşe veren, kocasını öldürtmekle tehdit eden, kendisini ifşa eden, bütün hayatını mahveden adama aşık olması korkunç bir şey. İlk 13 bölümü izlememişiz gibi mi davranalım? Ya da senarist ne yazdığını mı unuttu? Her ne ise sonuç diziyi bırakacak kadar soğumama neden oldu. Yine çok güzel bir kadro rezalet bir senaryoyla harcandı. Senaristleri sonuna kadar kınıyorum.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,180
Puanı
1,060
Hazar Ergüçlü'den soğudum resmen, mantığım almıyor asla almayacak da. Kendisini ateşe veren, kocasını öldürtmekle tehdit eden, kendisini ifşa eden, bütün hayatını mahveden adama aşık olması korkunç bir şey. İlk 13 bölümü izlememişiz gibi mi davranalım? Ya da senarist ne yazdığını mı unuttu? Her ne ise sonuç diziyi bırakacak kadar soğumama neden oldu. Yine çok güzel bir kadro rezalet bir senaryoyla harcandı. Senaristleri sonuna kadar kınıyorum.
Resmen Stockholm sendromu.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,836
Puanı
1,060

Dur sakin ol Hazardan değil Çicekten soğumalısın...