Age of Empires 2 Seven Var mı?

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun uğraşlar sonucu bulabildim profilini ve ekledim. İsmi yazınca çıkmıyor nedense. :D

Oyunu gözüm tuttu gibi, asır olmuştu oynamayalı bakınıyorum içeriğe. :)
Benim taa orta okul zamanında aldığım ilk bilgisayarda yüklü gelmişti o zamandan beri favori oyunlarındamdır. Tabii uzun yıllardır doğru düzgün oynamıyorum. Geçen sene bir kere oynayabilmiştik toplu olarak.

Oyun online oynamaya çok müsait bir oyun. Özellikle çok kişiyle olunca aramızda iki takım halinde falan oynayınca baya çetin savaşlar yaşanabilir. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Benim taa orta okul zamanında aldığım ilk bilgisayarda yüklü gelmişti o zamandan beri favori oyunlarındamdır. Tabii uzun yıllardır doğru düzgün oynamıyorum. Geçen sene bir kere oynayabilmiştik toplu olarak.

Oyun online oynamaya çok müsait bir oyun. Özellikle çok kişiyle olunca aramızda iki takım halinde falan oynayınca baya çetin savaşlar yaşanabilir. :D

Oyunun nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok, çok rahat 11-12 sene oldu gibi hani. :D

Şuan 5 kişiyiz sanırım, aramızda ayıptır söylemesi hiç oynamamış bir arkadaş var gece bir eğitim vereceğim yarında katılırız bir sorun çıkmazsa. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyunun nasıl olacağı hakkında bir fikrim yok, çok rahat 11-12 sene oldu gibi hani. :D

Şuan 5 kişiyiz sanırım, aramızda ayıptır söylemesi hiç oynamamış bir arkadaş var gece bir eğitim vereceğim yarında katılırız bir sorun çıkmazsa. :D
GreatOttoman mı o arkadaş. :D MasacRE- ve BesaleT ile 6 kişi oluyoruz. 1-2 kişi daha eklenir belki. Zaten 8'den fazlası da aşırı olur. :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
GreatOttoman mı o arkadaş. :D MasacRE- ve BesaleT ile 6 kişi oluyoruz. 1-2 kişi daha eklenir belki. Zaten 8'den fazlası da aşırı olur. :D

:D. Yarın herkese uygun bir saat belirlenirse güzel olur. Gerçi şu saatten sonra 2-3'e kadar dükkan açık. 6 kişi olabilirsek sorun yok zaten yeterli de zor gibi duruyor. Geliyorum demesi kolay çünkü. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
:D. Yarın herkese uygun bir saat belirlenirse güzel olur. Gerçi şu saatten sonra 2-3'e kadar dükkan açık. 6 kişi olabilirsek sorun yok zaten yeterli de zor gibi duruyor. Geliyorum demesi kolay çünkü. :D
Yarın 4'te milli maç var. Maç sonu 18.30 gibi olabilir veya iftardan sonra olabilir. :):)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bana bakarsanız oynayamazsınız, dün bile 2 gibi bitti işim. :(

Mesacre ve enesi profildede etiketlemiştim dönmediler, bilmiyorum toparlayamayacağız galiba. :D

Senin etiket gelmedi bana galiba ya da o zaman arada kaynadı bilmiyorum. Şimdi yine bir toplu etiket atayım. En azından 4 kişi oluruz herhalde :) @OzaN @MEnes @BesaleT @GreatOttoman @HeisenBerg

@Doğu sen oynar mısın steam başlığında oyun önerisi istemişsin gel age of'a :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Başlayalım hemen buradaysanız. :)

Hatırlamakta bir şey yok ya çok basit herkes zaten yıllardır oynamıyor. :D
Siz bugünlük başlayın da ben belki sonra yetişirim size :) Bu arada sen de csgo alsana 12 tl bişey. Hediye edilse alacaktım bir kaç kişiye ama hediye edilmiyor :T: