STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Ferda ve Perihan sahnesinde duygulandım... 😪😔Ferda umarım artık iyi olur...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hapishane öncesi acaba Ayşe'yi görebilecek miyiz? Perihan öğrendi, belki bulur.

Ve sadece bölüm başları ile bölüm sonları heyecanlı oluyor onun dışında temposu düşük.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fikret'in geçmişi (Selma) yerine Ferda'nın geçmişinden birileri gelse fena olmaz sanki.

Bestemsu Özdemir diziye yakıştı, ama fazla uzun sürmez karakter. Perihan, Ferda bir şeyler yapar. :Z

• Beğendim
Reactions: STAR and Angelica
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
6. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Bu dizinin düşüşünün sebebi diğer dizilerin yarım sezonda işlediği konuları 5-6 bölümde işliyor olması olabilir mi acaba? Beni rahatsız etmiyor ama bir bölümünü kaçıran bir seyirci için sonraki bölüm çok karmaşık gelebilir. Çoğu dizide vardır mesela bu örnek. Bir bölümünü kaçırırsın ama sonraki bölümü izlediğinde çok şey kaçırmadığını anlarsın, bu dizi de tam tersi gibi, kaçırdığını izlemezsen bitti :F

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,766
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizinin düşüşünün sebebi diğer dizilerin yarım sezonda işlediği konuları 5-6 bölümde işliyor olması olabilir mi acaba? Beni rahatsız etmiyor ama bir bölümünü kaçıran bir seyirci için sonraki bölüm çok karmaşık gelebilir. Çoğu dizide vardır mesela bu örnek. Bir bölümünü kaçırırsın ama sonraki bölümü izlediğinde çok şey kaçırmadığını anlarsın, bu dizi de tam tersi gibi, kaçırdığını izlemezsen bitti :F
Yasak Elma da öyle, bir bölümde sezon boyunca işlenecek olayları işliyorlar. Bir hafta bakmazsan gelecek hafta izlediğinden bir şey anlamazsın. Kanal doğru düzgün tekrarını da vermiyor zaten.

dizifilozofu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Az önce yine bu sitede gezerken gördüm. Dizi çalıntıymış haberiniz var mı? Twitter baya kaynamış. Ekşiye de taşınmış konu. Yazarın açıklamalarını okudum. Senarist Erkan Birgören'e ve yapımcı firmaya dava açmış. Gerçekten çok büyük bir haksızlık. Direkt soğudum diziden. Yazıklar olsn.

• Olmamış
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İşte aradığım fragman buydu resmen bomba. :Z
------

Az önce yine bu sitede gezerken gördüm. Dizi çalıntıymış haberiniz var mı? Twitter baya kaynamış. Ekşiye de taşınmış konu. Yazarın açıklamalarını okudum. Senarist Erkan Birgören'e ve yapımcı firmaya dava açmış. Gerçekten çok büyük bir haksızlık. Direkt soğudum diziden. Yazıklar olsn.
Evet öyle bir konu açıldı zaten forumda da kesin olduğunu bilmediğiniz bir haber yüzünden neden sanırım hiç izlemediğiniz bir diziden soğudunuz evet büyük ihtimalle bu olay gerçek ama kesin olmadığı sürece böyle yargılamalar yapmazsanız hoş olur. :)

dizifilozofu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
------

Evet öyle bir konu açıldı zaten forumda da kesin olduğunu bilmediğiniz bir haber yüzünden neden sanırım hiç izlemediğiniz bir diziden soğudunuz evet büyük ihtimalle bu olay gerçek ama kesin olmadığı sürece böyle yargılamalar yapmazsanız hoş olur. :)
hiç izlemedim demedim ki :D izliyordum. açıklamaları okuyan anlıyor zaten gerçek olduğunu. ben sadece başkasının emeği üzerinden para kazanılmasına tepkiliyim. Ayrıca yargılama yok yazdığımda. Kaldı ki bu yapılan karşısında olabilir de.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
hiç izlemedim demedim ki :D izliyordum. açıklamaları okuyan anlıyor zaten gerçek olduğunu. ben sadece başkasının emeği üzerinden para kazanılmasına tepkiliyim.
Bende zaten sanırım kelimesi kullanmıştım. :D

Hiçbir zaman bu iddia yalan demedim ki büyük ihtimalle doğru ama açıklamalara bakılınca tıpa tıp çalıntı gibi de gelmiyor. Öyle bir şeyin kesin olduğu kanıtlanırsa merak etmeyin bende tepkimi gösteririm.

dizifilozofu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
------

Bende zaten sanırım kelimesi kullanmıştım. :D

Hiçbir zaman bu iddia yalan demedim ki büyük ihtimalle doğru ama açıklamalara bakılınca tıpa tıp çalıntı gibi de gelmiyor. Öyle bir şeyin kesin olduğu kanıtlanırsa merak etmeyin bende tepkimi gösteririm.
Olduğu kadarı benim tepki göstermeme yetti. O kadarı alınmaz. alınamaz. özgün senaryo beklerim ben bir senaristten. sen de mesela kitap yaz, konunu karakterlerini alsınlar kafalarına göre işlesinler. olabilir mi böyle bişi. senin başına gelse kabul etmezsin mesela. etmemelisin zaten.şahsen üzüldüm ben. hassasım da bu konularda. emek bu çünkü. kutsal.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Olduğu kadarı benim tepki göstermeme yetti. O kadarı alınmaz. alınamaz. özgün senaryo beklerim ben bir senaristten. sen de mesela kitap yaz, konunu karakterlerini alsınlar kafalarına göre işlesinler. olabilir mi böyle bişi. senin başına gelse kabul etmezsin mesela. etmemelisin zaten.şahsen üzüldüm ben. hassasım da bu konularda. emek bu çünkü. kutsal.
Emeğe saygısızlık etmedim haddime de değil zaten evet benim de bir kitabım olsa ve benden izin almasalar ben de tepki gösteririm de sadece benim anladığım kadarıyla karakter hikayeleri benzer kusura bakma ama kitabı tamamen okuyamadan emekleri çalınmış diyemem. Çok düşğk bir ihtimal de olsa ilgi alaka çekmek için olmadığı ne malum.

dizifilozofu

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
4
Emeğe saygısızlık etmedim haddime de değil zaten evet benim de bir kitabım olsa ve benden izin almasalar ben de tepki gösteririm de sadece benim anladığım kadarıyla karakter hikayeleri benzer kusura bakma ama kitabı tamamen okuyamadan emekleri çalınmış diyemem. Çok düşğk bir ihtimal de olsa ilgi alaka çekmek için olmadığı ne malum.
benim düşüncem değil bu.benzerlikten çok çok öte detaylar var açıklamada. baya aldıklarını anlamak için yüksek iq gerekmiyor bence. neyse. iyi günler