NOW Aşk Mantık İntikam - Dizi Yorumları

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
j892377.jpg

FOX'un yeni dizisi 'Aşk Mantık İntikam' bu akşam yayın hayatına başlıyor.

Yapımcılığını No 9: Productions'un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk'ün oturduğu dizinin kadrosunda, İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Aşk Mantık İntikam ilk bölümüyle bugün 20.00'de FOX'ta!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Almak istediğim başka bir diziydi ama kısmet bunaymış :A Gerçi fragmanları güzel görünüyordu. Şansı bol olsun.
Pazar günkü olanı kapabilirim umarım, onu oldukça istiyorum ama kısmet meselesi şu 17.59 olayına çok fazla takılıyorum heyecandan :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Konu için tebrikler @Dosi :D

Çok keyifli, tatlı ve enerjik bir iş çıkmış ortaya. Beklediğimden baya iyiydi. Başroller kadar yan karakterler (özellikle Ekrem) çok iyiydi. Menekşe ve Zümrüt'ü ilerleyen bölümlerde izlemekte çok keyifli olacak gibi. Dizi için çok güzel bir dünya kurulmuş.

Hem Esra'nın hem Çınar'ın babasını sevmedim. Daha iyi bir cast yapılabilirdi diye düşünüyorum. Burak Yörük'te Çınar karakterini en iyi şekilde oynamış. Hatta karakteri ile kendisi arasında pek fark yok gibi. :bhr:

Bölümün 1 saat 40 dakika sürmesi de hayal kırıklığı oldu benim için. En azından 20 dakika sürüp, 22'ye tamalanabilirdi diye düşünüyorum.

Bu arada bu sezonda izlediğim yaz dizileri arasında (Aşkın Tarifi, Ada Masalı ve Cam Tavanlar'dan) çok daha başarılı bir ilk bölüm ile ekrana geldi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Konu için tebrikler @Dosi :D

Çok keyifli, tatlı ve enerjik bir iş çıkmış ortaya. Beklediğimden baya iyiydi. Başroller kadar yan karakterler (özellikle Ekrem) çok iyiydi. Menekşe ve Zümrüt'ü ilerleyen bölümlerde izlemekte çok keyifli olacak gibi. Dizi için çok güzel bir dünya kurulmuş.

Hem Esra'nın hem Çınar'ın babasını sevmedim. Daha iyi bir cast yapılabilirdi diye düşünüyorum. Burak Yörük'te Çınar karakterini en iyi şekilde oynamış. Hatta karakteri ile kendisi arasında pek fark yok gibi. :bhr:

Bölümün 1 saat 40 dakika sürmesi de hayal kırıklığı oldu benim için. En azından 20 dakika sürüp, 22'ye tamalanabilirdi diye düşünüyorum.

Bu arada bu sezonda izlediğim yaz dizileri arasında (Aşkın Tarifi, Ada Masalı ve Cam Tavanlar'dan) çok daha başarılı bir ilk bölüm ile ekrana geldi.
Teşekkürler :bhr:
Baya bir övmüşsün, ilgimi çekti. Tatilinde gelmesi ile geceleri TV izlemeyi planlıyorum. Bu diziyide listeme alıp ilk bölüme bakayım.
Baht Oyunları çok sarmadı beni. Belki bunu severim.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Yaz boyu ne olursa olsun bırakmayacağım tek yaz dizisi sanırım bu, çok başarılı bir işe imza atmışlar.

Öncelikle Burcu Özberk'i söylemeye gerek yok, karakteriyle diziyi tek başına bile taşıyabilecek kadar harika olmuş ki başroller arasında itici olmayan tek kişi kendisi. Aynı şekilde Zeynep Kankonde ve Mehmet Korhan Fırat da rollerine çok yakışmışlar, o aileye bir de güzel bir baba seçilse çok güzel olabilirmiş.

Zümrüt ve Menekşe göz göze geldiler ilk bölümden, artık diğer bölümde bol bol atışmalarını bekliyoruz. :A

Gülin (Çağla) biraz soğuk bir karakter olmuş, ileride açılması şart. Keza Ozan ve Ç*nar'a da pek ısınamadım.

Dizinin süresi bu şekilde gider ki Medyapım ve ortaklarının en sevdiğim özelliği de bu, 2 saat olmadan dolu dolu bir bölüm izlettiler.

O kadar Cam Tavanlar ve Baht Oyunu'nu övmüştüm ama bu kesinlikle daha iyi bir dizi, sıcaklığı zaten yeter de artar. Yazın zirvesi olmalı...
------

YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

@slhttnmtl @Alos
3 dakika da değilmiş... :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Teşekkürler :bhr:
Baya bir övmüşsün, ilgimi çekti. Tatilinde gelmesi ile geceleri TV izlemeyi planlıyorum. Bu diziyide listeme alıp ilk bölüme bakayım.
Baht Oyunları çok sarmadı beni. Belki bunu severim.
Genel olarak beğendim. Sıcak ve keyifli bir iş olmuş. Hikaye iyi işlenmiş, cast iyi kurulmuş. Seveceğini düşünüyorum şans ver bence. :D
4 dakikalık ön izlemenin üstüne bi de bu mu. :eek: Neyse yeni bölümü beklememek için bir sebep söyleyin.

Yok. :A
Ön izleme yerine bu fragmanı vermeleri daha iyi olurdu sanki. Ön izleme gereğinden fazla uzun olmuştu. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi and slhttnmtl

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Maç ve 2 sezon finali yapan diziler karşısında güzel bir oran ile açılış yapmış. Elimin uğuru :A

Haftaya Survivor finali var. Artık sonraki bölümler varlığını hissettirir.