Show Alev Alev - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Umarım bu Çiçek-İ*kender sahneleri aşk için değil de Çiçek'in intikamı (son bölümde Hanım düşmanına bıçağı sok çevir' tarzı bir şey söylemişti çünkü) için falandır yoksa reytingler zaten düşüşteyken bir psikopatın kardeşini aklamaya çalışmak daha büyük zarar getirir. Bu güzel hikayeye böyle şeylerle gölge düşmesin lütfen.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Allah belanı vermekle kalmasın sürüm sürüm süründürsün Çelebi. :mad: Güneş ne halt olduğunu anlayacak en azından.
Ha bu arada sahne etkileyici çekilmiş ama böyle kör gözüm parmağına göstermek de aşırı kaçmış. İlk bölümde Çelebi'nin attığı tekmede plan değişirken burada alenen boğma kısmı görünüyor. Keşke bu kadar "detaylı" olmasaymış.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
16. BÖLÜM FOTOĞRAFLARI

Ayrıca bu nasıl bir saçmalık ya. Elli bölümlük çiftleri bile konuk etmeyen Onedio resmen göz göre göre Çiçek-İskender zeminini hazırlanmasına yaltaklık ediyor. Hazar'ın partneri varsa o da Ali ama senaristler sağolsun İskender'i aklayacağız diye Ali'ye de sahne yazmıyor artık. Toprak Can Adıgüzel'e de büyük haksızlık ediliyor yazık günah. Çift olacaksa Demet Evgar ve Berkay Ateş (Dilan ve Cihangir daha önce çıktı zaten) gelebilirdi.

Eu6YkQwWQAMBt23

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
16.Bölüm Basın Özeti
Cemre, Güneş'in geçici velayetini almak için çabalamaya devam etmektedir. Çelebi zekice manevralarla kendisine yapılan saldırıları göğüslerken, karşısına hiç beklemediği yeni bir düşman çıkar. Ömer ve İskender arasında sert bir mücadele başlamak üzeredir. Ömer bu mücadelede karşısında sürpriz bir ismi bulur. Rüya Ömer'in annesi ile ilgili yarasını merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşir. Cemre ise Çelebi ile olan savaşında, yeni ve umut dolu bir hayatın kapısını aralar.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Aserat