Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haa tmm Ferda onuda mı öldürecek ne yapacak :A
Ferda bunun yanına gitti. Özür dileyeceğim, beni affedin, pişmanım falan dedi yerlerde sürükledi kendisini. Evden çıktıktan sonra kendisini tokatladı, ellerini taşa falan vurdu. Sonra da görüntüleri alıp Şahin'e gösterdi. Dağ evinde de Fikret ile Selma'yı gördüler.

Umarım karışık yazmamışımdır. :A

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,851
Puanı
1,060
Ferda bunun yanına gitti. Özür dileyeceğim, beni affedin, pişmanım falan dedi yerlerde sürükledi kendisini. Evden çıktıktan sonra kendisini tokatladı, ellerini taşa falan vurdu. Sonra da görüntüleri alıp Şahin'e gösterdi. Dağ evinde de Fikret ile Selma'yı gördüler.

Umarım karışık yazmamışımdır. :A

Abuu neler oluyor öyle abuu :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Gizemli kişi Ferda'yı da aradı, bir kaç bölüm dizide olacak. Bakalım neler olacak. :Z

Edit: İkisini de aratan Perihan'mış :eek:

Bu arada dizinin iki haftadır reklam saatleri çok düzensiz. Ama diğer dizilerin bittiği saat diliminde devam etmesini avantaja çevirir belki.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Gizemli kişi Ferda'yı da aradı, bir kaç bölüm dizide olacak. Bakalım neler olacak. :Z

Edit: İkisini de aratan Perihan'mış :eek:

Bu arada dizinin iki haftadır reklam saatleri çok düzensiz. Ama diğer dizilerin bittiği saat diliminde devam etmesini avantaja çevirir belki.
Son aratmayı sadece Perihan yaptırmış.. Perihanın haberi yok adamdan...Yani o bölüm başındaki arama tek gerçekmiş..

(Şok...O adam Ferda olduğunu itraf etti.)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,803
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son aratmayı sadece Perihan yaptırmış.. Perihanın haberi yok adamdan...Yani o bölüm başındaki arama tek gerçekmiş..

(Şok...O adam Ferda olduğunu itraf etti.)
Ferda ve Fikret'e yapılan aramaları Perihan yaptırdı işte, ama ilk sahnede ki arama gerçek.

Ferda'nın hapise nasıl düştüğünü merak ediyorum.

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Bu sahne gerçekten çok güzeldi... Ferdayı bazen haklı buluyorum....Sonuçta Berna'yı isteyerek öldürmedi ya..
------

Ferda ve Fikret'e yapılan aramaları Perihan yaptırdı işte, ama ilk sahnede ki arama gerçek.

Ferda'nın hapise nasıl düştüğünü merak ediyorum.
Bence bu gidişle hapis günlerine geçip artık günümüź anına gelecekler...(Yani Ayşem Ferdayı hapisten çıkaracak)

(Biraz Utc gibi olacak...)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy