91. Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
O adamdaki bile daha bir kadın elbisesi, en azından etekli :A

Bu arada @bazinga nın ergen kızı da oğlan çocuğu gibi giyinip gelmişti :A Bir ödülü da o sundu hatta :D

MV5BMzc2NDYyMjc4MV5BMl5BanBnXkFtZTgwMTkxNTA1NzM@._V1_SY1000_CR0,0,666,1000_AL_.jpg
O etekli adamın yanina birini daha paylaşmiştım, o da bu tarzdı. O üstteki rezalet dediğin bence en hoş duranı. Kız güzel :D
daha baya tuhaf giysililer var :A Birde ünlüler ve büyük geceye geliyor diye kim bilir nekadar para vermişlerdir o kıyafetlere :A parasıyle kesin ev döşenir :F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O etekli adamın yanina birini daha paylaşmiştım, o da bu tarzdı. O üstteki rezalet dediğin bence en hoş duranı. Kız güzel :D
daha baya tuhaf giysililer var :A Birde ünlüler ve büyük geceye geliyor diye kim bilir nekadar para vermişlerdir o kıyafetlere :A parasıyle kesin ev döşenir :F
Biz orasını burasını açanları beğeniyorsak sen de her tarafını kapatanları beğeniyorsun o zaman :A Kız güzel zaten benim lafım giydiği şeye :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kazananlar konuya eklendi!

Çok tatlı değil mi ya. :bhr:

@bazinga @Sherlock @Dosi @MasacRE @mesmeso61 @Forumdash
Ama filmdeki rolü gıcıktı :A

aslında bir konu açıp açmama konusunda tereddüt ettim ama bu konuda kıyafetleri paylaşmak daha uygun galiba. Ben bir kaç tane iyi ve kötüleri paylaşayım :A

şimdiden arada göz kanattıp kan dondurabilme riski olduğu için özür dilerim :bhr:

şimdi benim en çok hoşuma giden bu güzellik oldu, hem şık hem sade hemde duru güzelliği var:
Ekli dosyayı görüntüle 65224

Oscar ödüllü Oliva'da kendi yaşına uygun çok şık giyinmiş:
Ekli dosyayı görüntüle 65225

Şu 3lü birbiriyle uyumlu :A Kadın ve erkek kiyafetlerini değiştirebilirdi ve Lady Gaga'da elbiseli adamın kıyafetini anımsatti :A
Ekli dosyayı görüntüle 65226
Ekli dosyayı görüntüle 65227
Ekli dosyayı görüntüle 65228

Şimdide en çirkin bulduğum kıyafetlerden birini paylaşayım, elbiseli adam bile daha şık :A
Ekli dosyayı görüntüle 65229

Ve şuda hani düğün ne nişanlarda küçük kızları giydirirlerya işte o tarz gelmiş. Bana beleşse verseler kesip biçer oyuncak bebeklere giysi yapardım :F
Ekli dosyayı görüntüle 65230

@MasacRE 'nin Oscar alsın dediğu oyuncunun kiyafetide nişan elbisesi gibi ama üsteki pempelinin yanında çok iyi konumuna geliyor :A
Ekli dosyayı görüntüle 65231

kapanışıda beğendiğim şu 3lü ile yapalım:D
Ekli dosyayı görüntüle 65234
Ekli dosyayı görüntüle 65232
Ekli dosyayı görüntüle 65233

Arada göz kanattıp kan dondurduğum için kusura bakmayın :bhr:

@MasacRE @Forumdash @Sherlock @MEnes @xemrexxx @Aserat @Tolstoyevski @bazinga @turkuazz @serhatt @Doğu @eskici @DarkLegenD @mesmeso61 @dreamy
Müzik ödüllerinde giyilen kıyafetler daha ilgi çekici oluyor. Oscar çok resmiyete kaçıyor. Hiç ilgimi çekmıyor Oscar Kırmızı halı töreni :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi