Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Alparslan: Büyük Selçuklu | TRT1

Oy: 0 0.0%
  • Belalı Tanık 2 (TV'de İlk) | Kanal D

• TV İzlemeyeceğim/İzlemedim

• Kullanılan toplam oy
    18

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.117547

screenshot-1-VplQ.jpg

reyting-son-2-jpg.117891

------

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can and STAR

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu sezon ekrandan sadece Kızılçık Şerbeti ilk 2 bölüm izlemişdim. Bugün Ömer için ekran başındayım. Şuanlık sıkıcı, yavaş ve klişelerle devam ediyor. Bölüm bitince detaylı yorum yapacağım.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Bu sezon ekrandan sadece Kızılçık Şerbeti ilk 2 bölüm izlemişdim. Bugün Ömer için ekran başındayım. Şuanlık sıkıcı, yavaş ve klişelerle devam ediyor. Bölüm bitince detaylı yorum yapacağım.
Ömer çok ama çok ağır bir iş. Asla bana göre değil.
Daha ilk bölümde sahneler o kadar yavaş ve uzundu ki, içim çekildi. Müzikler zaten başımı ağrıtdı. Gökçe, Selahettin ve Merve oyunculuk anlamında döktürmüş. Barış Falay ise asla karakter ile uymamış.

Ben bu dizinin tutacağını düşünmüyorum, eğer senaryo daha iyi hale gelmezse.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Ömer'e bakındım biraz, bölümü bütün halinde daha sonra tekrar izleyeceğim. Dizinin her türlü tutacağını ve yüksek reytingler alacağını düşünüyorum.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Mehmet Can

Favori Üye
Reaksiyon puanı
365
Puanı
75
Ömer çok ama çok ağır bir iş. Asla bana göre değil.
Daha ilk bölümde sahneler o kadar yavaş ve uzundu ki, içim çekildi. Müzikler zaten başımı ağrıtdı. Gökçe, Selahettin ve Merve oyunculuk anlamında döktürmüş. Barış Falay ise asla karakter ile uymamış.

Ben bu dizinin tutacağını düşünmüyorum, eğer senaryo daha iyi hale gelmezse.
Henüz izlemedim ama orjinalinde 45 dk için bile sakin tempoda olan diziyi 2.5 saat yaparlarsa sonuç belli.

Senaryoya yapabilecekleri çok bir şey yok uyarlama sonuçta. İlk sezonun finalini değiştirmek ve kalanında kendi senaryolarını yazmak, farklı bir finalle tek sezonluk bir proje olarak planlamak gibi bir hata yapmazlar umarım. Kadın başrol için Gökçe Bahadır gibi iddialı bir isim olması bu ihtimali aklıma getiriyor.

• Güldürdün
  • Aynen
Reactions: cookies and Ahmed