Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ve son olarak bu bölüm hak ettiği oranları alamayacak. Neden mi? 2 fragman 1 ön izleme verdiler, ancak üçü de son sahne kadar heyecanlı değildi. Fragmanları hazırlayan işi bırakmalı. :)

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ve son olarak bu bölüm hak ettiği oranları alamayacak. Neden mi? 2 fragman 1 ön izleme verdiler, ancak üçü de son sahne kadar heyecanlı değildi. Fragmanları hazırlayan işi bırakmalı. :)
Şu yoruma o kadar çok katılıyorum ki. Dizi en azından o son sahneyi verselerdi Total'de 4+ alırdı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
2 fragman 1 ön izleme yerine 1 fragman verin, koyun son sahneyi. Fragman hazırlamayı bilmiyorlar. Yazık olacak bu kadroya. :(
Birde ön izlemeyle 2. fragman sanırım aynı ön izlemeyi vermeseniz de olurdu. Şu anlık bence gidici değil ama başka bir yeni dizi gelirse yazık harcanacak güzelim dizi.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birde ön izlemeyle 2. fragman sanırım aynı ön izlemeyi vermeseniz de olurdu. Şu anlık bence gidici değil ama başka bir yeni dizi gelirse yazık harcanacak güzelim dizi.
Aynen 2. fragman ve ön izleme aynıydı. Ben Özcan Deniz'in dizisinden korkuyorum. Hazır Kırmızı Oda'da düşüyorken kanal koymak isteyebilir.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Aynen 2. fragman ve ön izleme aynıydı. Ben Özcan Deniz'in dizisinden korkuyorum. Hazır Kırmızı Oda'da düşüyorken kanal koymak isteyebilir.
O konuda illa bir dizi bitecekse ben Sol Yanım'ı bitireceklerini düşünüyorum. Akrep biraz inişli çıkışlı gidiyor ve şu anlık ABC'de 4'ün altına inmiyor. SÇB'i illa Cuma'ya koyacaklarsa bile Akrep gün değiştirir.

• Beğendim