91. Akademi Ödülleri Sahiplerini Buldu!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Benim de o kadar yok dünyayı değiştirecek konusma yapmıyorlar sonucta diyip daha cok abd yayın akişini izlemekten keyif alıyorum:A Digide şimdi kendi reklamlarına boğmuştur:A
Aradaki konuşmalarla falan daha iyi oluyor ya :A Yok be normal izleniyor işte, geçen senelerdeki gibi :D

Bu arada Black Panther'e en iyi kostümü verdiler. Eli boş göndermeye razı gelemezlerdi tabi :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aradaki konuşmalarla falan daha iyi oluyor ya :A Yok be normal izleniyor işte, geçen senelerdeki gibi :D

Bu arada Black Panther'e en iyi kostümü verdiler. Eli boş göndermeye razı gelemezlerdi tabi :A
Ben zaten yerel kıyafetlerini beğenmiştim:X Favorite midir nedir o film hiçbişey almasın da:A

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben zaten yerel kıyafetlerini beğenmiştim:X Favorite midir nedir o film hiçbişey almasın da:A
Kostümde almalıydı bence o :D Black Panther'i de sevmemiştin, onun da almasını istemeseydin o zaman :A

Cuaron reis ilk ödülünü aldı sinematografi ile. Daha birkaç kez gelir oraya konuşmalarını iyi ayarlamıştır umarım :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kostümde almalıydı bence o :D Black Panther'i de sevmemiştin, onun da almasını istemeseydin o zaman :A

Cuaron reis ilk ödülünü aldı sinematografi ile. Daha birkaç kez gelir oraya konuşmalarını iyi ayarlamıştır umarım :A
Panter en azından sevdiğim tür :A Oscar arasında favori mi panter mi desem gözüm kapalı panter derim:A

Bu arada Marvel üzerinden yorumlarsak DC seneye fena gelmeli:F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Panter en azından sevdiğim tür :A Oscar arasında favori mi panter mi desem gözüm kapalı panter derim:A

Bu arada Marvel üzerinden yorumlarsak DC seneye fena gelmeli:F
Benim de daha sevdiğim tür ama o bundan iyi onlarca süper kahraman filmi varken, Black Panther'in bu kadar ön plana çıkması sinirlerimi bozuyor :A

DC seneye siyahi lezbiyen bir kadın süper kahramanla gelerek 10-15 dalda falan iddialı olabilir :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benim de daha sevdiğim tür ama o bundan iyi onlarca süper kahraman filmi varken, Black Panther'in bu kadar ön plana çıkması sinirlerimi bozuyor :A

DC seneye siyahi lezbiyen bir kadın süper kahramanla gelerek 10-15 dalda falan iddialı olabilir :A
Lebiyen Badwoman var ama o da dizi olacak:A
İki tane ses şeysini de Bohemian aldı. Farkları ne bilmiyorum o yüzden iyi oldu ikisini de alması :A @Forumdash

Birisi Ses ödülü diğeri ses kurgusuymuş:X Teknik olarak farkdir. Ben sıradan kulaklıkla izlediğim için teknik değerlendirmelere hiçbir zaman girmedim:A Korsan düşen filmleri saymıyorum:F

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lebiyen Badwoman var ama o da dizi olacak:A

Birisi Ses ödülü diğeri ses kurgusuymuş:X Teknik olarak farkdir. Ben sıradan kulaklıkla izlediğim için teknik değerlendirmelere hiçbir zaman girmedim:A Korsan düşen filmleri saymıyorum:F
Badwoman emmy alır o zaman :A

İsimlerini biliyorum canım ben de teknik olarak farklarını bilmediğimi söylüyorum zaten :A

Roma 2. ödülünü de aldı. Zaten bir zahmet en iyi film adayı olan film en iyi yabancı filmi de alsın yani :A

• Güldürdün

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En iyi yardımcı erkek Green Book:Z En iyi film ve senaryoyuda da alsın yeter:A