Show Alev Alev - Dizi Yorumları

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Şuan diziyi izliyorum, tek bölümde Cemre'nin bu kadar mutlu olduğunu görmemiştim. Çelebi'nin karşısında hep böyle güçlenmeye devam eder umarım. Yürü be Cemre. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Son sahneden sonra...

3bf1d1f5d7af6e9269ef612917f685fb.jpg

İskender deyim yerindeyse tam o küfürün insana bürünmüş halisin. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Yazık oldu Çiçek'le Ali'ye. :(
Çiçek de bir bakıma düşüncesiz. Sen İSkender'in yanına neden tek başına gidersin ki, en azından Tomris'e haber verseydi. Şimdi bu ifşanın ceremesini en çok o çekecek zaten. :(

Sen benim iskendere saydırmamı görseydin gülmekten yere yatardın :A
Abisiyle beraber zindanda güzel bir son bekliyorum. Elbet onun çıkardığı yangın da ortaya çıkacaktır. :A
------

Özelden yazar mısın merak ettim. :A
Neyi? :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,317
Puanı
1,060
Çiçek de bir bakıma düşüncesiz. Sen İSkender'in yanına neden tek başına gidersin ki, en azından Tomris'e haber verseydi. Şimdi bu ifşanın ceremesini en çok o çekecek zaten. :(

Abisiyle beraber zindanda güzel bir son bekliyorum. Elbet onun çıkardığı yangın da ortaya çıkacaktır. :A
------

Küfürü :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060

------

İnşAllah yaa Berkere kıyamasamda İskenderin cezasını çekmesini istiyorum:D:D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and kerem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Çiçek de bir bakıma düşüncesiz. Sen İskender'in yanına neden tek başına gidersin ki, en azından Tomris'e haber verseydi. Şimdi bu ifşanın ceremesini en çok o çekecek zaten. :(

------

Sen diziyi nasıl izliyorsun İskender Çiçek'i aradığında Tomris de yanındaydı. :A Hatta Tomris "ben de geleceğim" dediğinde İskender "peşine kimseyi takma" dediği için Ali'ye bir şey olmasın diye reddetmişti Çiçek. :A

• İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Sen diziyi nasıl izliyorsun İskender Çiçek'i aradığında Tomris de yanındaydı. :A Hatta Tomris "ben de geleceğim" dediğinde İskender "peşine kimseyi takma" dediği için Ali'ye bir şey olmasın diye reddetmişti Çiçek. :A
Sen Atlas için naptıysan bende beni tek hatırlayan Ali için her şeyi yapacağım demişti de İskender aradığı zaman Tomris yanında değildi ki. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Sen Atlas için naptıysan bende beni tek hatırlayan Ali için her şeyi yapacağım demişti de İskender aradığı zaman Tomris yanında değildi ki. :A
Hayır çok iyi hatırlıyorum hatta Çiçek telefonla konuşurken tam yanına oturdu duymak için. :A Hatta sahnesini de bulur koyardım ama yüklenmemiş o kısım. :A