Acun Ilıcalı'dan denizz19'a Övgü!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: denizz19

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
@denizz19 basarili olduguna sevindim. Tebrik ederim. :A

Ama sirf Macun yorum yapiyor diye konu acilip tebrik edilmesi ayrica hosuma gitmedi. Ki Survivor gibi gereksiz bir program izleyeceksen hele, üzdün. :(

• Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Dosi and denizz19

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Başlığı görünce @Dosi'nin şaka konularından sandım, şok oldum. :eek:

Hiç de sevmem Acun'u ama böylesine medyanın önde gelen insanlarından birinin seni takip ediyorum diye tweet atması çok büyük bir başarı..

Zaten ben ilk gününden beri sana destek oluyorum Deniz'im, çok iyi yerlere geleceğine inancım tam.. Bana kalırsa birkaç yıla bir internet sitesi de açmalısın. Seni seviyoruz. :Z @denizz19

Bunu hangi kıskanç yazdı. :A USER=88168]@Çiğdem[/USER] @xBUGRAx @serhatt @Bully @Özgür @Aserat @xemrexxx @kerem @Dosi @denizz19 @Angelica @alperuz @sokak sanati @Forumdash @Sherlock @Turkuazz @MasacRE @MEnes @dreamy @Araf @eskici @Ahmed @Harunnn60 @Emre Ozansoy @Hachiko @emreemreu @The_Erinch @12.Adam @phoebebuffay @Maskeli Fedai @bazinga

Ekli dosyayı görüntüle 83219
@xemrexxx den başka kim olabilir ayol :A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kitlesini büyüttükten sonra kesinlikle açmalı, teknik desteği ben veririm. @Tolstoyevski de yetişiyor bu konuda. :A

Troll konusu işte açıyorsun ya bazen. :A
Teknik destek konusunda bilgisayar mühendisimiz @bazinga da var, o da destek verir. Menajerliği de var adamın hazır, teknik destek de versin. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sen benim Youtube kanalımı biliyor musun :A https://www.youtube.com/channel/UCR0hmZCFAN5g61mlu7ym8Aw?view_as=subscriber

Youtube'de 3 tane kanalım var, bayağı da iyi durumda ama haa diyince olmuyor, çok emek vermek lazım Deniz uğraşmaz. :A
Baya içerik yayınlamışsın. :A

Twitter'da hazır kitlesi varken o kadar zor olmaz ama önce kitlesini biraz daha büyütmesi daha iyi olur tabii. Çok da emek lazım değil yazmak yerine konuşacak işte daha kolay. Zaten klip çekiyor sık sık alışık bu işlere. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
@xemrexxx den başka kim olabilir ayol :A
Olabilir o yılandan beklenir. :A

Teknik destek konusunda bilgisayar mühendisimiz @bazinga da var, o da destek verir. Menajerliği de var adamın hazır, teknik destek de versin. :A
Ozan uğraşmaz. :A

Baya içerik yayınlamışsın. :A

Twitter'da hazır kitlesi varken o kadar zor olmaz ama önce kitlesini biraz daha büyütmesi daha iyi olur tabii. Çok da emek lazım değil yazmak yerine konuşacak işte daha kolay. Zaten klip çekiyor sık sık alışık bu işlere. :A
Bu kanalımda yok Hayat Bilgisi videolarım kaldırıldı bu kanalımda, çoğu da 100 bin izlenme üstüydü. :T:

İşte en az 20 bin'e ulaşmalı, aktif kitle önemli. :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Araf

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Başlığı görünce @Dosi'nin şaka konularından sandım, şok oldum. :eek:

Hiç de sevmem Acun'u ama böylesine medyanın önde gelen insanlarından birinin seni takip ediyorum diye tweet atması çok büyük bir başarı..

Zaten ben ilk gününden beri sana destek oluyorum Deniz'im, çok iyi yerlere geleceğine inancım tam.. Bana kalırsa birkaç yıla bir internet sitesi de açmalısın. Seni seviyoruz. :Z @denizz19

Bunu hangi kıskanç yazdı. :A USER=88168]@Çiğdem[/USER] @xBUGRAx @serhatt @Bully @Özgür @Aserat @xemrexxx @kerem @Dosi @denizz19 @Angelica @alperuz @sokak sanati @Forumdash @Sherlock @Turkuazz @MasacRE @MEnes @dreamy @Araf @eskici @Ahmed @Harunnn60 @Emre Ozansoy @Hachiko @emreemreu @The_Erinch @12.Adam @phoebebuffay @Maskeli Fedai @bazinga

Ekli dosyayı görüntüle 83219
Bu nasıl bir kıskançlıktır. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olabilir o yılandan beklenir. :A

Ozan uğraşmaz. :A

Bu kanalımda yok Hayat Bilgisi videolarım kaldırıldı bu kanalımda, çoğu da 100 bin izlenme üstüydü. :T:

İşte en az 20 bin'e ulaşmalı, aktif kitle önemli. :A
Gerçi kendisi için uğraşır da, kesenin ağzını açarsa @denizz19, o zaman uğraşır belki. :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19 and mrt-06

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
@denizz19 basarili olduguna sevindim. Tebrik ederim. :A

Ama sirf Macun yorum yapiyor diye konu acilip tebrik edilmesi ayrica hosuma gitmedi. Ki Survivor gibi gereksiz bir program izleyeceksen hele, üzdün. :(
Survivor ile ilgili bir sürü konular açılıyor. @denizz19 ile ilgili olanı en önemlisi :Z

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: denizz19 and kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,888
Puanı
1,060
Yasak Elma yönetmeni de benim tweetlerime cevap verip, beni takibe almıştı. Bil istedim. :A :A

Sen baya popülersin zaten. Şaşırmadım :A ben sadece ilk seferde yorum yaptım baya RT almıştım resmi yerlerden ve eski twitter hesabımda bir yorumumda gazeteye çıkmıştı 2017'de :A

Eda'ya geri dön Twitter'da avatar olarak 😔

• Güldürdün
Reactions: alperuz

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,977
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yasak Elma yönetmeni de benim tweetlerime cevap verip, beni takibe almıştı. Bil istedim. :A :A

Twitter'da daha öyle bir şey olmadı ama Instagram'da coşuyoruz. :A Bunlara artı olarak Sinem Kobal reiste var. :F

İsteklerini kabul etsem mi acaba? (b)

ZqEKHb.jpg

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Sen baya popülersin zaten. Şaşırmadım :A ben sadece ilk seferde yorum yaptım baya RT almıştım resmi yerlerden ve eski twitter hesabımda bir yorumumda gazeteye çıkmıştı 2017'de :A

Eda'ya geri dön Twitter'da avatar olarak 😔
Benim yasak elma yorumlarım onedio’ya falan da çıkıyor. Çok beğeni alıyor neden anlamadım hala. :A Yorumun gazeteye çıkması baya iyiymiş.:A