NOW Aşk Mantık İntikam - Dizi Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Evet dün gece bölümleri tamamladım Çağlayı saç baş yolmak istedim o derece sinir oldum tam tahmin ettiğim gibi hamileyim yalanıyla ozanı kazanmak istiyor ama Mert sayesinde başarılı olamıcak haberi yok umarım Esranın takibi işe yararda herşey ortaya çıkar bu arada zümrütler harikaydı gene ya :D @Dosi

• Beğendim
Reactions: Dosi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,613
Puanı
1,061
Evet dün gece bölümleri tamamladım Çağlayı saç baş yolmak istedim o derece sinir oldum tam tahmin ettiğim gibi hamileyim yalanıyla ozanı kazanmak istiyor ama Mert sayesinde başarılı olamıcak haberi yok umarım Esranın takibi işe yararda herşey ortaya çıkar bu arada zümrütler harikaydı gene ya :D @Dosi
@serhatt ağlamış:A @Forumdash @Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,943
Puanı
1,060
@serhatt ağlamış:A @Forumdash @Dosi

Şu ecünnünün şansından istiyorum. :(

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
@Bully ile cuma genleri diziyi yorumluyoruz ve bu ara Seinfeld dizisinede başadı. Zümrütler daha komik dedi :A @xdragxx (şuan 4. Sezona yeni başlamış ama sevmiş diziyi)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Zümrütler bu ortalama dizideki karakter falan mı :A Böyle düşünüyorsa bıraksın seinfeld falan...

Aykut'un kanı donsun demişti :A Metro ve kırmızı leke bölümlerini beğendiğini yazmıştı :A
Al sa A Zümrüt ve Menekşe :A

------

Ne güzel biz bayadır muhabbet etmiyoruz kendisi ile :A ben yazarsam cevap alacam yoksa yok :A
Sadece dizi esnasında denk geliyor. Sen diziyi canlı izlemiyorsun ki :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Aykut'un kanı donsun demişti :A Metro ve kırmızı leke bölümlerini beğendiğini yazmıştı :A

------

Siz gene dizi esnasında denk geliyorsunuz bende oda yok :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

------

Söyle ona cidden kanımı dondurdu :A
Smoke Smoking GIF by HULU

• Güldürdün