91. Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben geldim herkes kaçmış :A

@MasacRE daha detaylı anlatım beklerdim senden :A Bu arada Black Panther hak etti o ödülleri. Beklediğim ödüllerdi. Rami Malek'te beklediğimdi :Z.
Green Book ve Spider Man beklediğim ve istediğim şekilde oldu :Z
The Favourite galiba en iyi kadın ödülünü aldı? Orda gönlüm Melissa'dan yanaydı. Bir tek orda galiba tatmin olmadım :A

neyse daha alarmın çalmasına 1 saat var. Gidip devam edeyim uykuma. Nekadar uyusam kâr. İşe giderken detaylara bakarım kim ne kazanmış :D
Sadece benle @Forumdash vardık zaten, @Sherlock dediğin gibi uykuya yenik düşmüş :A O yüzden fazla sohbet muhabbet olamadı yalnız kaldık :T: :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
aslında bir konu açıp açmama konusunda tereddüt ettim ama bu konuda kıyafetleri paylaşmak daha uygun galiba. Ben bir kaç tane iyi ve kötüleri paylaşayım :A

şimdiden arada göz kanattıp kan dondurabilme riski olduğu için özür dilerim :bhr:

şimdi benim en çok hoşuma giden bu güzellik oldu, hem şık hem sade hemde duru güzelliği var:
Ekli dosyayı görüntüle 65224

Oscar ödüllü Oliva'da kendi yaşına uygun çok şık giyinmiş:
Ekli dosyayı görüntüle 65225

Şu 3lü birbiriyle uyumlu :A Kadın ve erkek kiyafetlerini değiştirebilirdi ve Lady Gaga'da elbiseli adamın kıyafetini anımsatti :A
Ekli dosyayı görüntüle 65226
Ekli dosyayı görüntüle 65227
Ekli dosyayı görüntüle 65228

Şimdide en çirkin bulduğum kıyafetlerden birini paylaşayım, elbiseli adam bile daha şık :A
Ekli dosyayı görüntüle 65229

Ve şuda hani düğün ne nişanlarda küçük kızları giydirirlerya işte o tarz gelmiş. Bana beleşse verseler kesip biçer oyuncak bebeklere giysi yapardım :F
Ekli dosyayı görüntüle 65230

@MasacRE 'nin Oscar alsın dediğu oyuncunun kiyafetide nişan elbisesi gibi ama üsteki pempelinin yanında çok iyi konumuna geliyor :A
Ekli dosyayı görüntüle 65231

kapanışıda beğendiğim şu 3lü ile yapalım:D
Ekli dosyayı görüntüle 65234
Ekli dosyayı görüntüle 65232
Ekli dosyayı görüntüle 65233

Arada göz kanattıp kan dondurduğum için kusura bakmayın :bhr:

@MasacRE @Forumdash @Sherlock @MEnes @xemrexxx @Aserat @Tolstoyevski @bazinga @turkuazz @serhatt @Doğu @eskici @DarkLegenD @mesmeso61 @dreamy
Ben o kadına oscar alsın demedim, yanlışın var :A Hatta onun almaması gerektiğini söyledim @Forumdash a da önceki sayfalarda var. Favourite'deki kraliçe hak ederek aldı ama Forumdash sevmemiş onu :A 10 adaylıkta 1 ödül aldı film, o bile gözüne battı :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Baktığim sayfada bu yoktu. kaale alınmamış demekki :F
ama bu kadın yine bir kaç sene önce beyaz kıyafet tabi kiyafet denilirse, ondan kapalı giyinmiş :F
benim zirve dediğim o sarı elbiseli kız :bhr:
Bu Oscar'dan değil zaten galiba? Ha eğer Oscar'dansa ve 5-6 saat boyunca 1 kez bile ekrana getirmedilerse onları kınım kınım kınıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yeni nesil Oscarlar tam da bu adamdır. Cinsiyetsiz, zenci ve vasıfsız.
Son 3 4 yılda iyice uçtu bu durum. Şöyle 6 7 yıl geri gitsek bu kadar da değildi. Saçma en iyi film seçimleri yine vardı, hep vardı ona bir şey diyemeyiz ama ara ara Birdman gibi The Artist gibi filmler ödül alabiliyordu. Daha öncesine gidersek yine bu tarz filmler bulabiliriz. Ama şu son yıllardaki sadece en iyi film seçimi değil, diğer ödül seçimleri de gösterdi ki bu iş artık önceliğini sanattan ziyade başka başka politik şeylere bıraktı. Ve bu sinema sanatına olan saygınlığı değil Akademi'ye olan saygınlığı düşürdü. Böyle de gidecek gibi duruyor...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sadece benle @Forumdash vardık zaten, @Sherlock dediğin gibi uykuya yenik düşmüş :A O yüzden fazla sohbet muhabbet olamadı yalnız kaldık :T::A
Forumdash'ın olmasına sevindim :A Bende tam gittiğin vakitte uyanabildim :F Girdiğimde daha online görünüyordun. Eee uykunu alabildinmi?

Seni bu mesaja davet ediyorum, o berbat görüntüyü unutturuyor birazcık.
test test. linki nasıl paylaşıyon onu deneyecem
böylemi acaba (Masacre'nin mesajı, bakmana gerek yok :A)
oldu galiba :A
Sayende kısa yolu öğrendim :A Bu arada Oscar töreniyle birlikte sanki üstümden bir yük kalktı :A

@Maskeli Fedai sana fotolar a bak demiştim :A linkide deniyorum :A @Aserat

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Forumdash'ın olmasına sevindim :A Bende tam gittiğin vakitte uyanabildim :F Girdiğimde daha online görünüyordun. Eee uykunu alabildinmi?

Sayende kısa yolu öğrendim :A Bu arada Oscar töreniyle birlikte sanki üstümden bir yük kalktı :A

Oscar etkinliği sayesinde sana film izleme alışkanlığını geri kazandırdık, böyle kısayollar öğrenmiş oldun. Sana kattıkları büyük. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Ahahahah :A Resimler efsane :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

E bittikten sonra gittim artık hiç mi uyumayak? :A Sen de bir yarım saat önce gelebilsen son dörtlüye yetişirmişsin. Yani en iyi oyuncular, yönetmen ve film :D

Aldım aldım, 14.30 civarı uyandım 7 saat falan uyudum sıkıntı yok :D

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu Oscar'dan değil zaten galiba? Ha eğer Oscar'dansa ve 5-6 saat boyunca 1 kez bile ekrana getirmedilerse onları kınım kınım kınıyorum :A
Birde After Party'mi ne o vardi. Ozaman giymiş olabilir. J.Lopez'de değiştirmis çünkü kıyafet :D @Sherlock
Olivia'dan önceki kadın gözede hitap etmiyor. siz bile beğenmezsiniz bence? :A
65244
65245
65246
65247
65248
65249

@xemrexxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
  • Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Birde After Party'mi ne o vardi. Ozaman giymiş olabilir. J.Lopez'de değiştirmis çünkü kıyafet :D @Sherlock
Olivia'dan önceki kadın gözede hitap etmiyor. siz bile beğenmezsiniz bence? :A
Ekli dosyayı görüntüle 65244Ekli dosyayı görüntüle 65245Ekli dosyayı görüntüle 65246Ekli dosyayı görüntüle 65247Ekli dosyayı görüntüle 65248Ekli dosyayı görüntüle 65249
@xemrexxx
Göze hitap etmez mi be, sen ne diyorsun. Muhteşem muhteşeem ? :A Ama onun üstündeki rezalet :T:

• Güldürdün