Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok güzel iş olmuş. Evrim Alasya döktürmüş. Erkan Birgören şaşırtıcı şekilde harika yazmış. Başlarını kaçırdım detaylı yorumu tamamını izleyince yapacağım ama bu dizi bayağı ses getirir.

• Harika
Reactions: hayret bi şey

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Aynen :F

Bölüm sonu Ferda iki yeni bomba patlattı, fena değil dizi. Düzenli TV'den izlermiyim bilmiyorum ama netten takip ederim sanırım. Kanalların bu sezon maşallahı olduğu için kendisine yer bulur mu emin olamadım.
Ben çok beğendim. Bence dizi güzel ilgi görür sezon sonuna kadar en azından devam eder. Normalde netten böyle uzun diziler izlenmiyor ama bu dizin bölümlerini kaçırmam. :A

Aynen. Öbür bölümde de ortalığı iyice karıştırır artık. :F

• Harika
Reactions: hayret bi şey

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Diziyi baştan sona izledim ama bende büyük hayal kırıklığı yaşattı. Bi kasvet, bi ağırlık söz konusuydu, sürükleyicilik sıfır.

Evrim Alasya harika bir oyunculuk performansı sergilemesine rağmen beni içine çekemedi senaryo. Oysa ki büyük umutlarla oturmuştum ekran başına.

Yusuf Çim'in de sürekli "abla" demesi beni aşırı yordu.

Haftaya izleyeceğimi sanmıyorum. :(

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ben çok beğendim. Bence dizi güzel ilgi görür sezon sonuna kadar en azından devam eder. Normalde netten böyle uzun diziler izlenmiyor ama bu dizin bölümlerini kaçırmam. :A

Aynen. Öbür bölümde de ortalığı iyice karıştırır artık. :F
Müge Anlı kitlesi izlese yeter aslında ama sezonun sürprizini de yapabilir :D

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Diziyi baştan sona izledim ama bende büyük hayal kırıklığı yaşattı. Bi kasvet, bi ağırlık söz konusuydu, sürükleyicilik sıfır.

Evrim Alasya harika bir oyunculuk performansı sergilemesine rağmen beni içine çekemedi senaryo. Oysa ki büyük umutlarla oturmuştum ekran başına.

Dediğin kasveti bende fark ettim, hatta kasvetli ve gizemli havasını her ne kadar konusu alakasız da olsa Söz'ün ilk bölümüne benzettim. Arap atı gibi alıp başını gitmişti :D Bu dizinin de öyle şansı olur umarım. Senaristi bilenler daha önceki işlerinden şikayetçi ama bu dizide düzgün şeyler çıkarır umarım bozmadan.

• Beğendim
Reactions: STAR and serhatt

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Dizi hakkında genel bir yorum yapacak olursam dizi çekimleriyle, oyunculuklarıyla ve senaryosuyla harika bir işti. Dizi Müge Anlı'nın dizi versiyonu olmuş bu da diziyi heyecanlı kılıyor. Şu anlık da favorim Ferda oldu. Yeni bölümü heyecanla bekliyorum. Tüm ekibin eline, emeğine sağlık.

• Harika
  • Beğendim
Reactions: issahales and STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,946
Puanı
610
Gerçekten çekiminde müziğine mekanlarından senaryosuna her şey çok güzel oyuncuların mükemmel oynaması hele de Evrim Alasya döktürmesi süperdi...
Her hafta artık Akrep'teyim...Kaç zamandır KIRMIZI Odayı bırakmak istiyordum zaten..

• Harika
Reactions: slhttnmtl

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Dediğin kasveti bende fark ettim, hatta kasvetli ve gizemli havasını her ne kadar konusu alakasız da olsa Söz'ün ilk bölümüne benzettim. Arap atı gibi alıp başını gitmişti :D Bu dizinin de öyle şansı olur umarım. Senaristi bilenler daha önceki işlerinden şikayetçi ama bu dizide düzgün şeyler çıkarır umarım bozmadan.
Bu kasvet beni boğdu dizi için eksi puan, umarım benim gibi düşünenler azdır da bu kargaşada tutunur.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Demek ki neymiş Kırmızı Oda'nın kıymetini bilmek lazımmış. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt