Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT1

Oy: 0 0.0%
  • Belalı Tanık 2 (TV'de İlk) | Kanal D

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    18

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
güzel bir başlangıç yapmış Ömer dizisi. Ancak bu kadroyla daha farklı senaryolu dizi çekseler yine aynı reytinglerle başlardı kadro hatırına. Umarım güzel yerlere gelip sonradan yavaş yavaş düşen diziler gibi olmaz. Shitisel dizisini de izledim ve sakin bir dizi. Bizde ki hali de sakin sakin ilerliyor. Bir yerden sonra bu ağırlık seyirciye fazla gelebilir ama ben sevdim. İzlerim

• Beğendim
Reactions: Angelica

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Benzer değildi ya

güzel bir başlangıç yapmış Ömer dizisi. Ancak bu kadroyla daha farklı senaryolu dizi çekseler yine aynı reytinglerle başlardı kadro hatırına. Umarım güzel yerlere gelip sonradan yavaş yavaş düşen diziler gibi olmaz. Shitisel dizisini de izledim ve sakin bir dizi. Bizde ki hali de sakin sakin ilerliyor. Bir yerden sonra bu ağırlık seyirciye fazla gelebilir ama ben sevdim. İzlerim
Objektif olduğunu düşündüğüm gizmen e soruyorum.Sizce "Sipahi " , "Teşkilat" a benzer yönleri var mı? Daha çarpıcı bir soruyla geliyorum. Show tv , Trt deki başarıyı görüp imrendi mi?

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Ömer'in ilk bölümü sadece 170K izlenmiş, bölümün sahneleri ise 16 saat önce yayınlanmasına rağmen 3 - 8K civarı izlenmiş sadece. Bu diziden gelecek hafta büyük atak beklemek, bilmiyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ömer'in ilk bölümü sadece 170K izlenmiş, bölümün sahneleri ise 16 saat önce yayınlanmasına rağmen 3 - 8K civarı izlenmiş sadece. Bu diziden gelecek hafta büyük atak beklemek, bilmiyorum.
YouTube kanalı daha yeni açıldığı için çok az abonesi var ve görüldükçe yayılıyor yeni diziler için normal bir durum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Objektif olduğunu düşündüğüm gizmen e soruyorum.Sizce "Sipahi " , "Teşkilat" a benzer yönleri var mı? Daha çarpıcı bir soruyla geliyorum. Show tv , Trt deki başarıyı görüp imrendi mi?
Bence Sipahi ve Teşkilat konu olarak birbirine çok benzer iki dizi. Özellikle ikisinin ilk bölümlerine bakan birisi olarak işleyişleri bile birbirine çok benziyorlardı. İşte yurt dışına kadar uzanan bir teşkilat (mit) hikayesi vs. Müşteri aynı yemeği iki kere yemedi bu sefer. Show tv teşkilat’ın başarısından mı imrendi bilmiyorum ama yukardan bir yerlerden seçim önü mit dizisi yapın talimatı gelmiş de olabilir emin değilim.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
YouTube kanalı daha yeni açıldığı için çok az abonesi var ve görüldükçe yayılıyor yeni diziler için normal bir durum.
Ola bilir, haklısın. Amma kısa videolarının izlenmesi komik derecede az.
Bakalım 1 hafta boyunca nolacak. :)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Bence Sipahi ve Teşkilat konu olarak birbirine çok benzer iki dizi. Özellikle ikisinin ilk bölümlerine bakan birisi olarak işleyişleri bile birbirine çok benziyorlardı. İşte yurt dışına kadar uzanan bir teşkilat (mit) hikayesi vs. Müşteri aynı yemeği iki kere yemedi bu sefer. Show tv teşkilat’ın başarısından mı imrendi bilmiyorum ama yukardan bir yerlerden seçim önü mit dizisi yapın talimatı gelmiş de olabilir emin değilim.
Paragrafın son cümlesi çok çarpıcı... Tw beni takip ediyor musunuz?

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

Ben benzerlik göremiyorum valla dün ki bölümü az önce tamamladım gayet güzel bölümmüş seyirci neyi sevmedi ilginç

• Aynen
Reactions: Mehmet Can

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,298
Puanı
264
Ömer merak ettiğim bi diziydi. Gayette iyi başlamış fakat sürdürebilir mi bilmiyorum. Çünkü ilk bölüm temposu çok düşüktü ve yeni bölüm için Bi merak uyandırmadı bende. Yine de izleyeceğim tabi.

Yasak Elma'yı hiç izlemedim ama bu kadar yıldır hala 6 üstü reyting alıyor olması başarıdır. Hiç bir işten etkilenmeden devam ediyor gerçekten.

Sipahi ocak ayını çıkaramaz gibi görünüyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
OGM'nin dizilerinden midem bulanmaya başladı. Masumlar Apartmanı tuttu diye GB'nin bütün kitaplarını sömürüp önümüze atacaklar şimdi. Bu furyanın en az 3 sezon gideri var daha...

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ömer ilk bölüm izlenmesi düşük gidiyor YOUTUBE'da, normalde en az 800.000 gerekirdi. Haftaya artacak mı bakalım?

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,753
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sosyal medya izlenmesi bir yerde önemli ama izlenmesi yüksek olan dizilerin aldığı sonuçları da biliyoruz. :D

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
362
Puanı
75
OGM'nin dizilerinden midem bulanmaya başladı. Masumlar Apartmanı tuttu diye GB'nin bütün kitaplarını sömürüp önümüze atacaklar şimdi. Bu furyanın en az 3 sezon gideri var daha...
Ömer'in G.B. ile de kızılcıkla şerbetle uzaktan yakından alakası yok. Shtisel dizisinin uyarlaması.

Ömer'i izledim sonunda, tanıtımlarda totale çalışmışlar. Diziye 10 üzerinden 8 verdim. Tanıtımlardan daha güzeldi. Ama 2. Sezonu göreceğini düşünmüyorum. Shtisel'in ilk sezon finaliyle 180 derece ters bir finalle dizi biter.

Spoiler

Olur da 2. Sezon olursa o sezonda Ömer'in partneri kim olur sizce? Ben Devrim Özkan diyorum. Shulem Shtisel'in karakterini de bence Haluk Bilginer oynamalıydı.

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ömer'in G.B. ile de kızılcıkla şerbetle uzaktan yakından alakası yok. Shtisel dizisinin uyarlaması.

Ömer'i izledim sonunda, tanıtımlarda totale çalışmışlar. Diziye 10 üzerinden 8 verdim. Tanıtımlardan daha güzeldi. Ama 2. Sezonu göreceğini düşünmüyorum. Shtisel'in ilk sezon finaliyle 180 derece ters bir finalle dizi biter.

Spoiler

Olur da 2. Sezon olursa o sezonda Ömer'in partneri kim olur sizce? Ben Devrim Özkan diyorum. Shulem Shtisel'in karakterini de bence Haluk Bilginer oynamalıydı.
Olursa 2. Sezon, güçlü oyuncuları bünyesine katar yapım.

• Beğendim

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Ömer'in abisini oynayan kişi, ilerde çıkması muhtemel başka bir karakteri oynamalıydı bence.

Tahir - Onur Bilge
Babasının takdirini kazanmak uğruna yıllar önce hayallerinden vazgeçmiş. İçindeki boşluğu katı kurallara tutunarak doldurmaya çalışıyor ve bu yönüyle de Ömer'le sürekli çatışma halinde..
Onur Bilge çok iyi oyuncudur, çıkacak mı bakalım diziden sonra?

• Beğendim